Дългото чакане след трансфер - Тема 65

  • 94 823
  • 745
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Момичета, моля ви такива двойни и тройни цитати да ги слагате в скрит текст, много трудно се чете така и сума време скролвам докато стигна до същинския отговор.
Използвайте и опцията "редактирай" вместо да пускате по няколко поредни поста.

# 451
  • Мнения: 936
Ок,извинявам се

# 452
  • Мнения: 3 033
Момичета, моля ви такива двойни и тройни цитати да ги слагате в скрит текст, много трудно се чете така и сума време скролвам докато стигна до същинския отговор.
Използвайте и опцията "редактирай" вместо да пускате по няколко поредни поста.
Не знам защо се получава така. Искам да копирам само веднъж, а впоследствие виждам, че е по няколко пъти.

# 453
  • Мнения: 3 033
Сладурче, аз съм на мета фолиева киселина от момента на започване на стимулацията, т.е. вече месец и половина. Мисля, че тя е по-добра от обикновената, макар да не съм наясно с какво точно, но така са ми казвали лекарите. Доста лекарства се събират, но няма как. При последния преглед някои от тях опаднаха, при други имаше редукция на дозата, но като цяло си вървят много лекарства на ден. Важното е да има резултат. Парите вървят като луди.

# 454
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета,искат да попитам на 08.12 ми беше трансфена по-принцип трябва да ми дойде цикълът на 20.12 а от клиниката ми казаха да направя тест на 28.12 че въпросът ми е дали докато приемам лекарства ако резултатът е отрицателен ще ми дойда.А лекарствата който вземам са утрогестан 3х 2 вагиналко,асперин протект по 1 вечер,фемибион 2х1,дуфастон 3х2,неофилик х1 и през четири дни си бия по една инжекция прегнил 5000

Da, ще ти дойде цикъл , ако няма имплантация.
Защо чак на 28-ми тест - след празниците ? ? И сега може да си пуснеш- тази седмица.

# 455
  • София
  • Мнения: 10 642
Пчеличке, момичето е написало, че слага прегнил през 4 дни. За това и теста е насрочен за по-късно

# 456
  • Мнения: 94
Da, ще ти дойде цикъл , ако няма имплантация.
Защо чак на 28-ми тест - след празниците ? ? И сега може да си пуснеш- тази седмица.
[/quote]
В кликата казаха тест след 21 дена,а ако си направя уринарен тест дали ще покаже или от прегнила ще даде фалшев тест.Благодаря предварително момичета.

# 457
  • Мнения: 57
Здравей на мен трансфера ми не на 9.12 и доктора ми каза да направя тест на 18.12.Според мен можеш да си направиш тест.Успех

# 458
  • Мнения: 94
Здравей на мен трансфера ми не на 9.12 и доктора ми каза да направя тест на 18.12.Според мен можеш да си направиш тест.Успех
Благодаря ти успех и на теб Kissing Face

# 459
  • София
  • Мнения: 10 642
Деси, уринен тест със сигурност ще е компрометиран. Дори с кръвния при теб не трябва да се избързва.
Явно момичетата не са прочели хубаво твоя пост. Слагаш ЧХГ препарат през 4 дни все пак. Изчакай си определината дата, иначе ще имаш повече въпроси от колкото спокойствие.

# 460
  • Мнения: X
Деси, уринен тест със сигурност ще е компрометиран. Дори с кръвния при теб не трябва да се избързва.
Явно момичетата не са прочели хубаво твоя пост. Слагаш ЧХГ препарат през 4 дни все пак. Изчакай си определината дата, иначе ще имаш повече въпроси от колкото спокойствие.
+1.

# 461
  • Мнения: 94
Деси, уринен тест със сигурност ще е компрометиран. Дори с кръвния при теб не трябва да се избързва.
Явно момичетата не са прочели хубаво твоя пост. Слагаш ЧХГ препарат през 4 дни все пак. Изчакай си определината дата, иначе ще имаш повече въпроси от колкото спокойствие.
Благодаря ще се опитам  да не го мисля много.
Успех на всички момичета и само положителни тестчета

# 462
  • Мнения: 936
Успех и на теб и да се похвалиш,стискам палци!!!

# 463
  • Мнения: 61
Здравейте момичета,
И аз се нареждам отново при чакащите с едничко върнато тридневно ембрионче в недела.
Пада ми се да направя тест на 31.12 , но т.к. е неделя и предпразнично, мисля този път да не чакам и да си го направя в петък на 29.12 Smiling ImpSmiling Imp
Успех на всички:four_leaf_clover:

# 464
  • София
  • Мнения: 4 884
Флъфи, много стиснати палци! Какво беше ембриончето, колко клетки, инаше ли фрагментации? Purple Heart

Общи условия

Активация на акаунт