СЕДМИ КЛАС - седмицата на резултатите - 26.06 - 02.07

  • 156 286
  • 1 838
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 075
Анализ на преразказа от тази година, малко така да се разсеете Simple Smile:
https://bel7blog.wordpress.com/2023/06/26/%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0% … gtU5Ehdyz_2TATd68

# 16
  • София
  • Мнения: 6 114
Благодаря за новата тема!
Аз съм по-спокойна сега, когато просто чакаме и нищо не зависи от нас, отколкото след като цъфнат точките и се започне едно смятане и редене... Мерси, бих изчакала още. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 12 237
Замислих се, ако ние очакваме днес резултатите дали има шанс в училищата вече да знаят точките?
Елена е днес на училище, за пръв път от седмица за да я изпитват по БЕЛ. Чудя се дали има как учителката и вече да знае колко са точките и от НВО и да се повлияе от това. Макар че там и да се повлияе ще е надявам се положително, надали ще има по-малко точки от за петица, а тя е между пет и шест по БЕЛ в училище.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 688
Aila, съмнявам се. Ако ги знаеха щеше да почне да изтича от тук от там, нещо, което не бива да позволяват.

Аз повече рифрешвам темата Simple Smile

Всъщност има ли дете, което има редче (даже и без резултат) от олимпиада?

При мойто дете си стои само двата изпита плюс този от НПМГ.

# 19
  • Мнения: 61
Успех на всички и от мен. Искрено пожелавам всяко дете да си намери мястото сред добри учители и позитивна среда. И аз пожелавам сълзи само от радост 🥰

# 20
  • Мнения: 741
Надявам се да излязат днес, най-вече заради детето. Голямо вълнение е при нея. Много е притеснена какви точки ще и дадат на тезата и преразказа, винаги се е справяла с тях, но от два-три дни е убедена че нещо ще стане и ще ги е оплескала.
Така, че ние основно оценката по БЕЛ чакаме 😀, по математика е доволна и от 60-те точки от първата част, каквото има на втората, все ще е бонус.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 210
Анализ на преразказа от тази година, малко така да се разсеете Simple Smile:
https://bel7blog.wordpress.com/2023/06/26/%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0% … gtU5Ehdyz_2TATd68
Този анализ ме разтревожи още повече!🫣 Дъщеря ми каза, че е ужасен и вече й вярвам. Бил даден, за да отсее добрите. Хайде сега, ако можеш чакай спокойно резултати - да, ама друг път!

# 22
  • Мнения: 1 705
Сънчо, при нас има по биология и по БЕЛ. Аз не помня да е ходил по биология на олимпиада, ама изглежда е ходил Smiley Няма нищо нанесено. Аз не разбрах нещо, ама като не е класиран на национален кръг, няма и да има нанесени точки там май.

# 23
  • Мнения: 37
Стискам палци да има много усмихнати майки и деца  днес или утре.

# 24
  • Мнения: 379
По принцип имат информация, но кога точно не знам. В РУО със сигурност я имат рано, много бързо излизат статистиките.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
BoeL, благодаря и аз за темата!
Многото чакане мина. Малкото остана.
Дано всички деца да бъдат доволни от оценките си!

Анализа не знам дали искам да го чета  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 180
И при мен има ред за олимпиадата по география, на която ходи на областен кръг.
Очаквам доста ниски резултати и затова не се притеснявам, всичко е изгубено. Не стига това, ами и по един от предметите беше между 5 и 6, и са му писали 5 за срока и годината. Аз ви бях споменавала, че в нашето училище умишлено занижават оценки, за да спънат децата да не отидат към областните училища, а да останат в единствената общинска гимназия.

# 27
  • Силистра
  • Мнения: 113
И при мен има ред за олимпиадата по география, на която ходи на областен кръг.
Очаквам доста ниски резултати и затова не се притеснявам, всичко е изгубено. Не стига това, ами и по един от предметите беше между 5 и 6, и са му писали 5 за срока и годината. Аз ви бях споменавала, че в нашето училище умишлено занижават оценки, за да спънат децата да не отидат към областните училища, а да останат в единствената общинска гимназия.
Това с годишните оценки е гадно. Затова и трябваше отдавна за класиранията и баловете да се вземат само оценките от НВО-тата, за да няма субективизъм и някакви други интереси. Отделно, от година на година занижават нивото на НВО-тата, вчера ми подметнаха че тази година били по-високи резултатите, което пак е лошо ако разликата опре основно до годишните оценки. Според мен не е справедливо, редно е само НВО-то да е за бала.

# 28
  • Мнения: 658
Дано днес да излезат резултатите, не съм от търпеливите 🙂 и дано да са повече от очакваните!

# 29
  • Мнения: 24
Във връзка със срочните и годишни оценки, как е Школото при вас? В дигиталната раница виждам срочни, които ги няма в Школо?🤷♀Да не се е бъгнало, случайно?

Общи условия

Активация на акаунт