Илиянци - заслужава ли си?

  • 37 716
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 115
Хм, Илиянци...
Зависи какво търсиш, от там варират и цените. А те са като навсякъде и особено на по обикновените дрехи, но ако е за нещо по-екстравагантно - има вероятност (но само вероятност) да бъде намерено на по-ниска цена.  Thinking
Един прост пример - гледах (преди време) един дънков корсет в магазин до Съдебната палата (уж бутик), и след два дни го намерих абсолютно същия на Илиянци - с около 30 лв.по-евтин Sad  #Cussing out

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 15:48 от Impatient

# 16
  • Мнения: 1 180
Абе момичета, къде точно са тези свестни магазини на Илиенци, колкото и пъти да отидем нищо свястно не мога да намеря, а непрекъснато чувам какви хубави неща си купуват от там?
По-точно ако знаете и номер на магазин ще е чудно.  love001
И аз това се чудя - през живота си съм ходила 2 пъти до "Илиенци" - първия беше мноооого отдавна и беше пълна мизерия и лудница, нямаше още магазини. Втория път сестра ми ме замъкна натам, че било станало "цивилизовано" /преди около 2 години/ - бродихме в една страшна жега, бродихме......резултата: 2 чифта бикини /сестра ми си ги купи/.
Та, трети път никой не може да ме накара да отида там да пазарувам! Според мен преобладават боклуците, а хубавите неща са си скъпи на всякъде -в това съм се убедила! / Не искам да обидя никого, това е ЛИЧНОТО ми мнение!/                   

# 17
  • Мнения: 2 242
Трябва да знаеш от къде да пазаруваш, че има много боклуци и пада голямо обикаляне Twisted Evil. Ние редовно пазаруваме от там – примерно дрешките на Зори ги купувам вече 7-8 месеца само от едно място. За костюми има няколко фирмени магазини – най-вече на Русенски фирми.

# 18
  • Мнения: 1 547
Не. Не си заслужава. Живея на 10 мин пеша оттам и ходя веднъж в тримесечието.
Нищо интересно и различно няма. Цените на някои неща са дори по-високи.

# 19
  • Мнения: 22 945
Цените на Илиянци от много време се изравниха с тези по магазините, ако идваш от далеч не си заслужава. Баба ми отишла специално до Илиянци да си купи перде, много доволна беше жената докато не го видя същото на пазара до блока и вместо за 18 лв. колкото е дала за скромните 12 лв.
Подкрепям

# 20
  • Мнения: 1 413
Ако имаш един ден време и си сама - да поразгледаш, да набележиш, да изпиеш кафе и да купиш...може и да си струва. Аз ако отида или съм с децата и настава пълна лудница или бързам и нямам време да оглеждам - в такъв случай накрая нищо не купувам.

# 21
  • Мнения: 1 883
Ако имаш един ден време и си сама - да поразгледаш, да набележиш, да изпиеш кафе и да купиш...може и да си струва. Аз ако отида или съм с децата и настава пълна лудница или бързам и нямам време да оглеждам - в такъв случай накрая нищо не купувам.
Peace

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много е относително.
Аз пазарувам и от Илиенци и от центъра. Но определено има качествена стока на цени с по 3-5 лв. по ниски от центъра.
Ако имаш свободно време се разходи и виж. Предимство е, че има много неща накуп.

# 23
  • Мнения: 481
Заслужава си. Само трябва да отидеш по-навреме, че работят до 16.00 часа, ама към 15.30 започват да прибират. Аз съм виждала там много хубави неща на мнооого ниски цени.
За децата съм гледала дрешки - има много хубави на доста по-ниски цени отколкото в магазините.

# 24
  • Мнения: 3 760
При всички случаи си струва да отидеш веднъж и да разгледаш. След това ще си прецениш как е като време, цени, стоков асортимент и т.н.

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Номера е да се отиде в работен ден когато е по-свободно и човек да има много време да разгледа и да види откъде какво му е изгодно да купува. Аз понеже съм там почти всяка седмица си знам откъде купувам и като отида за нещо конкретно а не не шляй-пазар, отивам на конкретното място и купувам.  А що се отнася до бебешките дрешки там има сергии/складове на български фирми и може да се намерят доста качествени неща. Бодитата например като взема 5 (на едро демек) са ми по 1.70.  Потниците са по 1.10. и т.н. Нищо не се е свило, нито му е изпуснала боя. Лигавниците ги взимам за 3 лв - 10 бр. и после ги виждам бройката по левче в магазините.  Веднъж само купих едно боди за подарък на бебе и го взех от един скъпарски магазин уж да е качествено, с хиляди хвалби от продавачката, че ще е вечно а то майката само го изглади, даже не го изпра и се сви, след което в магазина не искаха да го сменят и язък ми за подаръка. Хем не го ползваха, хем се изложих, хем за тия пари в Илиянци щях да му купя 5-6  бодита. 

# 26
  • Мнения: 1 416
Според мен не си струва. Дрехите са еднотипни, а свестните неща - скъпи...
При това, на мен обикалянето из сергии и халета винаги ме изнервя...  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 4 156
Има една фирма от Червен бряг, която продава производството си в Илиянци. Имаше разни симпатични неща за бебета и малки деца. При нас проблема с Илиянци е, че работят до 15-16. А ние докато се събудим и тръгнеме е станало 13. Затова и не ходиме. Същите неща, макар и малко по-скъпи ги има по другите магазини

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Според мен си заслужава, стига да знаеш откъде точно да купуваш. Същите неща се продават из цяла София, доста по-скъпи.

# 29
  • Мнения: 7 474
Там се ходи сутрин към 9ч. през седмицата, няма хора и не е жега още Peace

Общи условия

Активация на акаунт