Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 146
  • 843
  •   1
Отговори
# 435
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
И аз предпочитам да дръпне Марина. Вече се видя, че Дарина се събира по време на дуели и не е лесна мишена. Вторият ще реди игрите.

# 436
  • Мнения: 1 664
Включвам се и аз. Много, много слаб епизод, още по-слаб(оумен) фермер. Не мога да повярвам този, каква глупост сътвори. Никаква логика. Мислих , мислих и измислих някакво обяснение, че Алек пращя Елена на дуел, надявайки се тя да викне Дарина , и така който и да излезе , не е важен за фермата. Няма да има сърдите от неговата дружинка, че видиш ли ги е пратил на дуел. А той остава чист и в добри отношения с всички. О ,Свети Алек предпазил близките си от елиминация.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 10:02 от alayne

# 437
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Елена има шанса да направи най-голямата изненада в шоуто. Ако й стиска и не й пука много де.

# 438
  • София
  • Мнения: 23 159
Сцените с Каймаканова ги првъртам, надявах се да не идва до края на формата.  Stop

Аз пък гласувах за Виолета, не знам защо, ей така да е интересно.  Laughing

# 439
  • Мнения: 4 607
И аз изгледах, толкова тъп Алек... Но Валерия го бие по всички параграфи, язък, че я съжалих по едно време. Такова кухо същество, просто... не искам да ги гледам и двамата и секунда повече, надявам се да не ги дават как се мачкат и обясняват повече, че са ми зверски противни! Rage

# 440
  • Мнения: 269
 На Дарина болежките въобще не ми се коментират, става смешна вече. Като е толкова кекава какво прави в такъв формат ? А на всичкото отгоре видя от къде духа вятъра и нещо взе да се присламчва към В и В. Гласувах, че втори дуелист ще е Марина. Елена много държеше да разбере от Алек точно тя как е реагирала на новината, че двубоят ще е женски.
Сълзливата история с двамата "влюбени" ми писна от всякъде. Мъжът ми вика, "ами може да се обичат, защо толкова ги нападат в интернет пространството?". Как да повярвам, че Валерия има чувства като от началото на формата само повтаря, че са приятели? То и не е лесно да знаеш какво искаш. 2 месеца само театро.

# 441
  • Мнения: 7 849
В анкетата гласувах за Марина. Ще ми се гледам на дуела хора, които не са били на арената до сега, но все си мисля, че Ленчето ще избере Дарина, изпълнявайки тъпия план на Алек сълзата, щото той нали намекна , че имала да отмъщава. Толкова са смешни. О! свещена тъпота.

# 442
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Биляна, не мисля, че Елена ще избере Дарина, защото и аз забелязах това, питаше точно Марина как е реагирала:
Елена много държеше да разбере от Алек точно тя как е реагирала на новината, че двубоят ще е женски.

Надявам се да извика Марина, ако може и да я победи. Ако не - все някоя от русите ще я победи, в това нямам съмнение.

# 443
  • Мнения: 14 843
Само че Алек май е убеден че Ленчето ще падне на дуела и ще избере Валерия за фермер.
Ами дали е помислил че другия дуелист може да победи.

# 444
  • Мнения: 826
Само да вметна, че опитвайки се да "разгадаем" логиката на Алек трябва да имаме предвид, че той отдавна мисли отборно.
Важно му е и кои жени ще останат, какви са шансовете и неговите и на Валерия за финал.
Увеличавайки нейните шансове, увеличава и своите/техните.
Разчита и на това, че до сега в риалити формати, любовта се харесва / идея си няма каква досада ни е обхванала/
Поддържа добри отношения с жените.
Ако Марина отпадне има голям шанс тя да го посочи за фермер и да го подкрепи във финално гласуване.
Ако Елена отпадне, пак той има шанс за фермер или пък Виолета, е Алек не знае, че Елена много харесва и Калоян, но има време да го разбере Simple Smile.
Ако отпадне Валерия, тя естесвено ще посочи Алек и за фермер и за финалист в гласуването.
И остават две жени, които му бъркат сметките - Дарина и Виолета.
Дарина не е настроена срещу Алек, но и той не е нейния фаворит.
Виолета откровено не го подкрепя и дори му се опълчва, създава му проблеми и на двата фронта: игра и любов Simple Smile
Мисля, че тя най-накрая разбра какъв играч е Алек и днес очаквам пълното й разочарование от отговора на Валерия, която каза ДА на любовта, това няма да се хареса на Виолета, никак.

Така, че на Алек му е важно да отстрани тези две жени, които могат да променят хода на играта не в негова полза.

Яд ме е само, че Калоян клекна така пред Алек. Много ме е яд. Трябваше да прояви характер и да отстоява позицията си, а сега даже ще се чувства задължен на Алек, което е точно това, което  Алек иска.

Надеждата ми е в Станислав, само той може да му развали играта или поне така се надявам, да се окаже способен и силен в дуелите.

П.П. така и не получих ЛС с финалистите, та не се смейте много информираните Simple Smile

# 445
  • Мнения: 1 804
Изборът на Алек за дуелист не знам как да го коментирам. Има си някакви схеми в главата човекът, следва си ги. Радвам се, че Коко спаси кожата. Обаче изборът на Валерия да има чувства към него... не знам. Rolling Eyes Мисля, че може да съжалява. Но си давам сметка, че там в условията на изолация не може да се вземе трезво решение. Очевидно е, че неговата компания и тази на Виолета ѝ е най-приятна и вече започва да забравя за света навън. 2 месеца изолация не са малко време, а и при такъв натиск...От друга страна не я мисля, защото наближавайки финала започвам и аз да вярвам, че този внезапен прилив на чувства с свързан с по-безпрепятствено достигане до крайната цел.

Галя снощи окончателно ме отврати. Възмутителна груба намеса, то не бяха разпити, не беше изнудване. Вместо да се бърка на хората, да ходи да си бърка манджите, добре че си замина.

Гласувах за Марина. И аз заради питането на Елена, пък и защото искам да си ходи. Неприятна ми е от първия епизод. Снощи се оплакваше "пък те ме карат да стоя до късно". Представям си Вила застанала до нея с автомата, опрян в гърба "стой, стой ти казах, само да си легнала!"

Само мен ли не ме подразниха гащите на Дарина? Забавляват си се хората, аман от панаири и от сълзи. Нека и малко смях да видим, защото съм далеч от мисълта, че не им се случва. Но далеч по-вървежни са сополите на Алек.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 13:52 от pip4i

# 446
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Виолета толкова се изненада от чутото от Валерия, че ми стана смешно. Последната откри чувствата си  по време на споделянето върху леглото на Алек. Нямаше мърданка от този разговор, а трябва да спаси този глас и подкрепа още три седмици.

# 447
  • Мнения: 4 312
"СетиУ УИ се" отново се показа като перверзник. След наблюденията на Марина, които са доста точни, вчера беше много забавен като представяше Дарето в друга светлина. И някак дистанциран стои към жените, а пък в същото време голям анализатор. Не се забърка с никоя на емоционално, сексуално ниво, въпреки изолацията. С Марина разни смешки и закачки имаше, но нищо повече.

# 448
  • Мнения: 1 437
Промото за довечера
http://fermata.btv.bg/video/videos/tazi-vecher-vav-fermata-koj-s … ijat-duelist.html
Вили пак беснее. Марина настройва Вал срещу Вили.
Мисля, че Ленка ще избере Дарина

# 449
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И как точно Виолета използва Валерия? А Вили отде знае, че го съжаляват Алек? Иначе, че е смешен - някой да е против? 😂 На мене ми е отвратителен, покрай него - и Валерия. Пълнят предаването с тях, бляк, дано от предаването четат коментарите тук, дано разберат колко са прекалили с измислената "любовна" история.

Общи условия

Активация на акаунт