Сполучливи имитации на маркови парфюми - 21

  • 161 583
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 562
Гучи Ръш тествах преди време на Барджело. Не познавам оригинала добре, само съм го тествала в магазина. И на база на това тестване за мен имитацията е доста добра. Дори обмислям покупка.
Момичета, споделете кои са любимите ви пролетни аромати?

# 481
  • Мнения: 1 365
Момичета, споделете кои са любимите ви пролетни аромати?
Докато още е студено, но вече се усеща, че пролетта е близо, обичам лидълската имитация на "Коко Мадмоазел" /имам шише и половина от "старите" качествени и трайни партиди/.
"Покривните градини" на Заг Зодиак също в този момент е много свеж аромат.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 40 800
Момичета, споделете кои са любимите ви пролетни аромати?
Докато още е студено, но вече се усеща, че пролетта е близо, обичам лидълската имитация на "Коко Мадмоазел" /имам шише и половина от "старите" качествени и трайни партиди/.
"Покривните градини" на Заг Зодиак също в този момент е много свеж аромат.
ееех,начи...завид!за наличието на Мадмоазел Kissing Heart как ли мога да различа в м-н стара/нова?

Тия градини кой номер са?

# 483
  • София
  • Мнения: 4 451
mystic, 313 HE UN JARDIN SUR LE TOIT HERMES

# 484
  • Мнения: 1 365
Цитат на: mystic woman
ееех,начи...завид!за наличието на Мадмоазел Kissing Heart как ли мога да различа в м-н стара/нова?
Честно казано не знам. От момичетата тук научих, че по - скорошните партиди на този парфюм са станали слаби и нетрайни. Скоро не съм си купувала от него, защото имам достатъчно. Но дори и по - нетраен да е станал пак си струва според мен, защото е добра имитация /най - добрата/. Просто ще се подновява по - често и така.
 Peace

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 09:25 от bubanka

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 40 800
Честно казано не знам. От момичетата тук научих, че по - скорошните партиди на този парфюм са станали слаби и нетрайни. Скоро не съм си купувала от него, защото имам достатъчно. Но дори и по - нетраен да е станал пак си струва според мен, защото е добра имитация /най - добрата/. Просто ще се подновява по - често и така.
 Peace
така е...ама трябва да го нося в чантата  Grinning

 magicjo  Peace

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 09:26 от bubanka

# 486
  • Мнения: 1 030
Онзи ден коментирах Градините на покрива в два поста, но mystic ми се накара едно хубаво... Нищо де, впечатленията от парфюма са толкова зашеметяващи, че такива дребни спорове само подсилват положителната емоция от направеното от парфюмерите на Hermes и творчески доразвито от колегите им от Заг Simple Smile
Вече трети ден не ми се разделя с него и още малко впечатления - на емоционално, че и на ароматно-рецепторно ниво, асоциацията е със съвсем скорошната дегустация на последната реколта бели вина, на която присъствах. (Вярно, дегустацията беше в подземие във формата на тракийски храм, а не на парижки покрив, но нали и малко диалектика трябва да има Simple Smile )
Но пак повтарям - поне в нашето семейство има коренна разлика между трайността на мъжка и дамска кожа. Много рядко ми се случва в края на деня сам да усещам аромат, който съм си пръснал сутринта. Едва ли щях въобще да го пробвам, ако не беше несъвместимостта му със съпругата, за която бях предназначен.
Огромни благодарности на форума за идеята!

И леко прагматичен завой. Ясно е, че човек започне ли да чете и пише тук вече е зарибен и парфюми ще се купуват интензивно за себе си, за близки, за дребни подаръци без повод на приятели и ще е необходим много "амбалаж".
Някой купувал ли е шишенца на едро от България или чужбина?
Сетих се, че имам голямо количество шишенца, купувани от България, но не са със спрей помпа и няма да вършат работа в тази комплектовка.
Вчера поразгледах офертите от чуждите сайтове, даже направих пробни поръчки от 1-2 места, но само спрей помпи така и не открих.

# 487
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Някой може ли да подскаже оригиналното заглавие на "покривните градини" и унисекс ли е?

# 488
  • Мнения: 2 621
Un Jardin Sur Le Toit мисля, че беше.

# 489
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Un Jardin Sur Le Toit Hermès for women and men,унисекс е.

# 490
  • Мнения: 1 030
Някой може ли да подскаже оригиналното заглавие на "покривните градини" и унисекс ли е?

313 HE UN JARDIN SUR LE TOIT HERMES - с номерацията в каталога на Заг.

Унисекс е да.
Оригиналът

# 491
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Благодаря ви. Ще се пробва, въпреки че до сега унисекс никога не ми е харесал...., но се надига любопитство

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 40 800
Щях да ви казвам...колежката от няколко дни е с рефански 153н....ами мирише цяяялата стая,хем сложила само 10капки  Grinning

# 493
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Нормално,то това нещо Еуфорията е ужасно,не зная как издържаш с нея в една стая:smiley:.Това е един от омразните ми парфюми,да ми простят всички фенове.

# 494
  • Deutschland
  • Мнения: 5 432
Покривните градини са нетрайни върху кожата ми, макар че ги обожавам. Купувала съм ги от магазина на Пешеходния мост в Пловдив, който вече го няма. Може и да е бил разреден парфюма, кой знае. Сега там има магазин, в който продават Рефан и преди да си замина купих Very Iresistable 30 мл. с 60 капки - никаква трайност. От Сандански същия съм купувала, с по-малко капки, ами къртеше направо

Общи условия

Активация на акаунт