За климатиците в детските градини

  • 2 681
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978

Вчера питах за какво точно са тези климатици, но получих доста мрънкащо-неразбран отговор, че може би част от парите ща отидат за климатик, ама ще има и за уредба(после се замислих, че не попитах каква, но предполагам музикална).
 

Няма може би....те са длъжни да ви кажат за какво и къде отиват парите ви. Кое колко струва и т.н.

Поне в нашата е така...и родителите си знаят, че всичко е наред.
Има си тетрадка с описание, списъци кой колко е дал или купил за децата и така. Чисто, ясно и подредено.

п.п. След като незнаеш кога е съгласувано..защо не попиташ някой от другите родители..може би си изпуснала някоя родителска среща..знам ли newsm78

# 16
  • Мнения: 1 413
След като се разхилих с глас на това как ще сложат децата да спят "като на запад"  и колегата ми се опули Shocked му обясних за какво иде реч и той -човек с голям опит в системата на образованието и много разумен bowuu - най-сериозно ми каза да те посъветвам да пишеш до кмета. Нали градината е общинска - да им спретнат една проверка - нещо не е както трябва там!

# 17
  • Мнения: 5 475
децата да спят "като на запад" 

  От моя опит в САЩ ,дъщеря ми като се връщаше от училище винаги и течеше носа...така,че като "на запад" не винаги е мерило за най-добро!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 413

  От моя опит в САЩ ,дъщеря ми като се връщаше от училище винаги и течеше носа...така,че като "на запад" не винаги е мерило за най-добро!  Peace

Точно това имах предвид и аз, а мисля - и Етиа. Не е необходимо да се копира наедро, а само добри практики.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421

  От моя опит в САЩ ,дъщеря ми като се връщаше от училище винаги и течеше носа...така,че като "на запад" не винаги е мерило за най-добро!  Peace

Точно това имах предвид и аз, а мисля - и Етиа. Не е необходимо да се копира наедро, а само добри практики.

Да, така е!
Малко си поизместих сама темата hahaha Но аз действително съм против детето ми да спи на нивото на пода. Това ще го коментирам на родителската среща, на есен, на която трябвало да решим на какъв вид настилка ще спят децата.

# 20
  • Мнения: 533
И аз се учудих на тези климатици, а ламиниран паркет и PVC дограма има ли в градината   Mr. Green
П.П мисля, че включването на ДГ в проект за енергийна ефеткивност е най-доброто решение на проблема с разходите за утопление, ако това е едно от целите за поставяне на климатици.

# 21
  • Мнения: 101
В яслата имат,но ги пускат 5-6 дни в годината-есента,преди да включат парното.Не мисля,че са необходими... newsm78

# 22
  • Мнения: 58
Ние в нашата ясла имаме климатик,ама гледам че не е на всички групи!Явно някой родител е спонсорирал!И за лятото,понеже работят постоянно охлаждат помещението!Най вероятно когато  изведат на двора децата ги пускат и после като влязът ги спират за да не стоят на тях!Аз така си го обеснявам! Ако е така по биват нещата! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт