Бъдещи майки 2017-2018г. - Велико Търново

  • 38 752
  • 167
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 220
и аз не мога да намеря опцията за съобщение...

# 106
  • София
  • Мнения: 458
Наистина няма опцията за съобщения. А в хронологията ми на месинджъра си стои "чата", когато аз се записах, ама как да ви пренасоча натам незнам...

# 107
  • Мнения: 220
освен на другата фейсбук страница на болницата

# 108
# 109
  • София
  • Мнения: 458
Понеже не съм писала тук, а и темата не върви много, информативно минавам да се отчета. На 21.09 се роди нашият син. Отидох за нормално раждане, но нещата преминаха в секцио по спешност, заради тройно увита пъпна връв на бебето. Благодарение на бързата реакция и преценка на Д-р Максудов (с който все пак си направих уговорка, макар, че преди бях на друго мнение относно избора на екип) всичко с нас е наред. На смяна беше и Д-р Топузанска, за която също останах с добри впечатления. Смея да твърдя, че целия персонал - от доктори и акушерки до санитарките са много внимателни. Условията в отделението също са на много добро ниво.
За Д-р Максудов НеЗнам какво да кажа - каквото и да кажа ще е малко за да изразя благодарността си към него за отношението му по време на цялата бременност. Фактът, че той ми води раждането ми вдъхна такова спокойствие ,че и за миг не се притесних, когато ми каза, че вика екип за спешно секцио. А и всъщност в последствие вече разбрах колко сериозно е било положението.
На всички бъдещи майки, които ще раждат във Велико Търново, мога да кажа, че отделението наистина е на много добро ниво, така, че няма от какво да се притесняват.

# 110
  • Мнения: 298
Понеже не съм писала тук, а и темата не върви много, информативно минавам да се отчета. На 21.09 се роди нашият син. Отидох за нормално раждане, но нещата преминаха в секцио по спешност, заради тройно увита пъпна връв на бебето. Благодарение на бързата реакция и преценка на Д-р Максудов (с който все пак си направих уговорка, макар, че преди бях на друго мнение относно избора на екип) всичко с нас е наред. На смяна беше и Д-р Топузанска, за която също останах с добри впечатления. Смея да твърдя, че целия персонал - от доктори и акушерки до санитарките са много внимателни. Условията в отделението също са на много добро ниво.
За Д-р Максудов НеЗнам какво да кажа - каквото и да кажа ще е малко за да изразя благодарността си към него за отношението му по време на цялата бременност. Фактът, че той ми води раждането ми вдъхна такова спокойствие ,че и за миг не се притесних, когато ми каза, че вика екип за спешно секцио. А и всъщност в последствие вече разбрах колко сериозно е било положението.
На всички бъдещи майки, които ще раждат във Велико Търново, мога да кажа, че отделението наистина е на много добро ниво, така, че няма от какво да се притесняват.
Да ви е жив и здрав 😊

# 111
  • Мнения: 220
да попитам - като влезем да раждаме, може ли да сме с обеци или и тях трябва да махнем?

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
да попитам - като влезем да раждаме, може ли да сме с обеци или и тях трябва да махнем?

Предполагам зависи какви са. Аз не съм махала тази на носа, та ако са някакви малки, не виждам защо да ги махаш

# 113
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
И аз не съм махала моите от ушите, но те са като точици малки.

# 114
  • Г. О.
  • Мнения: 1 704
Момичета, вие къде мислите да раждате - в търновската болница ли или в някоя друга? С избор на екип ли ще сте или не?

# 115
  • Мнения: 298
Момичета, вие къде мислите да раждате - в търновската болница ли или в някоя друга? С избор на екип ли ще сте или не?
Аз съм от родилите наскоро 😁 . Раждах в нашето родилно и съм доволна. Бях с избор на екип. Нормално раждане. Ако имаш някакви въпроси можеш да пишеш на лични.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 21:30 от nadi4ka91

# 116
  • София
  • Мнения: 458
Момичета, вие къде мислите да раждате - в търновската болница ли или в някоя друга? С избор на екип ли ще сте или не?
4-5 поста по-нагоре съм писала за моето раждане,което беше точно преди месец в нашата болница

# 117
  • Мнения: 74
да попитам - като влезем да раждаме, може ли да сме с обеци или и тях трябва да махнем?


Аз имах същия въпрос, само че за пръстените преди да родя - питах АГ и каза, че няма никакъв проблем Simple Smile
Аз раждах секцио, но все пак съм се допитвала и до приятелки, раждали естествено - няма нужда да махате бижутата, освен ако не мислите, че ще ви пречат. Аз например махнах гривните, исках и пръстените, но просто не можех Grinning Grinning Grinning

# 118
  • София
  • Мнения: 458
да попитам - като влезем да раждаме, може ли да сме с обеци или и тях трябва да махнем?

Нищо не съм махала - имах и обеци и ланец/колие на врата и гривна. Пръстените ги бях махнала 2 месеца преди това, защото бях подута. Вече си нося халката, но на лявата ръка, на дясната все още не ми става Simple Smile

# 119
  • Г. О.
  • Мнения: 1 704
t_anito, да, прочетох твоя пост с интерес, благодаря, че сподели с нас. Все пак ми беше интересно и останалите настоящи или бъдещи майки да кажат къде ще раждат или къде вече са раждали:)

Общи условия

Активация на акаунт