След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -235ღღ

  • 75 193
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 725

Кой е подменил Баръш с негов недодялан двойник  newsm78  Тоя, дето стои като пън, наш Боре ли е  Rolling Eyes
Нищо общо с с енергията, настроението и излъчването от премиерите в Истанбул, Анкара, Измир  newsm12

# 691
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680

Кой е подменил Баръш с негов недодялан двойник  newsm78  Тоя, дето стои като пън, наш Боре ли е  Rolling Eyes
Нищо общо с с енергията, настроението и излъчването от премиерите в Истанбул, Анкара, Измир  newsm12


   
     Наистина Баръш изглежда доста зле и според мен  Rolling Eyes
  ПП Аз си мисля,че това сутрешно видео от тази Озге или Йозге е било умишлено,
с цел да настрои ЕлБарскоте фенове срещу него Thinking
Може би това е причината да изглежда толкова снмачкан Tired

# 692
  • Мнения: 8 476


Тук дори и пресконференция са провели, брей никъде такова чудо не се случи, все на крак казваха по някоя дума и тръгваха, голяма чест



# 693
  • Мнения: 16 079


Прекрасна!!!



А Баръш, щом идеалът му за жена е такава като Гюпсето, значи не заслужава нищо по-добро!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Елка е с къса коса мн ми харесва Heart Eyes


и на мен много ми харесва с такава дължина коса  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 16 079
Обаче Баръш за изключително кратко време от последната премиера е натрупал доста килограми. Ще вземе да излезе истина за депресията Grinning

според мен е от брадата, пуска си отново голяма брада  ooooh!

# 695
  • Мнения: 8 476
И запис от пресконференцията

Баръш беше седнал накрая на масата почти далече от Елка, накараха го да се премести малко към тях  hahaha

https://vk.com/kiralikasktvstar?w=wall-96725873_1639998

# 696
  • Мнения: 13 725

  ПП Аз си мисля,че това сутрешно видео от тази Озге или Йозге е било умишлено,
с цел да настрои ЕлБарскоте фенове срещу него Thinking
Може би това е причината да изглежда толкова снмачкан Tired


Да, видеото изглежда умишлено. Толкова личен и съкровен момент, а са включени кадри само с братята и кака. Само  това ли са най-близките хора на щастливите родители, споделили с тях този щастлив момент  newsm78 Или манипулативно са включени само кадрите, където кака присъства. Така да се каже, легитимиращи я като член на семейството  Tired
Малко се съмнявам това да е причината за днешното му мрачно настроение. Защото ако не искаше кака да присъства там, нямаше да я има, или поне кадрите с нея във видеото нямаше да ги има  Thinking
А феновете той сам ги настройва срещу себе си, като се заиграва с тях  ooooh!

# 697
  • Мнения: 13 725
И запис от пресконференцията

Баръш беше седнал накрая на масата почти далече от Елка, накараха го да се премести малко към тях  hahaha

https://vk.com/kiralikasktvstar?w=wall-96725873_1639998

Е, поне на една маса с тях е седнал.......в края наистина, като пришит, ама все пак при тях  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 827
Баръш не е в час днес и това е! Не знам заради това, че е болен ли е или заради това, че клипа с Гупа излезе точно днес, но му личи, че е сърдит по всички снимки и видеа.. На Елка ли се сърди? Двамата дори не се поглеждат пък какво остава за говорене нищо общо с предишните премиери като държание.
Елка е желязна по нищо не показва, че нещата не са наред.

# 699
  • Мнения: 628

Кой е подменил Баръш с негов недодялан двойник  newsm78  Тоя, дето стои като пън, наш Боре ли е  Rolling Eyes
Нищо общо с с енергията, настроението и излъчването от премиерите в Истанбул, Анкара, Измир  newsm12
което значи че не е мъж на место ами чехльо , държи се като кретен


   
     Наистина Баръш изглежда доста зле и според мен  Rolling Eyes
  ПП Аз си мисля,че това сутрешно видео от тази Озге или Йозге е било умишлено,
с цел да настрои ЕлБарскоте фенове срещу него Thinking
Може би това е причината да изглежда толкова снмачкан Tired

# 700
  • Мнения: 8 476
Баръш не е в час днес и това е! Не знам заради това, че е болен ли е или заради това, че клипа с Гупа излезе точно днес, но му личи, че е сърдит по всички снимки и видеа.. На Елка ли се сърди? Двамата дори не се поглеждат пък какво остава за говорене нищо общо с предишните премиери като държание.
Елка е желязна по нищо не показва, че нещата не са наред.
За Елка сигурно всичко си е наред, той да си се оправя сам с това, което го мъчи и кара да изглежда мрачен, сърдит, далечен и разсеян Naughty
Аз не мисля, че едно такова видео може да развали настроението на Б, той като че ли не е знаел, че ги снимат, няма как, защото се кани професионален фотограф за случая, или че не е знаел, че е бил с Кюса в болницата, или че не знае на какво е способна тя  Mr. Green Crossing Arms

Аз искам превод на това, което говореха на пресконференцията, защото тоя отново нещо е захвалил Кюса  ooooh! и също нещо го засрамиха май с един въпрос.......дано рускините преведат Praynig

# 701
# 702
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
  Според някои в ТТ,
Снощи Баръш и Гюпсе са били на парти на Мерт Вединли в Клуб "Феникс".Баръш е отказал да се снима и Гюпсе го е подкрепила. За това е уморен днес,спал е в самолета.

     

# 703
# 704
  • Мнения: 827
  Според някои в ТТ,
Снощи Баръш и Гюпсе са били на парти на Мерт Вединли в Клуб "Феникс".Баръш е отказал да се снима и Гюпсе го е подкрепила. За това е уморен днес,спал е в самолета.

     

Искре, ако тази снимка е от снощи Люспата я няма на нея. Пишат, че  момичето с ботушките е Елчин.

Общи условия

Активация на акаунт