Професионални серии за коса - тема 117

  • 120 857
  • 768
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 293
Момичета, едно спешно питане: чудя се дали да поръчам от Енцо, на Джойко сините шампоан и маска. Косата ми напоследък е с доста мазни корени и умерено сухи краища. Дали ще ми утежнят косата?

Не са тежки,серията е доста хидратираща

# 136
  • Мнения: 310
Напълно съм съгласна с вас, момичета. 20% намаления ги правят редовно..Тази реклама за шокиращи цени е много подвеждаща, и плюс некоректното държание със свои клиенти, триене на съобщения - никак не говори положително за тях. Няма да забравя, как преди 4-5 години ние пазарувахме през ноща в тези 2 сайта, изписахме цяла тема, тогава бяха наистина супер намаления - на Алтерна, примерно, беше 40%.

# 137
  • Мнения: 293
Епона, наистина не си вгорчавай деня Gift Heart Денят е прекрасен!
Може би за този бранш това е тяхното виждане за "шок" и това да им е някакъв макс на отстъпка. Моето виждане за шок е да видя всичко на 1 лв. Relaxed На мен ми прави впечатление, че хората са по-критично настроени към български сайтове, но към чуждите не толкова. И  всеки залива отвсякъде. Имам 13 СМС-а за черен петък от различни магазини и осъзнах как съм си давала телефона наляво и надясно Laughing
Вероятно и от рибката  са се почувствали засегнати от публичната нападка, но също намирам за абсолютно излишно цялото това обясняване, а пък и са в позиция на публична фирма. Както и да е, аз смятам да се възползвам от тяхната промоция и смятам това да е след малко, за да избегна свършване на продукти.
Момичета, нека темата да не се превръща в параноя и недоволство! Неприятно е да се влезе и да се чете едно безкрайно мрънкане. Наистина е въпрос на нагласа. Човек може безкрайно да е недоволен от всичко, но мисля, че не в другите е проблемът.

 

# 138
  • Мнения: 293
И аз очаквах ензо да намалят Алтерна с 40 %, но уви ... Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 139
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Здравейте, бихте ли ме насочили към ампули или терапия срещу косопад от професионалната козметика?
Да използвам макар и малките намаления Simple Smile
Благодаря ви!


Аз съм доволна от ампулите на Керастаз, Аминексил на Лореал също са добри; може да ги съчетаеш и със серум/аз ползвам на Епруваж/ Peace

# 140
  • Мнения: 1 467
Здравейте, ползвате ли дълбокопочистващ шампоан и колко често? До сега не съм ползвала такъв тип шампоан, но мисля че имам нужда защото използвам доста продукти върху косата си.
Насочила съм се към Lakme Extreme Cleanse, имате ли мнение за него? Благодаря Simple Smile

# 141
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз ползвам ДПШ веднъж месечно, обикновено преди боядисване, но може и два пъти - ако ползваш често стилизанти.
На Лакме не съм ползвала, но вече трети път купувам на Лейбъл М  Peace

# 142
  • Мнения: 172
Здравейте, ползвате ли дълбокопочистващ шампоан и колко често? До сега не съм ползвала такъв тип шампоан, но мисля че имам нужда защото използвам доста продукти върху косата си.
Насочила съм се към Lakme Extreme Cleanse, имате ли мнение за него? Благодаря Simple Smile

Ползвала съм го, но е доста агресивен (поне при мен), а не съм с много чувствителен скалп. На Лейбъл е по-хубав.

# 143
  • In transit
  • Мнения: 11 834
В HQ Hair Moroccanoil и Shu Uemura са на съответно 25% и 33% + подарък

# 144
  • Мнения: 587
Да не би да е този сайт https://www.agorabbeauty.com/ и аз им видях рекламата за боята и даже поръчах.
Забравих да пиша, да този беше сайта, моля, когато си получиш поръчката сподели мнение, да знам дали да поръчвам и аз, благодаря предварително! bouquet
[/quote]
и аз ще чакам отзиви, нещата са на много добри цени
[/quote]

Момичетааа, получих си пратката Simple Smile Какво да ви кажа, всичко е точно и съм супер доволна, наистина. Сложили са ми мостри на чи, огледалце с тяхното лого, някаква мостра на крем за лице (не ми е позната марката, но ще го пробвам) и отделно имам код за 5% отстъпка за друга поръчка. Много приятно се почувствах и сега ще си пусна и другите неща дето съм набелязала. Даже с този код още по-добре ще ми дойдат цените.

Имам един въпрос към вас. Сега гледам флуида олео релакс, в съдържанието има Dimethiconol. Това силикон ли е, че не съм много наясно с химията Simple Smile ?

# 145
  • Мнения: 318
Да, всичко което завършва на "cone" също.

# 146
  • Мнения: 3 248
Хаха, изобщо не мрънкам, в България просто много имат да учат относно уважението към клиентите. В повечето страни се продава, тук се купува.

Аз не си го слагам на сърце изобщо, но подобен непрофесионализъм трябва да види публичност.

Виолетова, май пак не разбра, че проблемът не е в количеството, просто, за да е шокиращо намалението, трябва да е различно от обичайното. Каквото и да е то.

Изабела, да силикон е.

Дени гърл, против косопад Напура, Алтерна, Кюн. Сега реших да пробвам серума на Наноген, пък да видим.

# 147
  • Мнения: 284
Момичета, ще ви помоля ако някой пробвал това https://www.zlatnaribka.com/lakme/kstyle--za-stilizirane/top-ten … style-cool-150-ml. нека да се сподеди как е ...Мерси

# 148
  • Мнения: 363
O'right са на половин цена в рибата Dizzy Face признавам изненадах се

# 149
  • Мнения: 3 542
O'right са на половин цена в рибата Dizzy Face признавам изненадах се

И затова на две трети за изчерпани, а серията с кафе тотално  Wink

Общи условия

Активация на акаунт