Ясновидци/врачки - тема 34

  • 224 017
  • 749
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 940
Анкетата е преместена в Google Forms


Резултати

ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМА 34


Нека запазим добрия тон и да си бъдем полезни

Ако съм пропуснала някой, моля пишете ми и ще го добавя.

Темите до сега:
Тема 1 , Тема 2 , Тема 3 , Тема 4 , Тема 5 , Тема 6 , Тема 7 , Тема 8 , Тема 9 , Тема 10 , Тема 11 , Тема 12 , Тема 13 , Тема 14 , Тема 15 , Тема 16 , Тема 17 , Тема 18 , Тема 19 , Тема 20 , Тема 21 ,  Тема 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25, Тема 26 , Тема 27 , Тема 28  , Тема 29 , Тема 30 , Тема 31 , Тема 32, Тема 33

Ако желаете да пишете за магии, моля пишете в тази тема: РАЗВАЛЯНЕ НА МАГИИ

За негативни мнения, базирани на лични наблюдения, моля пишете в тази тема ЧЕРЕН СПИСЪК НА ЯСНОВИДЦИ, ВРАЧКИ И ХОДЖИ В БЪЛГАРИЯ

Сайт за безплатен отговор само на 1 въпрос, въпроса трябва да е зададен на английски: http://www.hollywoodpsychics.com/

Специални благодарности на всички, които са се грижили за темата   HugHugHug
За предложения за темата моля пишете на ЛС   Hug

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 12:49 от Tatti

# 1
  • Мнения: 1 680
Благодаря за новата тема, следя ви от известно време. Някой има ли мнение за Жеко от Кукорево, Ямболско? Благодаря

# 2
  • София
  • Мнения: 22 526
Благодаря за новата тема!  bouquet
Жеко от Кукорево какъв е точно? Ясновидец, медиум, таролог, астролог, нумеролог, лечител....????

# 3
  • Мнения: 1 680
Благодаря за новата тема!  bouquet
Жеко от Кукорево какъв е точно? Ясновидец, медиум, таролог, астролог, нумеролог, лечител....????

Чувала съм, че вижда бъдещето и лекува

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!Следя ,записвам полезни неща и хора които наистина помагат .Вчера посетих Анелия Лечева в Пловдив,която е астролог.Останах доволна ,защото звездите и планетите казват всичко,трябва да си знаеш часа на раждането..Ще видя дали което каза ще стане във връзка с работата ми като срок 1 месец ,а има и още неща с времето да се уверя.

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 18:09 от Анонимен

# 5
  • София
  • Мнения: 940
Септември месец правих консултация с Анелия Лечева. Главно за здравословен проблем ме интересуваше. Като цяло този път ми даваше насоки за благоприятни месеци за дадени неща, но не казваше, че ще се случат. Срока за едно от нещата ми е този месец, но нещо не вървят нещата към подобрение. Таксата и ми идва в повече, но ...

Бях и при Роберт Йовчев, прави ми сеанс и трябваше да имам подобрение, но още нямам такова.

# 6
  • Мнения: 233
Септември месец правих консултация с Анелия Лечева. Главно за здравословен проблем ме интересуваше. Като цяло този път ми даваше насоки за благоприятни месеци за дадени неща, но не казваше, че ще се случат. Срока за едно от нещата ми е този месец, но нещо не вървят нещата към подобрение. Таксата и ми идва в повече, но ...

Бях и при Роберт Йовчев, прави ми сеанс и трябваше да имам подобрение, но още нямам такова.

С Анелия Лечева съм се консултирала преди повече от 4 години. Нито хвана ситуацията в момента, нито развитието и по-късно.

# 7
  • Мнения: 118
Аз лятото се консултирах с Карла и съм доволна. Каквото ми каза за сега се сбъдна.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Благодаря за новата тема!Следя ,записвам полезни неща и хора които наистина помагат .Вчера посетих Анелия Лечева в Пловдив,която е астролог.Останах доволна ,защото звездите и планетите казват всичко,трябва да си знаеш часа на раждането..Ще видя дали което каза ще стане във връзка с работата ми като срок 1 месец ,а има и още неща с времето да се уверя.Струва 50 лв. ,тел 0898666838  Споделяйте,моля!!!
Аз имам желание да посетя същата астроложка, но не си знам часа на раждане. Тя може ли да го види четох, че било възможно при някой?

# 9
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте, някой от вас ходил ли е при Лили от Разсадника за карти таро? Аз ходих днес при нея и смея да кажа, че останах очарована, oриентира се много добре в ситуацията без да и подсказвам по никакъв начин. По отношение на прогнозите ще трябва да почакам малко.

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 13:01 от daydream

# 10
  • Мнения: 96
Здравейте. По повод  за Карла искам да споделя.Преди 6 години говорих с нея и разговора го записвах на касета. Ей, какво ми каза тогава всичко се случи. За съжаление не мога да  дам координати и  да се свържа повече с нея защото тогава говорихме по скайп а аз нямам вече такъв.Ако имате някакъв номер за връзка с нея моля ви напишете го, може и на лични.Приятен и хубав ден на всички.

# 11
  • Мнения: 118
Телефон на Карла 0896755311 с нея говорих по Вайбър

# 12
  • Мнения: 96
Телефон на Карла 0896755311 с нея говорих по Вайбър
Много благодаря.

# 13
  • София
  • Мнения: 940
Анелия Лечева може да определи часа на раждане по разни събития, които са се случили. Дали вярно го определя, не мога да кажа.

Лили от Разсадника при мен беше много зле, най зле похарчените 30лв. Все едно дете от детската градина ми реди пасианс и ми гадае. И друг човек ми е гледал на таро и там нищо, явно може и проблема да е при мен.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
И при мен Лили беше много зле...

Общи условия

Активация на акаунт