Украинска азбука.

  • 1 789
  • 11
  •   1
Отговори
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Търся магнитни букви или някаква играчка с украинската азбука. Confused Confused Confused
Има ли някой идея къде в България бих намерила подобно чудо?
Писмото до дядо Коледа е написано и там се иска само украйнска азбука. ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 13:18 от Ceca

# 1
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Във Варна има украински магазин с най-различни неща по подобие на Берьозка. На бул. Приморски малко след военноморският музей. Провери там.  Peace

# 2
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мерси за поправката, поправих думата.
Ще пратя майка ми във Варна до този магазин. Много благодаря.

# 3
  • Мнения: X
Само като идея - във всяка рекламна агенция за външна реклама, в която има режещ плотер за фолио, могат да ви направят магнитни букви от магнитно фолио със залепено цветно фолио отгоре, в желаната големина и цвят. Намерете в интернет подходящ файл с букви и им го занесете, ще се справят. Добавяте и една магнитна дъска и играта е готова.

# 4
  • Мнения: 2 285
А аз си мислех, че моето дете с неговия мерак за радиостанции води класацията за нестандартни коледни желания.  Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: X
Геоложки чук съм търсила за коледен подарък на Първородния преди няколко години. Миналата година пък номер 2 искаше Vogelspinne, мисля тарантула е на български, ама жива. Това желание не го изпълнихме. А тази година щерката иска двоен лост- също единствено желание. Още мислим по въпроса.

# 6
  • Мнения: 2 285
"Радиостанции" вече придоби пълна нормалност, след изброения по-горе списък.  Laughing

Сеса, успех с осигуряването на украинската азбука.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 909
Защо точно украинската азбука Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 14 696
Какво е двоен лост? Embarassed  Единственото, което можах да си представя, е смесена успоредка за спортна гимнастика, това ли се има предвид?
-----
Ц-ц-ц, желанието на моята дъщеря да и подарим кокошка и мишка (без уточнение дали да са живи) си е съвсем, съвсем шаблонно на фона на изброеното.
За украинска азбука освен някой украински интернет-магазин за друго не се сещам.

# 9
  • Мнения: X
Какво е двоен лост? Embarassed  Единственото, което можах да си представя, е смесена успоредка за спортна гимнастика, това ли се има предвид?
Нещо такова се иска, на български е лост или висилка или ...? :
Скрит текст:


То няма лошо да иска това, вместо масовото таблет или PSP, но мисълта да разкпопая малката си градинка, дето я къткам и обгрижвам с такава любов и да циментирам основи на лостове на миним 50-60 см. дълбочина посред зима, ме изпълва с тих бяс. Пък и не е за без пари лоста, да му се не види, а сръчен татко на хоризонта няма, дето да го спретне туй нещо сам с 4 прости греди и 2 метални пръта от близкия строителен маркет. Туй то.

# 10
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Защо точно украинската азбука Grinning
Ами такава иска. Има две руски, няколко български и английски.
Май ще видя варианта с рекламната агенция. Пазаруването от Украйна е много тегаво....

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 696
Да, лост или висилка е на български, просто не се сетих за такъв вид двойно.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт