Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 45

  • 124 574
  • 747
  •   2
Отговори
# 615
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Много съм доволна от фон дьо тен-а на Импала с помпичка. Ползвам номер 2.

Този за мазна кожа ли?
http://impalacosmetics.com/category/lice/impala-fon-dio-ten-za-mazna-koja-pompa/

Препоръчах го на колежка, но ми казва че била пробвала преди техен и идвал тежък. Каква му е покривността при теб? За колко часа ти лъсва Т-зоната?

# 616
  • София
  • Мнения: 1 565
Момичета, моля препоръчайте ефикасен шампоан против пърхот.

# 617
  • Мнения: 4 770
Аз също съм доволна от фондьотена на Impala без мазнини. Единственият, който не ми изсушава кожата, не ме изрива и не попива в лицето. Кожата стои мека, сочна и озарена, има добра покривност, може да се напластява върху несъвършенства, идеален е като коректор за околоочната зона. В мрачно време си личи, че има златисти частици, които обаче не личат на лицето. Всеки опит да го сменя с нещо друго досега е завършвал с неуспех. Ползвам номер 1, който ми е малко тъмен, но му прощавам заради всички качества. При идеално нанасяне не личи разликата. Според мен качеството му се дължи на това че произведен в Германия.

# 618
  • Мнения: 35 200
Много съм доволна от фон дьо тен-а на Импала с помпичка. Ползвам номер 2.

Този за мазна кожа ли?
http://impalacosmetics.com/category/lice/impala-fon-dio-ten-za-mazna-koja-pompa/

Препоръчах го на колежка, но ми казва че била пробвала преди техен и идвал тежък. Каква му е покривността при теб? За колко часа ти лъсва Т-зоната?
Аз слагам едно впомпяане на цялото ми лице. Цял ден изкарвам с него и нямам никакви забележки. Не съм забелязала за колко време лъсва Т зоната. Сега съм вече 2 часа с него и нямам никаква промяна. Не ми е тежък. Ползвах на Мейбълин , но пак се върнах на Импала. Повече ми харесва

# 619
  • Мнения: 4 770
При мазна кожа лъсва към обяд, но ако се фиксира с пудра няма проблем. Ако си свикнал с продукти тип BB крем, може да дойде тежък.

# 620
  • Мнения: 2 124
Докато си ровех за разни продукти из сайтовете, попаднах на това и веднага реших да го пробвам. Grinning Привлечена съм от козметиката на Виктория бюти и не можах да се удържа да не го поръчам Simple Smile

# 621
  • Мнения: 111
Момичета, моля препоръчайте ефикасен шампоан против пърхот.
Мисля, че най-любим ми е Head&Shoulders, колкото и да е химичен и въпреки, че по-бързо ми пада боята от него, скалпът ми е перфектно спокоен и не се притеснявам от никакъв пърхот, а и цялостно косата ми става много хубава. Единствено не ми допаднаха тези с бадем и лавандула - от бадемовия косата ми се омазняваше твърде бързо, а от този с лавандулата (като голям фен на растението) просто очаквах повече. В момента даже използвам един от мъжките Head&Shoulders (този с Old Spice) понеже ми допада аромата, и той си върши работата чудесно.
С този на Schauma свикнах малко трудно, но след това също работи добре.
Здраве отдавна не съм пробвала, когато го използвах беше добър. Не отличен, но вършеше работа.
Харесах и Yves Rocher с кора от нар, той е против пърхот - единственият му недостатък беше, че е нужен малко повече продукт докато се измия, а косата ми е огромна и бутилките си заминаваха бързо. А и се използва само с хубав балсам, иначе заплита косата.
Clear използвах преди много години, когато още опаковките бяха различни - тогава ми харесваше, по-късно го развалиха сякаш.

# 622
  • Мнения: 18 060
ММ е най- доволен от Selsun Blue за пърхута

# 623
  • Мнения: 915
ММ е най- доволен от Selsun Blue за пърхута

Аз пък от него си докарах повече пърхот Grinning В момента ползвам противопърхотния на Bilka и съм доволна засега.
И да помоля за препоръка за маска за коса. Косата ми е боядисана, заплитаща се и суха...някакви предложения?

# 624
  • Мнения: 2 124
И дъщеря ми е най-доволна от Head&Shoulders. Почти само него ползва.

# 625
  • Мнения: 19 335
ММ е най- доволен от Selsun Blue за пърхута

Аз пък от него си докарах повече пърхот Grinning В момента ползвам противопърхотния на Bilka и съм доволна засега.
И да помоля за препоръка за маска за коса. Косата ми е боядисана, заплитаща се и суха...някакви предложения?

Ето тези не са лоши:

Маска за коса с нар, като недостатък е малкото количество, но пък за проба сигурно си е предимство.
https://www.avon.bg/prodykt/11301/



Балсам за коса от Лидл, много е добър за цената си, както и шампоанът.

https://www.lidl.bg/bg/Cien-asort.htm?articleId=212

Иначе от малко по-висок ценови клас има повече избор от прилични продуктИ. Също така смятам, че и шампоанът има значение. Има си дерматологични шампоани, които са много щадящи към сухата коса и даже я омазняват. Не са за постоянно ползване без почивка, защото в един момент много започва да се омазнява косата в корените, но когато се редуват с други по-измивни, са много ефективни.

# 626
  • Мнения: 13 093
ММ пърхута го чисти само и единствено с Clear, какви ли не други шампоани съм му купувала и не става и не става. Аз съм доволна и от един лидълски с лимон. Балсама с кератин също е много добър. Но най-хубавия в този ценови клас, който аз съм ползвала е този на Балеа с маслата. И шампоана и олиото, абе една чудна колекция са за без пари.

# 627
  • Мнения: 915
Благодаря за предложенията, кукумицинка  Hug  А продуктите от малко по-висок ценови клас в коя тема да ги търся, че подозирам ще си изпрося смъмряне ако разводня тази тема с тях  Whistling
ARIA, балеа с маслата е кафявата серия нали? И само балсама ли си ползвала или и маската?


# 628
  • Мнения: 13 093
Да, кафявата серия е. Не съм пробвала маската, но балсама разплита чудесно косата, а олиото я прави лъскава и не я утежнява. Ползвам от доста време маската на Жая с какао и за това не съм стигнала до тази на Балеа все още.

# 629
  • Мнения: 35 200
Аз бях много доволна от шампоана против пърхут на Франк Провост, но там , от където го купувах не го зареждат вече. Също и от сивия Елсев, който спряха от продажба. Като цяло.. търся нов хубав шампоан

Общи условия

Активация на акаунт