Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 42

  • 81 214
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Плевен
  • Мнения: 584
Като се заговори за ФДТ да ви кажа, че аз съм доволна от Афинитон, а напоследък съм с ББ крем на Гарниер - класически.

# 661
  • Мнения: 2 643
Фон дьо тена на Никс ужасен , лъснах след 3 часа , непокривен само дето го хвалят марката

# 662
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Глас и от мен за Аффинитон!

# 663
  • Мнения: 13 095
Аз нямам суха кожа, но моя близка ползва Афинитон вече 6-7 години не иска и да чува за смяна. Значи сигурно е добър.

Днес ни в Лили, ни в ДМ в Ринг мола имаше оцветяващи шампоани. Утре ще ходя с израстнал корен при фриьорката. Направо се възмутих, кварталния ДМ е по добре зареден. За нелюбезните продавачки няма и споменавам.

# 664
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Моята е нормална, но с омазняваща се т зона, от година го ползвам.

# 665
  • Мнения: 13 095
Tiffany, с какво матираш през Т зоната? Много съм се чудила на някои фон дьо тени, но това ме спира. Много бързо лъсвам, особено носа. Останалата част ми е по скоро суха.

# 666
  • Плевен
  • Мнения: 584
С малко пудра. Аз слагам матираща Catrice.

# 667
  • Мнения: 13 095
Пробвала съм какви ли не матиращи пудри, включително и по скъпи. С матиращ фон дьо тен, с мариращата пудра и пак лъсвам сравнително бързо. 😒

# 668
  • София
  • Мнения: 23 173
Пробвала съм какви ли не матиращи пудри, включително и по скъпи. С матиращ фон дьо тен, с мариращата пудра и пак лъсвам сравнително бързо. 😒

Тогава може би основата ти или крема за лице е мазен и затова се получава така.

# 669
  • Мнения: 17 546
И аз мисля, че от неподходящ крем се случва.

# 670
  • Мнения: 13 095
Не. Само матиращи кремове ползвам. Повече от година ползвам кремове от зелената серия на Биодерма. Сега съм решила да се върна към Микса, помня че от бюджетните той ми беше най ок.

# 671
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Не слагам крем под фдт, матирам с на аура матиращата от гейша серията.
Крем слагам само вечер след баня като съм се почистила с гарниер 3в1 измиващ и розова вода.

Не е като да не лъсна леко, но е следобед към 4 часа и повтарям с малко пудра. Иначе ружа ми е бетон до вечерта над аффинитон, само ессенски ползвам.

# 672
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
При ББ кремовете ли лъщи повече кожата или при ФДТ? Аз уприто отказвам да използвам ФДТ и само при специални случаи слагам ББ крем на Лавера Акай бери 6 в 1, но бързо лъсвам. А някак повече ми харесва естествения тен от ББ крем.

Та се чудя друг ББ крем ли да си купя или да минавам вече на ФДТ?

# 673
  • Мнения: 5 478
Понеже заговорихте за лъсване... Аз съм човек, който цяяяял живот се бори с лъскава Т-зона. Кремове, пудри, фон дьо тени, матиращи листчета... Нищичко не решаваше проблема за повече от 2-3 часа. От няколко месеца обаче използвам ето това нещо - http://www.baroness.co/media/catalog/product/cache/1/image/5bf08 … d_cream_30ml.jpeg Не е по темата, но понеже сме коментирали Биодерма и Ла Рош, затова си позволявам да го спомена... За мен беше непозната тази марка, но приятелка ми я препоръча и откакто го взех това кремче, 8 часа нямам лъскаво лице. Цената е около 27 лв. и беше в комплект с измиващ гел от същата серия, мисля в Медея ги има още тези комплекти, а може и по други аптеки. Прилича много на оцветения крем на Ла Рош с една идея повече покривност.

# 674
  • Вестерос
  • Мнения: 38 409
Аз по-бързо лъсвам от бб /сс крем

Общи условия

Активация на акаунт