Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 093
  • 843
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 606
И как точно Виолета използва Валерия?

На мен даже обратното ми се вижда, че е. Сега имам подозрения, че Валерия, като е толкова влюбена вече, може и да я отсвири Вилито, защото вече няма полза от нея, дори може да ѝ навлече негативи, защото е пряма и избухлива. Като нищо ще гледаме скоро как и на нея някой и отворил очите, както в случая с Франческа и Елена.

# 451
  • Мнения: 8 991
Изобщо не й вярвам на Вал,че е влюбена в Алекс.Просто не й се занимава с драми и сълзи,а и така ще е по-лесен финалът.Не е искренан,не го гледа в очите,не му дава да я целуне,изобщо лошо изиграно.А навън после ще си оправя гафовете.
   Според мен ще се развали приятелството  между ВиВ.Искам Елена да викне Вила на дуел.
  На Дари гащите-голям смях,как само си ги размята без грам свян.И как не се усеща,че я поднасят младежите,ама нали си мисли,че е фактор.
   Мама Галя според мен удари тъпомера със снощната среща очи в очи с влюбените.И преди писах,че ако съм на мястото на Вал да съм им теглила по една майна още на видеото,ай сиктир.
  Умрях от смях с физиономиите на Финци за баницата на Вила.Как пък не се сети това моме за мушамата,а пък другото блонди вика" Ние нямаме мушама"-смятайте колко са се мотали около кухнята!
  Ако Еленка викне Марина за дуел,много ми се иска Марина да бие и да стане завързана играта.

# 452
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Може да не са имали мушама досега, май с ветераните се появи мушамата. Simple Smile То и други неясноти с ветераните и храната, продуктите - бяло брашно, кайма... Ама как ще се вихри мама ти Галя без продукти и мушамичка. Wink

# 453
  • Мнения: 3 743
какво я заболя сега Дарина, на мен чак ми стана мъчно, за нея като видях погледите на другите докато си размяташе бельото,  Sad, унижава се, те   си правят шеги с нея

# 454
  • Мнения: 5 842
   Присъединявам се към новата тема.

   Искам Елена да извика Валерия на дуел и да я елиминира. Валерия ми е много противна. Тази жена си играе с мъжете. Жал ми е за Алек, че Валерия така си играе с него. Валерия е една голяма глезла и неблагодарно същество.

# 455
  • Мнения: 1 497
Може да не са имали мушама досега, май с ветераните се появи мушамата. Simple Smile То и други неясноти с ветераните и храната, продуктите - бяло брашно, кайма... Ама как ще се вихри мама ти Галя без продукти и мушамичка. Wink
Мисля, че мушамата беше в една от кошниците от предишните седмици.

# 456
  • Мнения: 8 991
   Мушамата им я дадоха още преди време,не е  от сега.Но не мога с точност да кажа кога.просто ми направи впечатление ,че навива баницата в тавата,а знам че имат мушамичка.
  А снощната торта с бисквити и кисело мляко на мама Галя,гледахте ли я.Аз правя подобна,но слагам и желатин,за да стегне млякото,а те как я ядат-с лъжиците ли?Явно имат и други продукти,неизвестни на нас.
   Мустафа не присъства снощи на обичая прошка,ама иначе поиска прошка./Аз не харесвам този обичай-не може само един ден в годината да превъзмогнеш себе си и да поискаш прошка и извинение./
   

# 457
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ревльо , за пореден път доказа колко е,, умен и хитър ,, с избора си.Anguished
Неговата убавица , умница даже вече не ми се коментира (баси и галфона).Тези двамата е трябвало да участват в Море от любов......направо ми се повръща.
Оная пък , как си извади гащите , направо ще откача... , абе, хора аз ли не съм фред или тези вътре напълно изтрещяха? Задава се женски дуел и хоп,, г-жа гащи ,, отново с болежки.
Да се свършва вече ,Калоянчо да взима наградата , че вече мнооого трудно ги гледам.

# 458
  • На морето!
  • Мнения: 5 777
Сигурно сте го обсъждали и преди, но аз чак сега се сетих (като гледах остатъците от гел по ноктите на Валерия), любопитно ми е как блондитата си поддържат цвета вътре? Не ми е направило впечатление да са с корени, а на това агресивно русо щеше да личи доста.
Елена предполагам ще избере Дарина за дуелист. Време й е на Дарина да си ходи, имам колега със същото поведение и знам колко е дразнещо, особено в напрегнати моменти.
Относно Валерия, според мен обсесивната любов на Алек й изигра лоша шега. Ако не беше тя, Валерия щеше да е една от фаворитите- работлива е, умее да страни от скандали, но и да е в центъра на групата, просто заради драмите на Алек акцентират на съвсем други неща, които вече ни отегчават до болка.

# 459
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Боядисват се сигурно. И на Дарина е трърде черна косата.

# 460
  • Мнения: 8 991
  Боядисват се.Виждала съм  г-жа Гащи,хваната в кадър,с найлонова шапка в на главата.

# 461
  • Мнения: 4 821
Виолета май ще ми се издигне в очите съдейки по промото. Само където не мисля, че повечето зрители го съжаляват, по-скоро го намират за жалък и мега досаден.

# 462
  • Мнения: 9 133
и блондитата веднъж бяха хванали в кадър да се боядисват  Peace

Гласувах за Марина. И аз заради питането на Елена, пък и защото искам да си ходи. Неприятна ми е от първия епизод. Снощи се оплакваше "пък те ме карат да стоя до късно". Представям си Вила застанала до нея с автомата, опрян в гърба "стой, стой ти казах, само да си легнала!"


не е трудно за представяне, предната вечер в епизода много настоятелно и казваха да остане след вечерята да мие чиниите. Точно Вила и размахваше пръст.

Дарина беше смешна с гащите, ама поне весело стана Simple Smile Те може и да и се подиграваха, но тя или не се усеща, или и е все тая. Не е за пръв път да я занасят. Интересно ми е за колко време ще ушие риза.

# 463
  • София
  • Мнения: 20 205
Сега съвсем сериозно още с първите си постове около скандалите и с Мишо и Каролев някак си я определих женицата за перфекционист, в което нищо лошо няма между другото, колкото и в последствие да съм я иронизирала и вземала за присмех, все пак и го признавам. Еми... хубавите неща стават бавно, няма какво да се лъжем.
Значи.... аз също съм перфекционист и го смятам за досаден и изтощаващ недостатък, но никога не съм била бавна, даже напротив. Бавното вършене на нещо не е еквивалент на качествено свършена работа.  Peace

   
  А снощната торта с бисквити и кисело мляко на мама Галя,гледахте ли я.Аз правя подобна,но слагам и желатин,за да стегне млякото,а те как я ядат-с лъжиците ли?Явно имат и други продукти,неизвестни на нас.
   /Аз не харесвам този обичай-не може само един ден в годината да превъзмогнеш себе си и да поискаш прошка и извинение./
   
Да, гледах и много се смях на Дарина, която поиска мама Галя да повтори рецептата, че да я запомнят.  Laughing
Прошката на мен ми е най-мъчителният обичай, защото се налага да я давам и на хора, на които няма как да простя.  Blush

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 13:01 от Reinа

# 464
  • Мнения: 18 020
Мама Галя според мен гласува за Марина, по описанието, което направи поне. Явно правилно сме я усетили тук, отвън виждаме едно, а вътре тя е съвсем друга. Ужасно ми е неприятна, от първия път, в който и чух гласчето. Аз пък се радвам на този развой между А и В, ще видим де, тя малко не бие на едно място Вал. Станислав не ме дразни, шегаджия е той и доста добре схваща нещата

Общи условия

Активация на акаунт