2 см. разкритие без нищо да усетя, как е възможно /девети месец/?

  • 16 522
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Аз 4см. не усетих ти за два си се притеснила. Споко! Peace

# 16
     Аз отидох на преглед и се оказа че съм със 4 сантиметра разкритие без нищо да усетя, започна да ме понаболява кръста към 6-7 см. и докато се усетя взех че родих. Желая ти всичко да мине „по вода” и бързо и не се притеснявай излишно.    Hug

# 17
  • Мнения: 2 309
В деня на раждането бях с 3 см разкритие.

# 18
  • Мнения: 2 849
При първото ми раждане отидох с изтекли води и 1 см и си ме болеше ,при второто си ходих 2седмици с 2 см разкритие .Всичко е много различно при всяка жена и раждане .Успех !

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз отидох на контролен преглед, защото преносвах, и се оказах с 7 см разкритие. Без болки!

# 20
  • Мнения: 11 546
В деня когато родих бях на консултация.Оказа се че съм с 4см разкритие,без да разбера дори.Доктора каза "Марш в болницата"и след 2-3 часа бях родила. Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ами аз така си ходих през почти целия девети месец Grinning

# 22
  • Мнения: 4 806
и аз така си ходих 3 седмици преди да родя - от 2 станаха 4 см разкритие. В началото, като миказаха, се надявах, че е признак за наближаващо раждане, ама не се оказа така.

# 23
  • Мнения: 953
Когато усетих "нещо" бях в болницата и то със 7-8 см разкритие. След около 1 1/2 час направо родих.
и моя вариант горе долу беше същия, само че аз отидох с 10 см. и ми се скараха, че щяла съм да го родя в къщи. в нач. на 9-ия мес бях с 3 см. разкритие.

# 24
  • Мнения: 5 391
Няма нищо притеснително.
2-3см разкритие в средата-края на деветия месец са си нещо съвсем нормално Grinning
А за усещането - няма как да ги усетиш общо взето, тъй като те се получават в следствие на погдотвителните контракции (които съвсем не е задължително да са болезнени)

Peace

# 25
  • Мнения: 8 505
И аз бях с 2см разкритие при приемането ми в болницата,без да усещам каквато и да е болка.Предизвикаха ми раждането заради преносване,така че не мога да кажа как да разбереш кога започва.

# 26
  • Мнения: 1 146
И мен ме приеха с 5 см. без да съм усетила кога се е появило това разкритие. Леко раждане и здраво и хубаво бебе Hug

# 27
  • Мнения: 1 446
Когато усетих "нещо" бях в болницата и то със 7-8 см разкритие. След около 1 1/2 час направо родих.
Peace

# 28
  • Мнения: 136
Успокой се,мила! Аз ходих с 4 см разкритие повече от 2 седмици!!! Накрая докторката ми каза: "Стига си го проветрявала това бебе!" Laughing и даже ми назначиха дата за раждане!!!

# 29
  • Мнения: 3 342
Термин - 15-ти февруари.
На втори февруари бях на редовната си консултация и се оказа, че съм с два сантиметра разкритие, изгладена шийка и бебе - ниско долу. Докторката се майтапеше да изчакам поне до утре, че нали втори февруари е видна дата... Mr. Green
На четвърти февруари/рождения ден на големия ми син/ ми падна тапата - бях и с контракции/не особено болезнени през 15 минути/ през цялото време, докато празнувахме рождения ден. Гостите си тръгнаха - контракциите спряха.
12-ти февруари - вече наистина започнаха болезнени контракции. През 10 минути. Постоях си два часа вкъщи, след това тръгнах към болницата, прегледаха ме - пълно разкритие. А аз ухилена до уши от новината. След 25 минути бях родила.
Пожелавам го на всички бъдещи майки!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт