Дългото чакане след трансфер - Тема 65

  • 94 836
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • На остров
  • Мнения: 13 498
На мен са ми засичали над 10, но това са били тестове с такава чувствителност.

# 721
  • Мнения: 6 306
Момичето се интересува повече, дали от резултата на кръвния, който все пак е различен от 0, може да се направи заключение че е имало опит за имплантация.
      Според мен е имало нещо , което е приключило много рано.
   

# 722
  • София
  • Мнения: 1 480
Ако е поставян чхг тригер (прегнил, хориомон, овитрел) може да е остатък от него. Ако не е, напълно е възможно да е имало кратка имплантация.

# 723
  • Мнения: 1 433
Действието се развива 2 седмици след таймирането. Тестовете бяха два и през ден показаха вторите бледи черти. Понеже днес си получих доклада с опита и за това реших да споделя съмненията си. Организма ми също усети някакви мераци да се случат нещата. Както и да е, ще стегна обръча на доктора другият път да си доглежда нещата до край.
Благодарности 😊

# 724
  • София
  • Мнения: 4 884
13ти ден след тригер имах хубава черта на Престо, а кръвният беше 1,1. Просто в урината се чисти доста по-бавно, отколкото в кръвта. От личен опит да кажа за симптомите, имам 8 трансфера, 3 от тях с бременност, 5 с нули. Имала съм отрицателни тестове с мнооого симптоми и убеденост, че е станало и обратното, бремнност с никакви, ама никакви симптоми. Да не говорим ,  че сега бях първоначално с три сакчета, а това ми беше възможно най-безсимптомият трансфер евър.

# 725
  • Мнения: 548
Офф аз нали съм от търпеливите и спокойните, та сутринта на 7 ден от трансфера реших да се пробвам с тест. И взе, че ми се появи втората бледа чертичка още на втората минута. Теста ми е clear blue сензитивността му е 10mIU/ml. Понеже моята болница не практикува кръвни тестове,  ми връчиха един пишкащ да си направя на 14 ден. Дали чертичката е истинска или все още повлияна от медикаменти?

# 726
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пумпалче колко дневни ембриони. Имаш ли снимка на теста? Да не би да сме в една клиника с теб?

# 727
  • Мнения: 548
Аз съм в UK, не помня обаче ти къде си, извинявай.  Едно тридневно с "top quality"  по думите на ембриолога.

# 728
  • UK
  • Мнения: 1 918
Офф аз нали съм от търпеливите и спокойните, та сутринта на 7 ден от трансфера реших да се пробвам с тест. И взе, че ми се появи втората бледа чертичка още на втората минута. Теста ми е clear blue сензитивността му е 10mIU/ml. Понеже моята болница не практикува кръвни тестове,  ми връчиха един пишкащ да си направя на 14 ден. Дали чертичката е истинска или все още повлияна от медикаменти?

Би трябвало да е истинска, предвид, че тригериращата инжекция е била преди около две седмици, нали така? На мен ми отчете на 8-ми ден положителен резултат, макар че бях със замразен трансфер. Аз също съм в Англия, ИКСИ-то ми беше преди 6 месеца, но ми правиха кръвен тест на 14-ти ден, ти в частна клиника ли си?
Убедена съм, че ще има какво да ти честитя Wink

# 729
  • Мнения: 548
Две в едно , забравих за снимката да кажа - нямам,  пробвах се, ама не се виждаше почти нищо и се отказах, но и мъжа ми я видя, щото той много съмнително подходи, че си я въобразявам. Grin
Ljoli, овитрел сложих на 8.01, така че май е "около две седмици".  Не съм в частна, в държавна Relieved.  Икси е и при мен, но нямам кръвен тест и докато се чудя дали да си направя на частно, реших да препишкам един Rolling Eyes

# 730
  • UK
  • Мнения: 1 918
Две в едно , забравих за снимката да кажа - нямам,  пробвах се, ама не се виждаше почти нищо и се отказах, но и мъжа ми я видя, щото той много съмнително подходи, че си я въобразявам. Grin
Ljoli, овитрел сложих на 8.01, така че май е "около две седмици".  Не съм в частна, в държавна Relieved.  Икси е и при мен, но нямам кръвен тест и докато се чудя дали да си направя на частно, реших да препишкам един Rolling Eyes

Не знам тук къде на частно можеш да пуснеш кръвен, аз бях търсила при нас и май не намерих. Повтори уринарния тест след 2-3 дни, ако те гложди.

# 731
  • Мнения: 548
Има клиника в моята ерия (Бирмингам),  за която прочетох много добри отзиви.  А, че ще повторя, потретя, попетя...  То е ясно Smile То истерията да не се поддържа сама Disappointed Relieved Благодаря

# 732
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм в Швеция, но тук кръвните тестове не са практика. Цялата предишна бременност изкарах беез кръвен тест.
Според мен щом се вижда черта и тригера ти е бил на 8 си е съвсем възможно да е положителен теста.

# 733
  • Мнения: 505
Здравейте борбени момичета,досега само ви четях.
Вчера ми върнаха едно 3 дневно прясно ембрионче, разделено на 8,лигавица-13 мм.Док каза че е добре.На 29.01 е кръвния тест.
Момичета трябва ли постоянно да се лежи?Все още имам болки в яйчниц.и ме дразнят дънките,ако са ми стегнати.Док.вчера каза че е нормално,но за мен не е.Усещам все едно има ПМС.
Пожелавам на всички успех и бомбастични ЧХГ-та.

# 734
  • Мнения: 78
Офф аз нали съм от търпеливите и спокойните, та сутринта на 7 ден от трансфера реших да се пробвам с тест. И взе, че ми се появи втората бледа чертичка още на втората минута. Теста ми е clear blue сензитивността му е 10mIU/ml. Понеже моята болница не практикува кръвни тестове,  ми връчиха един пишкащ да си направя на 14 ден. Дали чертичката е истинска или все още повлияна от медикаменти?
Тихичко честито!Колко ембриончета върнаха?
Мен така ме е страх от тези тестове,но съм се решила да  направя в понеделник един пиклив с 10 hgg,че на моменти имам едни болки като с режещ нож....

Общи условия

Активация на акаунт