Лакове за нокти - 116

  • 69 213
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Купих си на Sante масло за нокти и кожички. Обаче никъде не намирам инфо колко често трябва да се използва?! newsm78 Тези масла действат ли на ноктите, ако са лакирани?! В смисъл, ако втривам маслото в основата до кожичките - успява ли да подхрани новорастящата част от нокътя или по-скоро ще ми прецака лака?
Скрит текст:

# 616
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И аз все ще сменям цвета, но постоянно посягам към Васил. Обожавам такива синкаво-студени цветове. Наистина е зимен фаворит. Надявах се да мога да поръчам зимния крем. Дано попълнят наличностите до уикенда.

# 617
  • Germany
  • Мнения: 919
И така, момичета, след като прочетох над 20 страници, отново се завръщам и то с поредния досаден дълъг пост.
Толкова много прекрасни маникюри видях, че няма да ми стигне времето да ви изброявам по отделно. Yellow HeartKiss

Аз в последно време нямах желание за нищо особено и бях със съвсем изчистен маникюр - със сивия мат на Есънс от миналата зима и преди това с един тъмносив холограм на Dance Legend, като и двата не успях да ги снимам.

После ми се приноси нюд и пак сложих 010 на trend it up, а на мен рядко ми се случва да слагам толкова често един и същи лак, но наистина много си го харесвам. Лили, жалко, че не са ти харесали, но пък тази Джесика ти стои прекрасно, а с Цветан ме запали много - вече е в списъка.



Арабеск, всеки път, като слагам нюд, за теб се сещам. Напоследък много са ми се приносили, май ти ме запали - винаги ги комбинираш много красиво. Simple Smile Следя те и в Инстаграм, последните ти маникюри са прекрасни. Харесва ми много и Есънса как ти седи. Дано не се изкуша и не го купя, че къде ще му излезе краят...
Иначе аз основно си падам по тъмни лакове и Агент всеки път ме уцелва в сърцето.
Та, след нюда изведнъж ме налегна голям мерак за червен маникюр, а аз като цяло не съм от най-големите фенове на червеното върху моите нокти, или поне на класическото червено, а точно такова ми се приноси. Извадих всички червени, но установих, че никое не е наистина красиво класическо, та може и да издиря някое скоро. Видях по-назад в темата един вариант на Н&M и ще съм благодарна за снимки върху ноктите, че утре и без друго имам път натам. И аз ги бях позагледала лаковете им, имат интересни неща, но така и не съм ги пробвала, да не повярва човек...
Та, след като сложих червеното и Пош ми поразвали овала, реших да го украся с един брокат на Импала, защото не мога да понасям неизряден червен маникюр.




Скрит текст:
Снимките са на изкуствена светлина и съответно не съвсем реални:


 

В последните дни взе да ми става съвсем коледно и реших да сложа едни снежни човеци. Всичките ми зимни стикери са доста детски, но какво да се прави. Лакът е Orly - In the Navy Bluе, ако не се лъжа. Има прекрасен дълбок шимър, но е едва забележим и напълно неуловим на снимка. Как ли не опитах да снимам, но не става. На средния сложих един брокат на Габрини, от който съм много разочарована. Опитах да го сложа "на голо" на два пласта, за да покрие, но стана толкова напластено, дебело и ужасно, че го изтрих веднага и го сложих на един тънък слой върху един сребърен one-coater на Манхатън, който показвах наскоро. Напомня ми на един Флормар, който по незнайни причини така и не си купих, но е показван много пъти в темата.

Скрит текст:

 

Видях, че сте си получили новите придобивки, честити и със здраве да си ги ползвате!
И моите са пристигнали, но ще си ги получа чак по Коледа, като ми дойдат гостите от България. Нямам търпение вече. И ако не се лъжа, поръчах 9 лака, а са ми изпратени 10. И вие ли имате подаръци?

Дяволски чаровна, видях че си писала за снимки на Васил и някои момичета са показали, но ето ме и мен с него:

Скрит текст:
 

Любими са ми тези холограми на СНБ, имам всички с изключение на Антония, но само защото много ми прилича на Магдалена.

Тази е на Криси
Скрит текст:
Точно от тази снимка пожелах същата комбинация. Успях да си набавя двата лака на GR. Забравила съм кой е пясъчният Perfect или Оpi Stay The Night. Който знае, да пише. Тя тогава ми каза, аз го търсих известно време и го забравих.

Момичета, много се радвам, че комбинацията ви е харесала. Направо го бях забравила този всеобщ любимец, трябва задължително да се лакирам с него скоро. А пясъкът е HR Holiday и ми е един от най-любимите пясъци изобщо. Изкарах един цял есенно-зимен сезон с него и още 2-3 любимеца. Ако искате, ще погледна номера довечера и ще ви го напиша.

Скрит текст:
 

Бубе, много ме впечатли зимният тъмнозелен маникюр и мисля да открадна идеята, ако нямаш нищо против. Flowers Hibiscus

И последно, моите лакове са около 250 с базите и топ лаковете. Колекцията ми не е от най-впечатляващите. Наскоро изхвърлих над 10 бази и основи, които просто не харесвам и не използвам. С лакове, обаче, много трудно се разделям. Досега са ми изсъхвали не повече от 2-3 лака, държа ги в чекмеджета. Планирам като съм почива по празниците, да се хвана и да ги подредя, както си му е редът и ще покажа цялата колекция, както си му е редът.

Вие как ги подреждате – по марки или по цветове?
Моите сега са по марки, за да си пасват шишенцата едно до друго, но мъжът ми е обещал да им направи специални разделители за всяко шишенце и май тогава ще ги подредя по цветове, но още го обмислям.

Скрит текст:
 

P.S. Леми, чудесен маникюр отново, тази Чайна наистина е прекрасна! И есенният ти маникюр по-назад е много красив!

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 13:04 от Chrissie

# 618
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Купих си на Sante масло за нокти и кожички. Обаче никъде не намирам инфо колко често трябва да се използва?! newsm78 Тези масла действат ли на ноктите, ако са лакирани?! В смисъл, ако втривам маслото в основата до кожичките - успява ли да подхрани новорастящата част от нокътя или по-скоро ще ми прецака лака?
Скрит текст:
Докато ходех с гел и гел лакове, за мен беше нежелателно да мажа кожичките с мазнини, защото по принцип плочката ми е мазна и не задържа гел. Сега нямам притеснения. Ходя си с обикновен лак и се мажа доволно. Да, лакът ми пада на люспа заради мазната плочка, но като чета в темата, това си е улеснение. Момичетата често се оплакват, че трудно чистят глитърите.

Аз използвам мазнините не толкова заради плочката, колкото заради кожичките. Няма логика да не подхранва новорастящата част на нокътя. Колкото и плътно до кожата да е нанесен лакът, все има начин маслото да достигне до живеца и да подхрани.

# 619
  • Мнения: 31 417
Ау, червеното без броката е невероятно! С броката обаче вече не ми харесва.
Държа лаковете в последователността, в която съм ги купила по специален начин в кутии от обувки, освен най-любимите в хладилника. Пипне ли се някой от мястото му, няма намиране и затова държа точно на тази подредба. Голямата ми дъщеря знае и не пипа или поставя на точното място. Забравям какво имам и разредили се, не мога да ги използвам.

# 620
  • Мнения: 5 478
Криси, минавай по-често с такива постове Smiley Имаш универсални ръце и нокти според мен и всичко ми харесва как ти стои!
Даваш ми идея да разнообразя тези дни с нюд, ще гледам да го преобразя коледно Satisfied


За въпроса с маслата - аз ги слагам на лакирани нокти само на кожичките.


Подредбата - по цветове.

# 621
  • Мнения: 35
Нещо коледно и от мен


А новия крем на SNB наистина е много хубав. Бързо попива в кожата и мирише страхотно. Аз си го поръчах, когато беше на промоция в комплект с лак за нокти Белослава.

# 622
  • Мнения: 2 622
Не мога да се нагледам на маникюрите ви! Арабеск директно я последвах в Инстаграм! Simple Smile Момичета, как ги ползвате Golden Rose Jolly Jewels - самостоятелно или с цветен лак отдолу? Пробвах един такъв златист с червено и с тъмносиньо отдолу и в двата случая не ми харесва как ми стои.

# 623
  • Germany
  • Мнения: 919
Благодаря ви, момичета!

Денси, и на мен ми дойде една идея повече лъскавото на всички нокти.

Аз маслата ги нанасям, когато си оформя ноктите и кожичките върху нелакирана плочка и втривам хубаво, като гледам след това да поседя известно време без да мия ръцете. Иначе всеки ден на работа слагам поне по 1-2 пъти на кожичките (при лакирани нокти). Използвам аргановото на Евелин и съм много доволна, но си трябва постояннство.

Golden Rose Jolly Jewels ги слагам винаги върху някаква основа, за да стане наситен лакът. Не ми харесва да прозират.

# 624
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
От Golden Rose Jolly Jewels имам само златото На два слоя не прозира въобще.
Скрит текст:
Научих се да разпределям частичките на глитърите възможно най-равномерно. За мен е супер постижение. Преди ги чоплех с клечка за зъби. Сега разбърквам лака добре, избърсвам едната половина на четката в гърлото на бутилката и с напоената част слагам точка в основата, после вдигам четката, повтарям точката и накрая изтеглям към края. Доизкосурявам при втория слой.

# 625
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Иначе аз основно си падам по тъмни лакове и Агент всеки път ме уцелва в сърцето.
Mersi, мило!
Моята щерка (9 год) след като ме гледа напоследък все с тъмни вчера категорично заяви, че не и харесвали, нямали никакъв "Кристмас спирит" и трябвало да сложа червено, и то по-блестящо червено. Та наизвадих тази сутрин с кафето червените, обаче сърце не ми дава в нормален ден са съм с много блестящи нокти и в крайна сметка сложих тъмна база под ярък лак - CG Stroll + Seche Candid. Без директна светлина са си просто лъскави тъмночервени нокти...


... a тъмнозеленият ми Rimmel Saturn съвсем не беше лош... Rimmel Saturn



Нещо пропускам....аааа, да! Някой спомена, че има проблеми с поръчка или внос на ФЪН лакове за детето - ако има как да помогна, казвайте! Или като се прибирам във ваканция!







Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 19:02 от Agent Provocateur

# 626
  • Мнения: 20 248
Много хубави червени лакове Криси, Агент.
Далиа, твоят също.

Нови изкушения от Катрис, излизат януари:


# 627
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Ох, котьоооо Mr. Green Искам 3тия, може и 1вия

# 628
  • Мнения: 20 248
Аз харесах втория и евентуално последния,  от ляво на дясно.

# 629
  • Мнения: 1 049
Вчера се лакирах с Антония. Така не бях се цапала скоро. Четка е доста голяма. Счупих два нокътя и се наложи да ги отрежа до дъно, точно преди празниците Cry
Пристигнаха ми и коледните ваденки.



Общи условия

Активация на акаунт