помощ-синьо родилно петно!

  • 7 486
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Може да не се махне, но може и да се махне  Mr. Green Не си го слагай толкова на сърце - сестра ми имаше такова петно на тила на вратлето и се махна като беше вече някъде на 7-8 г. А и вашето е на скришно място дори и да остане това ще ви е чара и няма да има нужда от Татоо  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 427
И моята дъщеря има монголско петно на дупето.Дори не е петно,а един доста голям участък-половината и дупе почти!В началото си мислех,че нещо са и направили в болницата-изтървали,ударили.....А ние сме доста мургави,това е характерно за по-тъмната кожа.

# 17
  • Мнения: 169
Здравей,какво те притеснява ,4е има петно,дъщеря ми също има на главата в основата на тила ,казват ,4е де4изата с родилни петна са белязани от Бога:)

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
Моят син има само, че червени петъца - м/у веждите, на десния клепач и отзад на тила. Първите две почти избледняха, докато това на тила, то е и май най-голямо, вероятно и ще му остане, защото и баща му има същото червено петно на тила.

# 19
  • Мнения: 4 806
виж, мястото е такова, че едва ли ще й пречи. Аз също имам такова петно, но е на хълбока. Мога да кажа, че даже си го харесвам мъничко. Дъщеря ми пък има една доста голяма бенка на същото място. Мисля, че  не е повод за притеснения.

# 20
  • Мнения: 131
Моят син има само, че червени петъца - м/у веждите, на десния клепач и отзад на тила. Първите две почти избледняха, докато това на тила, то е и май най-голямо, вероятно и ще му остане, защото и баща му има същото червено петно на тила.
Хей Ваня, нащето мъниче има петънца точно на същите места като вашето + и на лявото клепаче и на още едно място отзад на главичката. Много се бях шашнала дали ще изчезнат, но все ме успокояват, че с времето избледнявали

# 21
  • Мнения: 3 447
Казват се монголоидни петна и с характерни за мургавите бебета.
Така е, и мойто мургаво бебе е със синьо петно на дупето, но вече поизбледня и почти не личи. Мисля, че до 2-3 годишна възраст изчезват.

# 22
  • Мнения: 4 621
Моята бебка имаше две мънички сини петънца като се роди - едното под мишницата а другото на ръката мисля, но изчезнаха няколко седмици след това.

# 23
# 24
  • Мнения: 46
И ние се родихме така - на дупето, но след време изчезна. Не се притеснявай и да не изчезне пак са ни хубави децата и то многоооооо! Joy

Общи условия

Активация на акаунт