Ясновидци/врачки - тема 34

  • 225 998
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 22 694
Разбира се, че забелязах!  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 6
Благодаря на Таро гадател за постнатия линк на сайта ви! Какво значение има от кога е създаден форума.Той каза, че поддържа няколко.Важното е хората които си правят труда там да отговарят безплатно наистина да помагат.Трябва ли някой да има 10-15 години стаж в някаква област за да е по-добър от начинаещия и също можещ.Наскоро тук писаха за Мариана Желева , че е добра ясновидка.Доколкото разбрах е начинаеща , но това не я прави по-лоша от другите.Много хора потърсиха контакт с нея и мисля , че никой не се е замислил от колко години тя практикува.Доволните и благодарни хора са най-добрата реклама за добрите ясновидци и лечители!

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 16:01 от radymed

# 722
  • Мнения: 10 679
Щом казва, че може да помага и има желание да го прави - ами О.К. Аз прегледах форумите които е дал, какво са писали хората и какви отговори получават, но не мисля да коментирам. Всеки има право на избор.

# 723
  • Мнения: 6
Разбира се ,че всеки има право на избор.Ние сме свободни хора в свободна държава.Не забравяйте най- големия плюс на форума е,че той е БЕЗПЛАТЕН.Можеш да получиш съвети, които да прецениш дали да използваш.И после можеш пак да идеш при някой да му "наринеш" пари и пак да нямаш гаранция за резултат!

# 724
  • Мнения: 44
Давайте мнения за Денка от Стара Загора

# 725
  • Мнения: 1
Предложете добри ясновиди в гр. Казанлък Grinning

# 726
  • Мнения: 11
Никой ли не забелязва от кога е този форум, който ви даде таро гадателя?

@ до Summer sun + до всички

А да бяхте и забелязали как написах, че става дума за ПРЕМЕСТЕН друг форум. Аз даже и линк към стария форум дадох преди известно време, освен към новия. Старият форум сега е само под формата на архив съхранен и видим само за екипа. Но така, ориентировъчно, една от темите в стария форум, която мисля е все още видима, е от 2015г.

http://magic-school.ucoz.net/forum/11-7-1 - това е темата от стария форум- 2015г.

https://occultism.top/index.php/topic,3.0.html - същата тема от новия форум- с премахнат спам и ненужна информация. От сегашна дата.

Спамът и ненужната информация- заради премахването им от темите и датите на темите са такива. Потретвам (или почетвъртвам)- форумът magic-school.ucoz.net е ПРЕМЕСТЕН на occultism.top. Върху това работех тези дни.

Уточнение за н-ти път, което е за почитателите на "стари" форуми. На които датите са проблемът.

Дразня се на умишлено предизвикваните простотии. Дразня се да гледам как платена врачка от женски пол се опитва да се регистира с мъжки ник. Нагледах се на изпълнения.

Отвратено ми е. Не ми се занимава. Поради тази причина и тук влизам за последен път.

# 727
  • Мнения: 37
Предложете добри ясновиди в гр. Казанлък Grinning
Чувала съм за Мария! Незнам къде живее , но моя близка скоро ходи при нея и остана мн доволна!

# 728
  • Мнения: 29
Много моля запознатите които са ходили в в Долни Воден при ходжата да споделят имали определена тарифа. И каква е тя.Благодаря ви.

# 729
  • Мнения: 10 679
Цитат
Дразня се на умишлено предизвикваните простотии. Дразня се да гледам как платена врачка от женски пол се опитва да се регистира с мъжки ник. Нагледах се на изпълнения.
А тука ако знаеш колко изпълнения има, че и с по няколко профила. Какво да се прави ... ако някой им се върже.

# 730
  • Мнения: 6 160
Предложете добри ясновиди в гр. Казанлък Grinning
Чувала съм за Мария! Незнам къде живее , но моя близка скоро ходи при нея и остана мн доволна!
Мария гледа на обикновени карти и живее в блока зад Мазалат .Аз съм доволна

# 731
  • Плевен
  • Мнения: 125
Аз ходих при една жена от Бургас , Бедрие и въпреки че не се познавахме  знаеше всичко за мен и ми каза абсолютно всичко с пълна точност.

# 732
  • Мнения: 10 201
Аз ходих при една жена от Бургас , Бедрие и въпреки че не се познавахме  знаеше всичко за мен и ми каза абсолютно всичко с пълна точност.
A нещо от бъдещето успя ли да ти предскаже точно?

# 733
  • Плевен
  • Мнения: 125
Да всичко ми позна точно,за отношенията ми с приятелката ,за бизнеса ,всичко.

# 734
  • Мнения: 10 679
Интересно. Тази Бедрие на какво гледа и каква такса има ? И някакви нейни координати, ако може.

Общи условия

Активация на акаунт