СЕДМИ КЛАС - редим желания - 03.07-10.07

  • 60 546
  • 934
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 072
Седмицата на голямото редене Simple Smile

Нека подреждаме умно, винаги по реда на желание на ДЕТЕТО (не на майка му Simple Smile)!

Сайтът на МОН за проверка на резултати: https://infopriem.mon.bg/

Сайтът на Дидева: https://dideva.alle.bg/

График на дейностите по прием на учениците:





# 1
  • Sofia
  • Мнения: 210
Хайде да ни е на късмет новата тема!🍀

# 2
  • Мнения: 8 245
Успешно редене на желанията на децата Simple Smile

# 3
  • Мнения: 829
Успех на всички деца!

# 4
  • Мнения: 2 799
BoeL, Flowers Sunflower
Пожелам мъдрост при избора на желания, увереност при реденето им и здрави нерви, за да изчакаме търпеливо до класирането.
Успех на всички.

# 5
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Успех на всички деца!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 564
Синковец уж е измислил желанията. Да видим дали в последния момент няма да реши да прави промени.

# 7
  • Мнения: 741
Детето е готово с желанието още от миналата година, бала ще и стигне, но ще пишем още няколко паралелки.

# 8
  • София
  • Мнения: 19 249
Да споделя своя опит в реденето:
В една екселска таблица събирам низходящото класиране за 2022 г. по балове, правя копие и там започвам филтиране и респ. триене - напр. училища от еди-кой си район или които са с много нисък бал или нежелани области. Примерно СМГ, ТУЕС и Дж. Атанасов съм изтрила, нито има шанс, нито интерес.
В същия файл копирам и план-приемът за 23-24 г., за тях също правя копие и м копието местя паралелки нагоре-надолу, въз основа на бала (дори очевадно да не ни стига) и на желанията на младежа.

# 9
  • Мнения: 785
Ние чакаме класиране от училище в МК и с големи усилия го накарах да предвидим няколко резервни варианти в МОН.С голям натиск от моя страна ги докарахме до 5 паралелки в 4 училища.Поне като гледам миналогодишните балове,неговия е с около 30 до 45 точки по-висок от минималните,та се надявам,ако опрем до МОН,да се приключи на първото класиране.

# 10
  • Мнения: 8 245
Да споделя своя опит в реденето:
В една екселска таблица събирам низходящото класиране за 2022 г. по балове, правя копие и там започвам филтиране и респ. триене - напр. училища от еди-кой си район или които са с много нисък бал или други елиминиращи критерии.
В същия файл копирам и наличните паралелки за 2023., за тях също правя копие и там вече ще местя паралелки нагоре-надолу.
Колко си иновативна Simple Smile
През почивните дни решихме да пообиколим училищата в София.
Като пример 2-ра английска ни хареса повече от 1-ва английска и при положение, че нивото на обучение е еднакво, местоположението и визията хич не бяха зле да се видят Simple Smile
Та сядаме в колата - аз вадя един лист с паралеки и обяснвам на ММ, през кои квартали ще минем и какво иска да види детето. А ММ ме гледа стрестнато и казва: Загубила си форма, тук трбяваше да извадиш един таблет и да отвориш една екселска таблица Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 19 249
То и аз чакам и ужасно бих искала да си спестя целия труд, но резултатите излизат късно, ако човек иска да си предвиди алтернативи. Освен ако не редя желания през нощта на 6 срещу 7 юли. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 078
ММ ме обвини в тормоз над детето, защото бях разпечатала учебни планове за 4 поредни години за НПМГ (12 клас са випуска с интензивно изучаване с чужд език, тях не ги гледахме) за 4 паралелки, представляващи инетерс Smiling Imp Както и извадка от наредбата с модулите с профили Математика, Физика, Химия, Биология, Информатика...
Детето ги прегледа, зададе няколко въпроса (докато таткото ме апострофираше, очаквано), потвърди си реда на желанията, както и на резерва Simple Smile Готови сме за 05.07. Hands V

След малко отиваме на Дипломиране Tada Wear Mortar Board

# 13
  • София
  • Мнения: 19 249
peneva_a, аз в сходна позиция просто не казвам нищо, правя каквото мога, насочвам детето. ММ засега не се обажда и по-добре, че само дървени философи ми липсват
Като кон с капаци само за една възможност и не прави сметка какво ще стане, ако не се класира.

# 14
  • Мнения: 1 305
Пожелавам късмет на децата в предстоящото класиране и да подреждат обмислено желанията си!
А на мен си пожелавам изобщо да не ни се налага да редим желания към МОН. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт