Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 032
  • 843
  •   1
Отговори
# 45
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А дали съм чула правилно, че в последните игри И хората от агитката на Алек помагаха със съвети на Гинчев? Счуло ли ми се е или? Май и друг път се е случвало така, накрая всички да са заедно за всеки от дуелистите?
Наистина за първи път съжалявам толкова за отпаднал участник, Гинчев си е колоритна личност, за разлика от много други там.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 12:55 от Ензим

# 46
  • Мнения: 4 594
Видяха го навярно колко много се мъчи и как всеки момент ще припадне и му оказаха подкрепа.

# 47
  • Мнения: 14 830
Във фейса е як хейт заради тенденциозно нагласените игри и срещу Алек.
Искам мъжки дуел .Искам Алек и Станко и Станко да го размаже ревльото

# 48
  • София
  • Мнения: 20 083
А дали съм чула правилно, че в последните игри И хората от агитката на Алек помагаха със съвети на Гинчев? Счуло ли ми се е или? Май и друг път се е случвало така, накрая всички да са заедно за всеки от дуелистите?
Наистина за първи път съжалявам толкова за отпаднал участник, Гинчев си е колоритна личност, за разлика от много други там.
Не, не ти се е счуло. Бяха се събрали всички от едната страна и помагаха и на двамата. А в четвъртата игра мама Галя много помагаше на Алек.

# 49
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Който и да победи Алек, страшно ще ме зарадва!  Twisted Evil Искам да му видя победената физиономия на фукльото.  Twisted Evil

# 50
  • София
  • Мнения: 11 575
Според мен не е толкова лошо Калоян да е на дуел, така или иначе имат уговорка с Гечо да се изправят един срещу друг, а Калоян има силите да го пребори - по-млад и спортист. Гечо има повече умения, но пък има сериозни проблеми с кръста.
Смятам, че и за собствено самочувствие е хубаво всеки един финалист да е минал поне веднъж през арената и да е победил.

# 51
  • София
  • Мнения: 20 083
Който и да победи Алек, страшно ще ме зарадва!  Twisted Evil Искам да му видя победената физиономия на фукльото.  Twisted Evil
Да, но първо нека видим физиономията му, след като му пуснат откровенията от другарския съд на Валерия.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 211
От тук нататък може просто да гледаме къде е седнала Вили и дуела става излишен. При който седне, губи. Мислех, че ще седне при Алек , нали му беше сестра, но тя избра Гинчев за съжаление.

# 53
  • Мнения: 1 437
От тук нататък може просто да гледаме къде е седнала Вили и дуела става излишен. При който седне, губи. Мислех, че ще седне при Алек , нали му беше сестра, но тя избра Гинчев за съжаление.

Хахха да Joy а анкетите може да са зададени така: В коя агитка ще седне Виолета на дуела Joy шегувам се естествено

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Скрит текст:
Много грозно викаше Алек след играта с тежестите. Искал да слезе с лоста и тежестите пък те искали да му помогнат. Тъпчо!
Да! Абсолютно! Изключително грозно и надменно.. Какво иска да покаже или да докаже - вижте колко съм як, мога и без вас...Комплексар!
Точно това много ме подразни и мен, хората тръгнали да му помагат, той се репчи и ги овиква, за да докаже силата си...на кого да се докаже и покаже? На тях, на зрителите? Май не е наясно, че те вече имат съвсем друго изградено мнение за него, базирано на съвсем други негови прояви и изяви.
Иначе и мен много ме е яд за Гинчев, въпреки че бях сигурна в отпадането му, и то не заради спойлерите. Режисирано отпадане, тежки игри, и всичко в името на сеира - да гледаме и слушаме още, и още, и още лИбовни драми и обяснения, и увъртания, и сълзи, и...аман!!! ooooh! Нито ще му каже директно Валерия нещата /ако изобщо знае какво иска и как/, нито ще се спре с обясненията и драмите, напротив - поне според мен сега Алек ще обвини мама Галя за несгодите си и тя ще му стане черна /на промото пак тя се опитва да налее мозък на Валерия, според мен безсмислено/. Всичко, включително и възможното осакатяване на един човек се прави в името на това да има хляб и зрелища, но на драгия зрител вече му писна от от това. Много по-колоритен беше Иван Гинчев, и манталитета му ако щеш беше по-различен от този на Алек, но такова е било продуцентското решение, дано не се е контузил трайно човека, че е млад още.
За фермер съм сигурна, че ще е Алек - няма да има драма, Гинчев е мъжкар и ще си удържи на думата. Жалко за което. Ако Елена не вземе имунитет, ще е ратай, освен ако Валерия не го накове за Марина нещо. За мъж и аз смятам, че ще е Калоян. И продължавам да се чудя кога точно ще се дава този амулет, преди следващия дуел или след него? Thinking Защото според мен от това зависи изборът на Алек за следващия дуелист.
Не мога да не спомена колко приятно ме изненада Виолета снощи. Промених си мнението за нея, в положителна насока. Познава Алек, знае колко голямо его има и че това ще го "отбележи"/той и го направи, като каза, че само Гечо искал да е в неговата агитка, тоест - не му пука за Виолета/, и въпреки това подкрепи Гинчев. Така се прави, сега ще има здраво неглижиране и "връщане" от страна на Сълзата, просто съм сигурна, само трябва да му дадем малко време /ако не го направи още довечера/.
Скрит текст:
И понеже гледам, сте коментирали Марина вчера Laughing, и аз съм съгласна за ...специфичното ѝ поведение на моменти, снощи на играта с количките с пясъка, Алек изсипва от количката в ...какво беше там, някаква тишина, и в този момент тънкото гласче на Марина "всичко вътре, нищо да няма отвън" Embarassed Sunglasses.., може да ми е мръсно подсъзнанието Laughing, но когато става въпрос за Марина и с оглед други такива...неволно /или волно/ изпуснати реплики, асоциацията ми е една....
Който и да победи Алек, страшно ще ме зарадва!  Twisted Evil Искам да му видя победената физиономия на фукльото.  Twisted Evil
За съжаление аз мисля, че няма да можем да го видим това, то не остана време. Дано не съм права, разбира се. Имам предвид в мъжки дуел, с игри като вчерашните.

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 13:38 от Merri_An

# 55
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Предполагам, че Валерия няма да се реши да му признае, че не го иска. Затова може би ще се наложи някой(или предаването) да му отвори очите. Но той пак няма да повярва- струва ми се, че ако искаше, можеше и щеше  да забележи колко е несериозна тя.

# 56
  • Мнения: 1 484
Хора, той знае, че тя не го иска, но не му пука особено. За него е важно той какво иска. Както писах и по-рано, няма шанс да я остави на мира, независимо от нейното мнение.

# 57
  • София
  • Мнения: 22 950
Благодаря за темата, Ензим.  bouquet

Нито поведението на Валерия ми харесва, нито на Алек, обаче все някой да върви след нея и да и обяснява какво да прави ми идва малко в повече.  Stop Алек ще е фермер според мен, не вярвам Гинчев да се отметне.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Алек си е чист насилник. Изобщо не го интересува иска ли го или не Валерия. И сто пъти и в прав текст да ми го каже, той пак ще чуе каквото му отърва. Не умее да губи, не спира докато не получи това, което иска, независимо от начина, по който ще го постигне. Такива хора са ужасни, за тях не съществуват чужди чувства и емоции, важно е само какво искат те. И всеки, дръзнал да коментира поведението им, или дал съвет, бива намразван до край - Виолета, Калоян, а сега и Галя. Не знам Валерия дали изобщо си дава сметка какво я чака.
Ще ми липсва Гинчев. Май е първият отпаднал, за когото наистина съжалявам.

# 59
  • Мнения: 1 804
Към определенията "кретен" и "комплексар" бих добавила и емоционален насилник и вампир - с една дума - психар. Той още от Фермата обяснява на Валерия с кого да общува и с кого не (изключвам предупреждението му за Елена, защото си беше на място, а и той не изглеждаше толкова смахнат още), представям си какво ще е навън и ако са истинска двойка. И друго си мисля, дали Валерия не го усеща и се притеснява да го отреже тук във Фермата, защото знае, че няма да я остави на мира. Ако са навън по-лесно ще се отърве, но вътре няма къде да се скрие, все ще е пред очите му и подложена на тормоз.
Алек си е чист насилник. Изобщо не го интересува иска ли го или не Валерия. И сто пъти и в прав текст да ми го каже, той пак ще чуе каквото му отърва. Не умее да губи, не спира докато не получи това, което иска, независимо от начина, по който ще го постигне. Такива хора са ужасни, за тях не съществуват чужди чувства и емоции, важно е само какво искат те. И всеки, дръзнал да коментира поведението им, или дал съвет, бива намразван до край - Виолета, Калоян, а сега и Галя. Не знам Валерия дали изобщо си дава сметка какво я чака.
Ще ми липсва Гинчев. Май е първият отпаднал, за когото наистина съжалявам.
Точно. 100 % съм съгласна. А и тя не да не му го е казала и в прав, и в крив текст.
За мен не е изненада, че Виолета подкрепи Гинчев. Те си имат приказката, изглеждат ми близки. Той беше един от хората, който я успокояваше след скандала със Станко.
Мама Галя нещо взе да ми става "на всяка манджа мерудия". Много, наистина много я харесвах в нейния сезон, но тук ми е като квачка с пиленца - покровителствена, съветваща... Такава ли беше и миналата година? Може би е задача от продуцентите Confused Или заради това, че тазгодишните участници са много по-неориентирани.

Общи условия

Активация на акаунт