Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~111~

  • 124 380
  • 739
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 532
Здравейте момичета Heart Eyes
Еви Heart ,Линде Heart
Не може без къпане в морето , явно това е да живееш в Истанбул :stuck_out_tongue_winking_еye:Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще доживеем и до 30 ти , дано имат успех , но като гледам доста ще е кара .
А пък Кадир пак е заприличал на младеж като е махнал радтителността от лицето си .Надявам се Илкер също да го пообръснат в следващите серии:confused:

# 376
  • Мнения: 1 367
Здравейте момичета-кокичета 😍😍😍 Нашето красиво момиче стартира съвсем скоро нямам търпение, въпреки че сериала ми изглежда един мрачен, безцветен, сив дооста ще има май сълзи и тук  Thinking Музиката и тя една шантава, депресираща  Laughing
Но пък нашето красиво момиче изглежда страхотно тези дни направо сияе  Crazy а за патрончик думи нямам просто без брада е страшно красиво и лъчезарно момче въпреки че е бая мъж  Crazy

Малко клюки,  които забелязах тези дни да ви споделя филма на Мурат и Кадир ще го снима приятела на Бу и Хилалката Толга Четин оператора на КС, Братчетата и Федато. А пък Бубчо нали си има страница в инста на продуценската си фирма всяка снимка на военния филм отдолу с хаштагове със страниците на КС явно човека продължава да си популизира филма на гърба на сериала, все едно Нес сега да тагне Дъното и да  сложи хаштаг и на КС, после наште си правели реклама на техен гръб  ooooh!
Иначе според фенките му Бубе е изтрил снимките от Кс периода и край всичко е забравено такъв сериал йок  Whistling Въпреки че явно не са добре запознати със снимките му от сета, защото си има такива дет не ги е изтрил  Laughing
Ще си позволя и един колаж да сложа щот мн ме кефи,  а и севдато си ме държи здраво гледам си го и по диемата, ако някой се дразни да казва ще ги слагам в спойлер  Peace

# 377
  • София
  • Мнения: 13 680
Фили   Hug   Деси   Hug
Чакам с нетърпение старта на сериала  Heart Eyes
Много интересна е визията на нашето сладурче, много и отива такава прическа  smile3501
Но ми се струва, че това е перука  newsm78


# 378
  • Мнения: 9 532
Деси  Hug Heart Eyes, ама как ще ни дразнят снимки на Карата - ами това е най -успешния тур. сериал , оценен с ЕМИ , пък нека не съществува  Joy Joy Joy ,ама направи Бурак от известен и обичан актьор в супер звезда на Изток  Mr. Green , нещо което нито Братята , нито пък новия пупулистки с държавни субсидии филм ще направят .( Харесвам и Бурак , и Керем Бурсин , но това да популяризират тур. армия , която нахлува на чужди територии не приемам  - ами те ще решат и у в БГ да нахлуят #2gunfire )
Честно е да кажа , че Карата направи и Несли много търсена актриса и я  превърна във всеобща любимка  Heart Eyes ( с малки изключения  Mr. Green )
Линде , ами перука е това , ясно е в миналото нещо , знам ли ...абе много мъка ще има тук , но тя е номер едно да пресъздава тежки моменти  Peace

# 379
  • Мнения: 1 367
Деси  Hug Heart Eyes, ама как ще ни дразнят снимки на Карата - ами това е най -успешния тур. сериал , оценен с ЕМИ , пък нека не съществува  Joy Joy Joy ,ама направи Бурак от известен и обичан актьор в супер звезда на Изток  Mr. Green , нещо което нито Братята , нито пък новия пупулистки с държавни субсидии филм ще направят .( Харесвам и Бурак , и Керем Бурсин , но това да популяризират тур. армия , която нахлува на чужди територии не приемам  - ами те ще решат и у в БГ да нахлуят #2gunfire )
Честно е да кажа , че Карата направи и Несли много търсена актриса и я  превърна във всеобща любимка  Heart Eyes ( с малки изключения  Mr. Green )
Линде , ами перука е това , ясно е в миналото нещо , знам ли ...абе много мъка ще има тук , но тя е номер едно да пресъздава тежки моменти  Peace
Фили  Hug Heart Eyes  Hug абе знам аз за Каратa, ама понеже свърши, а темата е за Нес и Кадир затова така  Peace
Ами да ние сме си обективни и не си кривим душата обичаме си Нериман и Маджит, но Нихан направи Неслихан това което е в момента както и екранното им представяне с Бурак  Peace Аз мисля че и самите Нес и Кадир си го знаят и признават  Peace За разлика от фенките на Бу мисля също и че самия той си знае много добре какво му донесе Кемал и екранната му партньорка освен писаниците и интригите и Фефа също го знае мн добре друг е въпроса дали и изнася и на нея като на фенките и  Laughing Те сега в превъзнасянето им и в сравняването им с други двойки пак стъпиха накриво и си предизвикаха гняв  ooooh!,  но за едно им правя евала каквото и да става те никога не признават, че са маниачки, а все другите са криви  Laughing ooooh! Laughing
Линде  Hug Heart Eyes Hug перука е ама хич не ми харесва  Naughty

# 380
  • Мнения: 22 157
 Деси Joy Joy Joy Joy Joy

Здравейте, момичета  Hug Hug Hug Хубава нова седмица ви пожелавам  Peace


Да сложа и аз нещо от Карата  Whistling
От най-любимите ми моменти  Heart Eyes



Пълният тийзър на DIP  Peace



https://www.youtube.com/watch?v=W-PnM9k7TZU

# 381
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Здравейте  Hug Hug

Скрит текст:
Деси  Hug Heart Eyes, ама как ще ни дразнят снимки на Карата - ами това е най -успешния тур. сериал , оценен с ЕМИ , пък нека не съществува  Joy Joy Joy ,ама направи Бурак от известен и обичан актьор в супер звезда на Изток  Mr. Green , нещо което нито Братята , нито пък новия пупулистки с държавни субсидии филм ще направят .( Харесвам и Бурак , и Керем Бурсин , но това да популяризират тур. армия , която нахлува на чужди територии не приемам  - ами те ще решат и у в БГ да нахлуят #2gunfire )
Честно е да кажа , че Карата направи и Несли много търсена актриса и я  превърна във всеобща любимка  Heart Eyes ( с малки изключения  Mr. Green )
Линде , ами перука е това , ясно е в миналото нещо , знам ли ...абе много мъка ще има тук , но тя е номер едно да пресъздава тежки моменти  Peace
Фили  Hug Heart Eyes  Hug абе знам аз за Каратa, ама понеже свърши, а темата е за Нес и Кадир затова така  Peace
Ами да ние сме си обективни и не си кривим душата обичаме си Нериман и Маджит, но Нихан направи Неслихан това което е в момента както и екранното им представяне с Бурак  Peace Аз мисля че и самите Нес и Кадир си го знаят и признават  Peace За разлика от фенките на Бу мисля също и че самия той си знае много добре какво му донесе Кемал и екранната му партньорка освен писаниците и интригите и Фефа също го знае мн добре друг е въпроса дали и изнася и на нея като на фенките и  Laughing Те сега в превъзнасянето им и в сравняването им с други двойки пак стъпиха накриво и си предизвикаха гняв  ooooh!,  но за едно им правя евала каквото и да става те никога не признават, че са маниачки, а все другите са криви  Laughing ooooh! Laughing
Линде  Hug Heart Eyes Hug перука е ама хич не ми харесва  Naughty

Деси + 1 и от мен. Много точно го каза  Peace. Освен това мисля, че за Бу и Нес няма никакво значение дали феновете им признават, че точно ролите им на Нихан и Кемал ги изпратиха във висините на киноиндустрията  Peace, важното е те двамата да го осъзнават, а аз мисля, че са го осъзнали  Flutter

Един страхотен момент  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 382
  • Мнения: 1 367
Привет  Hug Hug Hug Еви  Hug Heart Eyes Hug радвам се,че съм те разсмяла  Joy
Котелина  Hug  Heart Eyes добре дошла  bouquet ми така е няма какво да си кривим душите важното е да сме обективни  Peace Естествено някои ще кажат,че превъзнасяме много сериала и.т.н и тук мога да кажа да имаше  моменти и ситуации,които бяха изсмукани от пръстите,кадри недоизкусурени и такива неща и да видяли сме ги,разбрали сме ги,ядосвали сме се,нооо като цяло замисъла,начина на заснемване на сцени и играта на абсолютно всички без пропуск за мен и за стотици хиляди други беше на световно ниво  Peace
Та сега ново от Нес и Кадир  Crazy Heart Eyes Crazy

Нашето като момиченце от прогимназията  Whistling Само за синината на челото и има две теории  Thinking Едната е травма от снимките на сета,а другата е че снимката е от сета и това е изкуствено  Peace

# 383
  • Мнения: 9 532
Здравейте скъпи виртуални приятелки  Heart Eyes Hug
Нарочно изчаках да стане 20 ти за да ви почерпя по случай рождения си ден ,че утре в работата ще е лудницакакто напоследък , а вечерта съм със семейството си да отбележин все пак датата  - е, на 20 тази година настъпва и астрономческата пролет нищо ,че прилича на Коледа  hahaha
Макар да съм родена след обяд все пак 20 март е моята дата  Simple Smile
Искам да ви кажа ,че много се радвам ,че се запознах с вас и ,че споделяме любовта към нашите любимци и въобще към турските хубави сериали .Малко оредяхме напоследък , но очаквам с нетърпение новите проекти на Неслихан и Кадир, и вярвам ,че ще се събираме отново тук .




# 384
# 385
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 373
Добро утро  Hug уж настъпва пролет пък то с този сняг хич не ми личи  Whistling

Филипинче   Hug Честит рожден ден  newsm59 ura
Пожелавам ти да си много здрава, искрено щастлива и безкрайно обичана!
Весел празник от мен  bouquet

# 386
  • София
  • Мнения: 13 680
Добро утро момичета  bouquet
Котелина  Hug  Фили   Hug
Честита първа пролет, макар и снежна  Heart Eyes

Честит рожден ден Фили  newsm51
Честит празник, миличка! Пожелавам животът ти да е песен, мила! Запази се така нежна, душевно чиста и окриляваща завинаги! Пожелавам ти цялото щастие и радост на света!


# 387
  • Мнения: 1 872



Топли, топли...

Имам чуството, че любовта няма да е между Несли и Илкер..., по снимките така ми изглежда

# 388
  • София
  • Мнения: 13 680



Топли, топли...

Имам чуството, че любовта няма да е между Несли и Илкер..., по снимките така ми изглежда
Терзи  Hug
Въх, че красота  smile3505

# 389
  • Дубай
  • Мнения: 3 753
Здравейте:hugs:
Фили,честит празник мила.Много здраве, щастие ,късмет във всяко начинание!

Котелина,добре дошла чета те и много ми харесват  твоите тези

Терзи,баш май Несли ще е фаталната жена
Надявам се обаче малко да намалят окосмяването на Илкер, че е малко  като талибан не психолог

Общи условия

Активация на акаунт