СЕДМИ КЛАС - седмицата на резултатите - 26.06 - 02.07

  • 156 288
  • 1 838
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 075
Малко остана да дочакаме точките, търпение Simple Smile няма как всички да са доволни, но поне да има по-малко разочаровани.

Сайтът на МОН за проверка на резултати: https://infopriem.mon.bg/

Сайтът на Дидева: https://dideva.alle.bg/

График на дейностите по прием на учениците:



За долната схема е малко рано, но нека стои и който има въпроси да си я разглежда:

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 08:35 от BoeL

# 1
  • София
  • Мнения: 5 761
Благодаря за новата тема! Да имат късмет децата! Flowers Four Leaf Clover
Аз не държа днес да излизат, после още чакане и напрежение до първо класиране... тепърва е играта на нерви. Синът ми не иска да ги виждам без него, ако ги качат по някое време през деня, може би няма и да ги отворя, докато не се прибера от работа.

# 2
  • Мнения: 270
Благодаря за новата тема! Чакаме ! На всички пожелавам да видят желаните резултати!

# 3
  • Б
  • Мнения: 571
Чакаме и стискам палци всеки да е доволен от резултата.

# 4
  • Мнения: 379
Благодаря за темата, дано днес да излезнат точките. Мончовците да се сужалят над нас.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 268
Поздрави от морето!
Изгорях от напрежение!...
Дано каквито и да са ни точките, да ни стигнат за най-желаното от децата ни училище!!!
Hands Pray

# 6
  • София
  • Мнения: 12 237
Благодаря за новата тема! Да имат късмет децата! Flowers Four Leaf Clover
Аз не държа днес да излизат, после още чакане и напрежение до първо класиране... тепърва е играта на нерви. Синът ми не иска да ги виждам без него, ако ги качат по някое време през деня, може би няма и да ги отворя, докато не се прибера от работа.
Ако успееш да се сдържиш те признавам за свръхчовек!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 565
Аз пак сънувах щуротии и пак нямаше числа, но пък с някакво хубаво чувство се събудих, та дано Simple Smile

# 8
  • Мнения: 380
Благодаря, за темата!

# 9
  • Мнения: 1 705
Аз пък имах късмет да съм нощна, че даже и бях забравила по едно време. Сега сядам да чакам и да се тревожа.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 210
🍀И Нека новата тема донесе само радост от чаканите резултатите.

# 11
  • Мнения: 2 803
BoeL, Flowers Rose
Здрави нерви пожелавам на всички ни, бързи пръсти и държелива МОН-ска платформа, за да понесе напора, който я очаква.
Нека жадуваните точки са най-добрите за всички. Успех! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 12
  • Мнения: 158
Благодаря за новата тема!
Късметлийска да е! Flowers Four Leaf Clover
И аз няма без детето да отварям резултатите, така сме се разбрали.
Дано ако има сълзи, да са от радост! Hands Pray

# 13
  • София
  • Мнения: 2 688
Boel-че, благодаря за темата!
Дамасцена, и аз никак не спах. Но се опасявам, че не е особено свързано с НВО.
Съгласна съм, че тепърва се почва, моя приятелка записа детето на четвърто класиране, как издържа не знам. Като кажат - спокойно, то няма да остане незаписано дете..и ми се изправя косата.

# 14
  • Мнения: 33
Когато се събудиш, с полуотворени очи цъкнеш на Изпити вместо на Оценки и видиш това:
и заспалият ти мозък ти докара микроинфаркт заради ниските оценки: 5 и 11 Stuck Out Tongue Winking Eye

Дано всяко дете намери мястото, което е за него и дано поне това чакане свърши скоро.
За другите знаем, че има още време Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 юни 2023, 08:35 от Perpeto

Общи условия

Активация на акаунт