АГ клиника Селена-17

  • 118 964
  • 753
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 032
Мисля, че това 50 % се отнася само за плановите операции, а не за спешните. При мен се наложи спешно секцио нощно време и нищо не съм доплащала, макар че събраха екип в 1 часа през нощта.
твоето секцио събота или неделя ли се е паднало?

# 241
  • Мнения: X
Аз влязох за предизвикване на нормално раждане в сряда вечерта, но се получиха усложнения и нощта сряда срещу четвъртък ме оперираха.

# 242
  • Мнения: 61
Елизабет, 45- дневният билничен не се заплаща.
На другият въпрос не мога да отговоря, защо не питаш д-ра си ?

Благодаря,  Жани! Може би е най-добре да питам доктора!

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте,  момичета! Да ви питам 45-дневния болничен преди раждането заплаща ли се? Имам и още един въпрос - задължително ли е да лежиш в напълно легнало положение при секцио, възможно ли е да си леко повдигната с горната част на тялото? Може да ви се струва глупав въпроса,  но с предишната ми бременост почти не можех да стоя легнала по гръб,  дори за меренето на тоновете на бебето ми ставаше много лошо и ме избиваше студена пот. Предния път бях с пълна упойка,  но сега се притеснявам,  че със спинална упойка ще бъда в съзнание и дали ще мога да лежа по гръб.  Извинявам се за дългия пост!
Аз също имах проблем с напълно легналото положение и ми донесоха  една възглавница, с която да ми повдигнат главата. Според мен в момента, в който извадят бебето, а това е на петата минута от започване на операцията, ще ви олекне. Ако има нещо, което ви безпокои, споделете с екипа, всички са много внимателни.

# 244
  • Мнения: 176
Момичета имам въпрос. Днес една позната роди секцио и мъжа и казал на майка ми, че са 4 жени в стаята. Мислех, че максимума е по 2. Една приятелка ражда преди 4 месеца и бяха 2 в стая. Въпроса ми е това при недостиг на легла ли се получава? По принцип съм говорила за самостоятелна тази от 100 лв. или ВИП ако няма, но въпроса е че съм за нормално раждане у казаха, че не могат да ми резервират, защото не се знае точно за кога.

# 245
  • Мнения: X
В реанимацията са 4 легла. Тази вечер ще я приместят в стая. Там са две легла. След секциото са го пуснали в реанимация съпругът й. Затова.

# 246
  • Мнения: 440
А по стаите правят ли се посещения?Защото това би било отвратително...

# 247
  • Мнения: X
Правят посещения по стаите.
За мен лично беше улеснение, понеже не можех да си седна на гъза първите два дни, права също не можех в деня на раждането.
Нищо отвратително не виждам.

# 248
  • Мнения: 440
Ако си в самостоят една стая да,но иначе си е лудНица и пълен ужас това

# 249
  • Мнения: X
Ама защо да е лудница ? При теб идват един-двама човека, при другото момиче също. Не идва наведнъж цялата рода все пак. Всеки си говори тихичко, никой не обръща внимание на разговорите на другите хора и за мен лично нямаше никакъв проблем. Бебето си беше при мен, с ММ му се радвахме и ей така неусетно минаваха двата чАса свиждане.
Това е моето лично мнение, разбира се. Сега в сезона на гриповете предполагам ще има ограничения на посещенията и може и да не са по стаите, не знам.

# 250
  • Мнения: 592
Заради грипната епидемия свиждания са забранени във всички стаи, дори и самостоятелните вип.
Аз съм ЗА свиждане в стаите и това е основната причина да избера тази болница. По добре 1- 2 посетители при жената на съседното легло, отколкото 6 родилки с по 1- 2 посетители в общата стая.

# 251
  • Мнения: X
Няма обявена грипна епидемия към настоящия момент. Но сезонът е такъв.

# 252
  • Мнения: 176
Момичета като казахте за урината и моята е доста тъмна сега забелязах.Каква ли може да е причината не знам.

# 253
  • Мнения: 176
А да попитам пие ли ви се много вода? Мен от известно време много ми се пие това означава че урината уж трябва да е бистра пък то обратното .

# 254
  • Мнения: 592
Няма обявена грипна епидемия към настоящия момент. Но сезонът е такъв.
В понеделиник имаше съобщение на входа че заради грипната епидемия не се разрешават свиждания.
Ако са я отменили ще бъде добре за нас, които чакаме всеки момент раждане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт