Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 69 - декември 2017

  • 142 841
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 11 737
Пробвах да играя в лотарията, но се оказа, че не съм регистрирана за онлайн игри и ми пише да си вляза в мейла, за да потвърдя. А аз нямам мейл от тях, вероятно е било нещо в регистрационния, но отдавна съм го изтрила. Идеи?BlushRolling Eyes
Има онлайн чат като влезеш в игрите онлайн. Обясни, че си изтрила регистрационния мейл и ще ти кажат какво може да се направи, тъй като при регистрация се въвежда ЕГН, не можеш да си направиш нова такава със същото ЕГН и друг мейл.

# 1 936
  • Мнения: X
Пробвах да играя в лотарията, но се оказа, че не съм регистрирана за онлайн игри и ми пише да си вляза в мейла, за да потвърдя. А аз нямам мейл от тях, вероятно е било нещо в регистрационния, но отдавна съм го изтрила. Идеи?BlushRolling Eyes

Пробвай отново да се регистрираш или заяви отново да ти пратят майл за потвърждение.

# 1 937
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Благодаря, момичета Simple Smile

# 1 938
  • Мнения: 3 787
На някой да му се намира един излишен код от жълта капачка да се пробвам за раница?
С тия бонус игри на НЦ от 4 профила спечелих 0,38 ст добре,че не беше с истински пари..

# 1 939
  • Мнения: 11 737
Аз сутринта спечелих 6,50 лв и сега влязох да поцъкам, докато пия кафето.
На пирамидите ми ги взе и бяха останали 2 лв. Влязох на същата игра, от която е днешния бонус и ги направих 18 лв. Играх на нисък залог 40 ст. Поиграх докато паднаха на 15 лв и се спрях. Ако бях залагала повече, щях да спечеля повече, ама то човек не знае кога, на какъв залог, какво ще му се падне Simple Smile
Най-много от безплатни игри съм печелила за майка ми, 42 лв.
Аз нямах до днес профил и днес си направих. На майка ми все регистрирах билетчета и играех от нейния профил.

# 1 940
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Аз успях да си заявя регистрационен мейл и вече съм активна. Но като отида на бонусите ми казва, че нямам достатъчно депозит и ме препраща да вкарам пари. Нещо не и схващам на тази лотария Simple Smile Нали бонус игри, а депозит иска- т.е. ще играя с моите си пари ли, или те ще стоят там, не разбрах. Явно не е за мен тази работа Simple Smile

# 1 941
  • софия
  • Мнения: 2 913
От бонуса на лотарията днес спечелих 90 лева, но проиграх 20 от тях. Другите ги изтеглих. Как ги спечелих не разбрах.
Вчера от билет техен -300 лева.

# 1 942
  • Мнения: 11 737
Аз успях да си заявя регистрационен мейл и вече съм активна. Но като отида на бонусите ми казва, че нямам достатъчно депозит и ме препраща да вкарам пари. Нещо не и схващам на тази лотария Simple Smile Нали бонус игри, а депозит иска- т.е. ще играя с моите си пари ли, или те ще стоят там, не разбрах. Явно не е за мен тази работа Simple Smile
Ако си активна от няколко минути, изчакай. Излез от профила и пак влез след 15-20 минути. На мен не ми даде веднага бонуса, а след около 15 минути като влязох се появи.
Кликаш на моите бонуси, горе вдясно. Като влезеш гледай за графа активни бонуси. Там ще ти изпише днешния бонус с линк към играта, в която да играеш.

Диляна, това си е късмет! Честито!

# 1 943
  • Мнения: 667
От бонуса спечелих 83лв, взех да връткам на други игри с малък залог 0,40-0,50 ст и ги докарах до 180лв.Заявих си ги че ще ги изиграя.Голяма краста си е Wink
Весело посрещане на 2018г

# 1 944
  • Мнения: 6 037
Да ви питам като играете на Starburst променяте ли залога? Гледам, че ми пише залог в кеш 0.20 и залог в талони 10. Нещо трябва ли да променям или тя промоцията си е такава - с минималния залог? Благодаря, че споделихте за този бонус.  Hug

# 1 945
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Честито момичета. Hug Аз спечелих тридесет и няколко стотинки, то няма и къде да ги изиграя. Joy

Последна редакция: нд, 31 дек 2017, 17:15 от Ивекс

# 1 946
  • Мнения: 2 579
Може ли някой да ми обясни за НЛ ако имам например 10 лв от бонус игрите и спра да играя днес как се запазват тези пари  за да играя утре или друг ден пак? И дали въобще се запазват или изгарят ако не са достатъчно за да се изтеглят??

# 1 947
  • София
  • Мнения: 1 070
Аз спечелих 30 лева от днешния бонус и ги профуках : D

# 1 948
  • Мнения: 1 808
Може ли някой да ми обясни за НЛ ако имам например 10 лв от бонус игрите и спра да играя днес как се запазват тези пари  за да играя утре или друг ден пак? И дали въобще се запазват или изгарят ако не са достатъчно за да се изтеглят??
Остават в "Моите пари". Като станат 20 лв. може да се изтеглят от Изипей или Фастпей. Може и да се играе с тях на разни игри. За онлайн игри не е необходимо да има минимална сума.

# 1 949
  • София
  • Мнения: 14 687
Може ли някой да ми обясни за НЛ ако имам например 10 лв от бонус игрите и спра да играя днес как се запазват тези пари  за да играя утре или друг ден пак? И дали въобще се запазват или изгарят ако не са достатъчно за да се изтеглят??
Стоят си парите в профила, можеш да играеш с тях или да чакаш други игри и да спечелиш до 20 и да се изтеглят.

Общи условия

Активация на акаунт