Парфюмни размисли и страсти - 214

  • 171 574
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 399
За новото Si направо съм изненадана. Такава хубава бутилка, въобще не асоциирам червеното шише с лек летен аромат.Язък, поблазних се по бутилката, а има вероятност да ми го донесат от чужбина. Обичам сладост.
И аз се изненадах. Сладост няма. Не е летен, но сока наистина не отговаря на червеното, уникално красиво шише. Не препоръчвам да се взема без проба, защото много хора ще са разочаровани, особено ако очакват сладък, натегнат, нектарест аромат.

Не може да се пробва Сафари в големите магазини.

Суфле Интенз герлен вероятно е лимитка, но не съм сигурна. Аз го имам отдавна и не съм се интересувала.

# 691
  • Мнения: 2 843
Склонни ли сте да кажете хубави думи за Molinard Vanilla Fruitee?

Днес го пробвах и много ми хареса: аз съм фен на жасмина и подозирам, че той ме привлече. Не че го идентифицирах веднага, но постфактум, гледайки съставките, си дадох сметка, че оттук  е дошло харесването. Прекрасно начало, но по някое време се разви някак не така зашеметяващо - навярно пак от жасмина - не мръсно, какъвто дефект понякога дава той, а просто като отстъпление от нивото в началото. След още време останаха ванилията и карамелът. Те впрочем се усещат непрекъснато и ми харесват. Други съставки не различавам, не знам как мирише иланг-иланг, който също е даден в пирамидата, нито османтус. Грозде не усещам.

И сега го мисля за покупка. Наистина ми харесва, макар и да имам лека критика към един момент от развитието му, но впечатлението ми като цяло е хубаво. Не е и твърде скъп, напълно поносим. Вие какво мислите?

# 692
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
Парфюмни,харесва ли ви този аромат

https://www.fragrantica.ru/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Eau- … -2017--45202.html

и как го намирате става ли за зимата или е за пролетта сякаш?

# 693
  • Мнения: 796
Парфюмни,харесва ли ви този аромат

https://www.fragrantica.ru/perfume/Christian-Dior/Miss-Dior-Eau- … -2017--45202.html

и как го намирате става ли за зимата или е за пролетта сякаш?
Аз си го ползвам точно сега,много ми е хубав.

# 694
  • Мнения: 2 843
Май ще се окаже, че Molinard Vanilla Fruitee не е особено познат; ей сега търсих мнения в търсачката и нито едно не излиза; или пък аз не се справям с търсачката тук. А всъщност името било Vanille Fruitée, ама пак нищо като отзив.

# 695
  • Мнения: 7 519
Парфюм на вечерта е музата на Angel. Бях си го купила лятото и от тогава не съм го ползвала. В момента в студеното, определено е много по-хубав.
Продължавам да си мириша блотера на новия на Мюглер и ми харесва все повече и повече и по всяка вероятност ще си го взема.

# 696
  • Мнения: 10 031
Май ще се окаже, че Molinard Vanilla Fruitee не е особено познат; ей сега търсих мнения в търсачката и нито едно не излиза; или пък аз не се справям с търсачката тук. А всъщност името било Vanille Fruitée, ама пак нищо като отзив.

Всичко на Мolinard не е особено добре познато, мисля, освен Хабанитите и Vanille Marine, може би Nirmala.
Аз съм го съзерцавала въпросния Vanille Fruitee, както и Vanille Marine, но така и не ги отстрелях насляпо. Тук няма къде да се пробват, и проби няма, само 100ци, и те май изчезнаха и те.
Ако си го вземеш, чакам твоето описание с интерес. Grinning

Количествата ми застрашително нараснаха и нещо взеха да ме притесняват. Кога ще го изпръскам това нещо всичкото незнам. Поне момчетата ми започнаха да помагат.  Laughing

# 697
  • Мнения: 351
Момичета,какво бихте казали за  Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense ?Прииска ми се нещо пролетно,свежо и трайно!Някой има ли преки впечатления,или нещо друго да предложите? bouquet

   

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Този Boss не е хубав парфюм за моя вкус.Подобен е на Boss Boss The Scent да не кажа,че за моя нос почти няма разлики,малко по-траен е от предшественика си и по-топъл.Не впечатлява обаче и с някаква мега трайност при мен,пробвай го и не го поръчвай на сляпо е моя съвет.Предлагам ти два парфюма,които аз харесвам много, трайни са и добре излъчващи се-https://www.fragrantica.com/perfume/Marc-Jacobs/Decadence-31226.html и https://www.fragrantica.com/perfume/Boucheron/Boucheron-Quatre-29443.html Според мен са напълно безопасни и ги има из парфюмериите за тест.Можеш също да погледнеш и някой от фланкърите на Декаденс,също са доста приятни.И още две предложения-Нилските градини,но тях ги пробвай много добре,при всеки се разкриват различно,за мен този парфюм е един от най-хубавите за пролетта,а и не само.И последно-https://www.fragrantica.com/perfume/Chanel/Chance-Eau-Fraiche-1483.html,просто е неустоим. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 14:49 от Bright Crystal

# 699
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Май ще се окаже, че Molinard Vanilla Fruitee не е особено познат; ей сега търсих мнения в търсачката и нито едно не излиза; или пък аз не се справям с търсачката тук. А всъщност името било Vanille Fruitée, ама пак нищо като отзив.
Не съм сигурна, но предполагам, че Lunen_san може да се включи с мнение.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Chance Eau Fraiche е чуден, много любим, имам още мъничко на дънцето, пак ще трябва да се подновява, макар малко е нетраен при мен!
Но като цена е доста по-скъп от Boss.

# 701
  • Мнения: 796
Момичета,какво бихте казали за  Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense ?Прииска ми се нещо пролетно,свежо и трайно!Някой има ли преки впечатления,или нещо друго да предложите? bouquet
При мен не е траен и също не намирам разлика м/у интенз и основния.Бих предложила Boss ma vie,boss jour.
   


# 702
  • София
  • Мнения: 1 410
Търся парфюм с аромат на фрезия- лек,свеж, топъл; малка разфасовка.
В момента ползвам оригинален парфюм Бети Баркли Лондон, но вече ми поомръзва.
Предложения?

# 703
  • Мнения: 7 519
Бих ти препоръчала този, но май го няма в Бг.
https://www.parfumdreams.co.uk/E-Coudray/Womens-fragrances/Musc- … QYASABEgIP_fD_BwE

# 704
  • Мнения: 351
Куатрето го имам,но вече ползвам четвърта бутилка и ми поомръзна,Шанела ми е малко скъп,а нилските градини върху моята кожа миришат на боб яхния Mr. Green/имам свидетели,които потвърдиха/.И какво стана...пак съм в чуденка?

Общи условия

Активация на акаунт