СЕДМИ КЛАС - седмицата на резултатите - 26.06 - 02.07

  • 156 285
  • 1 838
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 379
Вчера една майка тук сподели, че и казали, че тази година резултатите били по ниски.

# 31
  • Мнения: 247
В 6.15ч. се събудих стресирана.Сънувах,че има слаб 2 по БЕЛ и среден 3 по математика.
Егати кошмара.
До вчера бях ок,след този сън-вече не.Много се напрегнах.
Отделно ,девойката не е погледнала изобщо училищата и паралелките,нямам идея какво ще редим,даже и елементарна насока нямам.Всичко е гадно,това не иска,онова не иска,отбягва темата....явно няма да се пуска заявление и това е.Що така ми лази по нервата това дете?До последно ще ми ходи по главния неврон.

# 32
  • Мнения: 183
В 6.15ч. се събудих стресирана.Сънувах,че има слаб 2 по БЕЛ и среден 3 по математика.
Егати кошмара.
До вчера бях ок,след този сън-вече не.Много се напрегнах.

Аз пък сънувах, че са анулирали работите на всички в залата, защото имало преписване.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 481
Тая нощ и  аз не спах. После сънувах 72 по мат и 90 по бел. Ужассс. Айла , те днес не са ли на посещение в НС?

# 34
  • Мнения: 741
Каква е тази дигитална раница? Нещо в Школо ли?
Ред за олимпиадата няма и на профила на дъщеря ми, ходи на областен по биология, имаше около 40 точки, но не знам от какъв максимум.

# 35
  • Мнения: 18
При нас все така няма редчета дори за областните кръгове на олимпиадите, а тя дори се класира на националните по всяка от тях. Странно… Но сега това не ни е на дневен ред. Ще му мислим, ако опрат нещата до ползването на оценките от тях.
Радост на децата и здрави нерви на родителите желая!

# 36
  • Силистра
  • Мнения: 113
Вчера една майка тук сподели, че и казали, че тази година резултатите били по ниски.
Информацията ми е от вчера, от източника. Друг е въпроса дали е представителна за цялата страна, но се предполага че все ще има корелация. Като цяло и БЕЛ и Математика били с повече точки спрямо миналата година. Но нека все пак да излезе официалната статистика, тогава ще се види.

# 37
  • Мнения: 46
И аз се нареждам сред майките на седмокласници. Много съм нетърпелива вече да разбера резултатите. После до отварянето на класиранията няма да го мисля изобщо, а и като има точна дата, някак си е друго. Това очакване всеки ден много ме напряга, защото ДО 28-и не е "НА 28-и". Grinning Иначало очакваме около 75т. по двата предмета и някак си страхът да не се окажат по-малко точките побърква всички. Grinning Нямам търпение да излезнат и да ми олекне, макар че се притеснявам и от разочарования.
За оформянето виждам, че го коментирате постоянно, в нашия дневник още няма въведена нито една срочна или годишна оценка, обикновено го правят чак към 30-ти, има и случаи след приключване на учебната година да въвеждат, та не се надявам.
синът ми беше болен миналата седмица (и честно казано още), но заради евентуално изпитване по математика за 6-ца се наложи да ходи на училище. Дано да успее да се пребори за тази 6-ца. Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 4 867
"Повече точки спрямо миналата година" на практика може да означава всичко и нищо. Simple Smile
1. Повече максимални резултати?
2. Повече деца са получили точки в долния/средни/горния регистър?
3. Повече деца са изкарали повече точки, т.е. общата сума на точките е по-голяма?
4. Повече от 100 точки?

# 39
  • Мнения: 416
Когато се събудиш, с полуотворени очи цъкнеш на Изпити вместо на Оценки и видиш това:
и заспалият ти мозък ти докара микроинфаркт заради ниските оценки: 5 и 11 Stuck Out Tongue Winking Eye

Дано всяко дете намери мястото, което е за него и дано поне това чакане свърши скоро.
За другите знаем, че има още време Simple Smile
Аз така като се бях напила, като чакахме дзи то на баткото, и гледам 115. Викам ей 115 точки

# 40
  • Мнения: 75
При нас все така няма редчета дори за областните кръгове на олимпиадите, а тя дори се класира на националните по всяка от тях. Странно… Но сега това не ни е на дневен ред. Ще му мислим, ако опрат нещата до ползването на оценките от тях.
Радост на децата и здрави нерви на родителите желая!
И при нас няма редче от областния кръг, а дъщеря ми също се класира за национален, дано се появи скоро. Тръпнем всички, дано получим хубави новини днес!

# 41
  • Мнения: 556
Хахахааха, при нас стаите бях с номера - над 700
И пияна на мотика няма как ме объркат чак толкова 😂😂😂

# 42
  • Силистра
  • Мнения: 288
И ние тръпнем в очакване на резултати днес...
младежът тръгна с думите: "Последен понеделник в седми клас - ура"Smile

# 43
  • Мнения: 87
И при мен има ред за олимпиадата по география, на която ходи на областен кръг.
Очаквам доста ниски резултати и затова не се притеснявам, всичко е изгубено. Не стига това, ами и по един от предметите беше между 5 и 6, и са му писали 5 за срока и годината. Аз ви бях споменавала, че в нашето училище умишлено занижават оценки, за да спънат децата да не отидат към областните училища, а да останат в единствената общинска гимназия.
Нормално е в малките градове и при нас е така, но той си свърши работата  по предметите, които сега ни трябват за балообразуването и съм спокойна, че никаква подобна намеса не може да го трепне. Иначе съм от майките на нож с "Директора" заради абсолютно недопустимо нейно поведение, ширеща се агресия и никакви опити за справяне с нея и още куп неща, които влошават средата и оттам много преместени деца в други съседни градове.

# 44
  • Мнения: 433
Boel, благодаря за линка с анализа на разказа! Много ми хареса, изводите там - също. Да влезе убитият.

Общи условия

Активация на акаунт