Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 182
  • 843
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 11 152
Измислени сценки са това и хвърлянето на синджира и внезапно осъзнатата любов. Силно разочарована съм.

# 421
  • Мнения: 4 821
Дано вече спрат да ни показват Алек и Валерия. Меко казано са ми повече от отегчителни вече. Калоян и Елена са ми най-интересните хора вътре, а изобщо не ги дават защото бозавия любовен сюжет яде от ефирното време на другите. Стига толкова!

# 422
  • София
  • Мнения: 2 703
Аз гласувах за Марина в анкетата, но би било много яко Елена да хвърли бомбата и да предизвика Валерия. 😄

# 423
  • Мнения: 1 497
В следващия епизод очаквайте- Дарина се котнтузва убождайки се с върха на иглата или ляга тежко болна от хрема.

Пешо отвръща на удара: Праща дирижабъл с лика на Валерия над фермата! Ами сега!?

# 424
  • София
  • Мнения: 11 152
В следващия епизод очаквайте- Дарина се котнтузва убождайки се с върха на иглата или ляга тежко болна от хрема.

Пешо отвръща на удара: Праща дирижабъл с лика на Валерия над фермата! Ами сега!?

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 425
  • ново
  • Мнения: 6 071
Сега е момента Пешо да се разкрие. Отнемат му Шушето, а той си трае.
От известно време из ФБ засичам картинки, шеги и закачки, в които присъства някаква Шушана. И понеже съм в информационно затъмнение що е то попитах щерката, та тя ме светна, че въпросната е възпята от някакъв тъмен субект, но ме увери, че няма нужда да не я слушам 😂
Та се замислих, да не би Пешо да е заръчал това произведение на музикалното изкуство в чест на Шушана?

# 426
  • Мнения: 29
Алек за пореден път доказа, че футбалерите имат сериозен дефицит откъм сиво вещество. Краят наближава, а той вместо да гони конкурентите си им разчиства пътя -  с Калоян или  Гечо на финал няма никакъв шанс - сега имаше отлична възможност да махне единия, после да скроят някак си шапката и на другия. А той скача на Елена  - ако бях там Елито щях да си я пазя да дойде с мен на финала, заедно с Вили и Даринка и ето ти лесни 100 бона Simple Smile
Дано Ели да се окаже и тя някаква скрита лимонка и да избере и да махне  Валерия, да го гледаме тоя как реве цяла седмица

# 427
  • Sofia
  • Мнения: 1 939
Алек тая вечер би всички рекорди по тъпота,официално  Simple Smile
Ама може и ние нищо да не разбираме.Я вижте БентлитУ как му се радва колко е умен  Mr. Green

Елена със сигурност няма да тръгне да се прави на героиня,та Дарина или Марина ще са на дуел.Много ми се ще да е Марина.За Дарето може анкета да направим какво точно ще я заболи преди избора за втоти дуелист  Mr. Green

Простотиите с гащите На Дарина,намесите на Галя в чужди животи и красотите на Каймаканова хич не щА да ги обсъждам  Wink

# 428
  • София
  • Мнения: 11 765
Е как Вал няма да е доволна, разчиства ѝ конкуренцията.  Тя е силна и може да се справи в дуел, но знае, че има жени, които пък може да оберат вота, така че за нея е добро дошло да се махне още някоя. Тя и Вили са приятелки с Елена, а Марина говори против Елена, така че за Вал е добре дошло, ако може Марина да си ходи.

# 429
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ами да, Алек всичко от любов прави.  Mr. Green
 Ния, има логика в написаното, да, затова и аз мисля, че няма опасност Елена точно Валерия да викне.
Алек обаче вече планове си прави, че ако Ленчето отпадне, ще направи Валерия Фермер, та и двамката да са спокойни другата седмица. Но ако другата падне (Марина, Дарина?), тогава? Кого би избрала Марина и кого Дарина? Много ми е мътно при тях. Станко?

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 1 939
Ако Марина или Дарина отпаднат,най-вероятно мъж ще е фермер,ама кой  newsm78

# 431
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Алек тая вечер би всички рекорди по тъпота,официално  Simple Smile
Ама може и ние нищо да не разбираме.Я вижте БентлитУ как му се радва колко е умен  Mr. Green

Елена със сигурност няма да тръгне да се прави на героиня,та Дарина или Марина ще са на дуел.Много ми се ще да е Марина.За Дарето може анкета да направим какво точно ще я заболи преди избора за втоти дуелист  Mr. Green

Простотиите с гащите На Дарина,намесите на Галя в чужди животи и красотите на Каймаканова хич не щА да ги обсъждам  Wink

Ох... заболя ме стомаха от смях, Ави! Grinning Grinning ТенкЮ за коментара. Много ме развесели и на Алек или на кой беше коментара "С тия гащи и силиконови чорапи не моат ти помогнат". Милата Дари толкова ги хвали, хвали, показва, демонстрира всичките им безшевни предимства, пък он така да се изцепи, че от това гащи не стават. Grinning

Edit: .... аааааааааа, сега се светнах и скритата подмолна цел на развяването на тези бели гащи каква е... може би освен приятелски съвет към всички девойки, които носят прашки е искала жената да покаже и колко добре си ги е изпрала. Да не каже после някой пак, че неползотворна била и не си вършила задачите.
Сега съвсем сериозно още с първите си постове около скандалите и с Мишо и Каролев някак си я определих женицата за перфекционист, в което нищо лошо няма между другото, колкото и в последствие да съм я иронизирала и вземала за присмех, все пак и го признавам. Еми... хубавите неща стават бавно, няма какво да се лъжем. Вярно, че времето ги притиска и нямат хич, ама хич време да се втелясват и издребняват, както прави тя, но я разбирам някак си. Има крайности като нейната, но има и обратната крайност - ей така отгоре-отгоре приплакнато само... Айде там не беше от претупване, а от чисто невежество и мързел да си измият мухъла от нещото, в което сиренето правеха, но дори и миене някакво ако беше направено, но не като хората, а ей така набързичко пак щяха да хвърчат линейки към Фермата на помощ на повръщащите. Grinning

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 03:39 от Spirit Crusher

# 432
  • USA
  • Мнения: 7 378
Според мен,и 4-мата Фермери ще гласуват за Калоян да вземе амулета.На този етап на играта,не виждам кой друго го заслужава повече от това момче.

Елена няма да рискува и ще дръпне Дарина,която аз не мога да понасям от време оно.Дойде ред на дуелите и пак нещо я заболя.Смях,50г жена да се излага по този цигански начин. Rolling Eyes

# 433
  • Мнения: 7 849
Бентлито, горкото пълно разочарование, посипвам си главата с пепел, че вчера се опитах да я реабилитирам.
Някой да не е чувал за безшевно бельо? Е, вече го и видяхме в национален ефир. Дарина е с акъла на Бентлито.
И за да си ги прибере сите - очаквам Пешо ескадрила да изпрати над фермата. Жалко, че един от асовете ни вече не е в самолет, а на Дондуков.
Едит: Елена е толкова безчувствено същество, че изобщо няма да се трогне от болежките и сърбежките на Дарина. А и вече и животните у фермата знаят кога я болИ Дарето. СетиУ УИ се.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 08:14 от Билян@

# 434
  • Мнения: 4 303
Ха,ха! Как го определи, че е цигански начинът на Дарина?
Дарина два пъти победи в дуелите, за това мисля, че ще дръпне Марина.

Общи условия

Активация на акаунт