Звездни компромати - 344 част

  • 96 009
  • 761
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 794
А може би ще си почине и ще се наслади на спокойствие в очакване на третата си рожба.
Хубави и нормално изглеждащи са ми и двете,Кейт и Рейчъл.Smile

# 646
  • Мнения: 6 015
Лили, аз го гледах, но не помня много подробностите, бивша приятелка му е, даже й е посветил нещо. Останах с впечатлението, че не иска особено да говори за него.

# 647
  • Мнения: X
Били са гаджета според тази статия.

# 648
  • Мнения: 1 493
Приятелка каза, че е гледала интервюто с Д-р Огнянова от "Откраднат живот", Диана Димитрова май се казваше, в което интервю е признала, че е гадже на Калин Терзийски Dizzy Face Т.е. не е отрекла като са я питали вярно ли е, но не и станало приятно, че я питат това. Някой гледа ли го това интервю лично? Направо съм изумена, ако е вярно и потресена, губи ме като фен моментално!... Ба си! Scream
Аз също го гледах. Тази жена е странна птица. Наистина я питаха за него, ама вече са бивши, не отрече връзката им.
Не гледам сериала, не знаех коя е тя, но ми стана интересна и от любопитство гледах.

# 649
  • Мнения: 7 849
Приятелка каза, че е гледала интервюто с Д-р Огнянова от "Откраднат живот", Диана Димитрова май се казваше, в което интервю е признала, че е гадже на Калин Терзийски Dizzy Face Т.е. не е отрекла като са я питали вярно ли е, но не и станало приятно, че я питат това. Някой гледа ли го това интервю лично? Направо съм изумена, ако е вярно и потресена, губи ме като фен моментално!... Ба си! Scream

Да, аз го гледах. Била е в миналото с Терзийски, не отрече, но не се и гордее с това.

Мен не може да ме загуби, всеки греши. Особено в младежките си години.

ПП А Кайо освен,  че виси във фейса да се жали, май не остана и хубава жена, която да не омаял с красиви думи. А ние, жените обичаме с ушите си.

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 11:54 от Билян@

# 650
  • Мнения: 17 546
Направо не мога да повярвам! Верно, че сме като изперкали жените когато се влюбим в някой идиот, ама чак такъв идиот... умът ми не го побира за такава жена!

# 651
  • Добрич
  • Мнения: 1 151
Приятелка каза, че е гледала интервюто с Д-р Огнянова от "Откраднат живот", Диана Димитрова май се казваше, в което интервю е признала, че е гадже на Калин Терзийски Dizzy Face Т.е. не е отрекла като са я питали вярно ли е, но не и станало приятно, че я питат това. Някой гледа ли го това интервю лично? Направо съм изумена, ако е вярно и потресена, губи ме като фен моментално!... Ба си! Scream
  И аз го гледах, и мен ме загуби като фен. Няколко пъти по време на интервюто си казах, че по-добре да беше си останала с образа на д-р Огнянова.
Та за интервюто
Да, била е гадже на К.Терзийски, той много страдал след раздялата, посветил и книга, била любовта на живота му. Тя се усмихва 2-3 минути идиотски и самодоволно и каза "Да, така е".  През цялото време пушеше, палеше поне 4-5 пъти в ефир, била номад, живеела на таван, рисува и пише детски книги, мъжкарана била. Което само по себе си е куул, ама тя се държа инфантилно.
Съжалявам, че го гледах. харесвах екранния и образ, но не харесах човека Дияна. Поне в това интервю

# 652
  • Мнения: 5 435
Бил и посветил книга, но общо взето не искаше да говори за него.
Като чух, че му е била приятелка, направо ми падна в очите тази жена.  Sick

# 653
  • Мнения: 2 114
Мъжкарана, номад, живееща на таван, пушеща като комин и т.н. ми звучи много "арт". Явно безотговорна егоистка, която иска да се прави на интересна.

# 654
  • Мнения: 39 685
Той Калин все ще се пропие заради някоя. Първо заради Елен, сега заради Диана.

# 655
  • Мнения: X
Май в обратен ред - първо за Диана, после за Елен.

# 656
  • София
  • Мнения: 23 130
Редът не е важен, важното е да има поводи за напиване.  Mr. Green

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Мелания с коледната украса...
Скрит текст:

# 658
  • София
  • Мнения: 1 079
Никак не ми се връзват Хари и Мегън. С Кресида ми бяха супер двойка, изобщо много ми е странно, че той се жени.

Чета аз за Диана Димитрова и си викам - а, бе, какво толкова, Калин Врачански е малко нисък, ама чак да ви падне в очите, заради него....пък то било Терзийски - отврат! Кой го харесва този изобщо?!

И за ресторанта на Ирина да се изкажа - такива напъни за оригиналчене, просто...иритуали. Тя още малко и за гуру ще се провъзгласи, с уникалната си комбинация от кардамон, кимион, къри и куркума, дето ги има във всяка манджа. Преди се чудих защо е толкова недолюбвана тук, но започвам да разбирам. Много се чудих на кого ми напомня с тези пресилени уникални способности, които има и сега ми светна - на Кремена Х с нейните оригинални хрумки, които са мега иновативни за всички без интернет, изказани с нейния анимационен глас!

ПП. Новата версия ни ограби, откъм емотикони, вече няма да ги ползвам, тези са ужасни!

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 11:53 от Vikute

# 659
  • Viena
  • Мнения: 3 617
Видях във фейса кака Ирини изпаща бутилки със зехтин и такива благодарности за това"течно злато",че не е истина прост.... #Crazy newsm78

Общи условия

Активация на акаунт