Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 093
  • 843
  •   1
Отговори
# 480
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Много ми се искаше дуелът в неделя да е "две в едно" , "с един куршум - два заека" - да видим в дуел две участнички, които не са били на дуел досега, но не вярвам Марина да е човекът, с когото Ленчето не можела да живее под един покрив, Дарина ще е сигурно, за мое нещастие. Sad  Но още тая някакви надежди до довечера. 😂

# 481
  • Мнения: 1 873
Само аз ли си мисля, че Елена ще отпадне само, защото Виолета ще я подкрепя?  Grinning Grinning

# 482
  • Мнения: 5
Явно има и по-големи стратези и от Елена . Това което правят Валерия и Алек е явно игра от самото начало с цел достигането им на финала . Този сезон е най - лошия от всички , интересното е как вкараха играчи от миналите сезони с цел повдигане на рейтинг и да замажат положението , понеже беше тръгнало към пълен срив.

П.П.  не получих ЛС с финалистите Sad . Благодаря Ви предварително !

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 18:14 от developer55

# 483
  • Мнения: 7 848

П.П.  не получих ЛС с финалистите Sad .
Сериозно? А думички като моля, бъдете така добри да отделите от времето си... И т. н.

# 484
  • София
  • Мнения: 11 702
Аз получих две различни спойлера, като и двата са уж сигурни и от потребители, на които може да се има доверие, но един от тях е бил подведен.  Но нищо, така ще е интересно до финала.

П.п. Благодаря и на двете потребителки!

# 485
  • Мнения: 4 821
От рекламата стана ясно, че ще е Дарина. Не очаквам изненада. Ще ходи за трети път докати Марина и Валерия още не са били и веднъж. Малко е тъпо.

# 486
# 487
  • Мнения: 5 797
И аз съм сигурна, че ще е Дарина. И мотива на Елена ще е, че тя е отстранила Франческа.

# 488
  • USA
  • Мнения: 7 361
Дарина е и да си заминава newsm49
Нямам никакъв респект към манипулативни хора,които дори са способни да си измислят болести,само и само,за да ги съжаляват хората(като например да не я викат на дуели).Всеки път едно и също - то пръста й я болял,то бъбреците,то краката,то главата..Вечната Св.Мъченица.

Елена само към нея има такива силни чувства на непоносимост и дразнене.

# 489
  • София
  • Мнения: 20 203
И аз съм сигурна, че ще е Дарина. И мотива на Елена ще е, че тя е отстранила Франческа.
И аз гласувах, че ще е Дарина, то е логично някак. Но ако това е мотивът на Елена, ще е страшно тъпо, защото всъщност тя изпрати Франческа на дуел.  Confused

# 490
  • Мнения: 1 873
Самата Елена каза, че ще отмъщава за Франческа.  Peace Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 20 203
Е то е много лесно като омажеш нещата да хвърлиш вината върху друг.

# 492
  • Мнения: 14 839
Айде Дарина пак нищо не е направила с шиенето.

# 493
  • София
  • Мнения: 20 203
Айде Дарина пак нищо не е направила с шиенето.

Боже, колко съм изненадана.  hahaha

# 494
  • София
  • Мнения: 23 070
Дарина се е усамотила с една от ризите.  hahaha И кой пак е болен. Party

Общи условия

Активация на акаунт