Покупка от интернет - смартфонбг.ком

  • 5 202
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
Искам да попитам някой пазарувал ли е от интернет и по-точно от смартфонбг.ком, защото в интернет срещнах както много отрицателни, така и много попложителни мнения за пазаруването от интернет. Спрях се на този сайт понеже видях, че много хора са останали доволни от покупката си, а и все пак съм българин - гледам да мина тънко. Зная, че сме 2017 и  онлайн пазаруването е станало част от живота на много хора, но аз подхождам скиптично настроен след толкова много изчетено в интернет през последните 2 дни (повечето теми, които прочетох бяха стари и сега правя тази тема за да видя от опита на други хора дали нещата са се променили през последните няколко години). Надявам се да ми помогнете и да ме насочите към правилния избор.

Благодаря за отделеното време!

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 20:08 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 909
Какво точно те притеснява?

# 2
  • Мнения: 4
Какво точно те притеснява?

Дали ще дойде телефона с пълен комплект и без да е бил използван! Надявам се на гърба да не пише NOT FOR SALE понеже такива са телефони са тестови бройки и след това ги дават за ревюта в ютуб. Като цяло, дали телефонът ще е фабрично запечатан?

# 3
  • Мнения: 2 909
Доколкото знам от този сайт телефоните са чисто нови, пълен комплект. Мой познат си купи от този сайт телефон, който не беше хич евтин и нямаше проблеми.
Само гаранцията малко ме е съмнявало от тези сайтове. Доколко ще ти я признаят в бъдеще ако има някакъв проблем телефона.

# 4
  • Мнения: 4
Доколкото знам от този сайт телефоните са чисто нови, пълен комплект. Мой познат си купи от този сайт телефон, който не беше хич евтин и нямаше проблеми.
Само гаранцията малко ме е съмнявало от тези сайтове. Доколко ще ти я признаят в бъдеще ако има някакъв проблем телефона.

Последният телефон, който си взех беше от български оператор - дадоха ми го на добра цена на изплащане. Беше малко по-стар модел, трудно ми го намериха, но все пак ми го дадоха. Комплекта беше пълен, но не беше чисто нов. По гърба на телефона имаше явни драскотини, а влизайки в гугъл, се виждаше че някой вече е използавал телефона. Та сега реших да взема от интернет и реших да разпитам преди да потвърдя поръчката си, понеже не искам да си взимам телефон от място, откъдето ще ми направи проблем.
Колкото до гаранцията, надявам се да не направи проблем, защото тогава ще стане голяма разправия, ама никога не може да знаеш!

# 5
  • Мнения: 75
Три пъти съм поръчвала смартфони от този сайт,проблем не съм имала,но и не ми се е налагало да ползвам гаранцията

# 6
  • Мнения: 19 018
виждам, че има 2 сайта с това име - https://smartphone.bg/ този като гледам е обвързан с лаптоп.бг, а те са сериозна фирма

колкото до продажбата на телефон с видими драскотини, факт е, че и операторите предлагат отваряни кутии, което за мене е недопустимо, все пак не купувам продукт втора ръка, и ако не ми дадат чисто нов не взимам.  Peace

# 7
  • Мнения: 4
виждам, че има 2 сайта с това име - https://smartphone.bg/ този като гледам е обвързан с лаптоп.бг, а те са сериозна фирма

колкото до продажбата на телефон с видими драскотини, факт е, че и операторите предлагат отваряни кутии, което за мене е недопустимо, все пак не купувам продукт втора ръка, и ако не ми дадат чисто нов не взимам.  Peace

Не съм обърнал достатъчно внимание, като съм пусал темата. Говорим за смартфонбг.ком! За смартфон.бг съм наясно, те са десктоп, лаптоп и смартфон.бг са един холдинг и услугите им са коректни! Но мен ме интересува информация за смартфонбг.ком.

# 8
  • Мнения: 2 909
Аз говорих за smartfonbg com

# 9
  • Мнения: 888
Някой с мнение за тези https://izitel.bg/
Цените им са добри, гаранцията им ме съмнява, както на всички онлайн търговци.
От самсунг ми казаха, че оригинален самсунг телефон може да се обслужва сервизно при всеки оторозиран техен сервиз, но дали е така на практика е друга тема.
Важно е колко е нов апарата, че в емаг е пълно с върнати, ползвани няколко дни боклукчаци, с драскотини и отваряни опаковки.

Общи условия

Активация на акаунт