Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 26

  • 28 014
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет  Hug
Стреличка, как можах да забравя, успех на твоето момиче Heart Eyes да е доволна от избора си  Hug
Изморено ми е, спането нещо бяга от мен, оцъкля се в 3 и взема че заспя за час към 5 и после е кошмар:) Това като оправдание , че висч1ко ми се изпарява от главата  Hug
Спокойна вечер ви желая Hug

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Адорейшънче, с най-голямо удоволствие ще замисля и такова пътуване. Живот и здраве на пролет Hug
Инджи, страхотна е елхата на стената Heart Eyes Много харесват нестандартни изпълнения.

Да ви кажа какво спретнах преди малко. Снощи точих едни луканки, и едната се спука. Ето ти вечеря! Нарязх на парченца, все още не изсъхнала, и бам в сух тиган. По едно време ме осени идеята да бухна 1 буркан домати - нещо като неоформени кюфтетат с доматен сос....Обаче, нали кака ви курабии без форма не яде, камо ли кюфтета Naughty Извадих "мръвките" и  - в блендера. Стана каймица. Айде пак при доматките, айде и чесънче, босилече....чудничко. И не щеш ли в храдилника ме изненадаха 2 тиквички, които мигом станаха на спагети....ей такива ми ти неволи Mr. Green
Обаче сега отивам на танци и пирът на стомаха се отлага за 20,30.

Ni4iq, моя режим е нещо подобно от около месец...Ставам изморена Tired

# 692
  • Мнения: 2 313
Апнах си всичко.  Mr. Green Само се отчитам че сядаме на карти.  Mr. Green Mr. Green
Утре:
З - круша
О и В - свинско с праз и зелена салата
На всички уютна и спокойна вечер!  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

 Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 28 676
Привет банда!
Телчо толкова се въодушеви да прави елхата, че днес купи нови лампи за нея, с дистанционно! Shocked Shocked
Искате ли снимка? hahaha hahaha Сега се затюхка, че 5 метра стигнаха за половината елха и утре щял още едни да вземе! Ламбите са уникални, с лед светлина и дистанционно се управляват! Rolling Eyes Rolling Eyes
Адорейшънче, добре ли си, радвам се да те видя! Hug Hug

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Сиси, има леееко подобрение, но не бързам да се радвам. Трябва време. Обаче почти нищо не правя по цял ден и това ме убива. Но ще мине. Simple Smile

Иринитко, чакам с нетърпение! Simple Smile

Мамекситка да се яви веднага, моля! Simple Smile Този робот - https://www.amazon.es/gp/aw/d/B01M9FZE3X/ref=gbmh_mob_s-1_50db_f … 83WY7NPWYXKN88SZ0 беше добър, нали?
Напоследък мъжът чисти и направо го съжалявам. Обаче се е мобилизирал и прахосмукачката е само за него, независимо от астмата. Съвестно ми е и ми се ще да го улесня. Пък после и себе си, разбира се. Simple Smile

# 695
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добър вечАр, бандичка Grinning
Инджи, не хапвам малко, когато седна, само ... когато пропусна. Днес ме хванаха едни колеги да обядваме преди часа ми в 12  Rolling Eyes и си хапнах.
Иринитке, хайде да се разменим - аз ще хода до Сф, а ти ще дойдеш да правиш контролни утре  newsm03 сега видях - в понеделник вторник - не искам, чавето си пристига  Party
Кате, правя си чайчета редовно и като ги пия си представя твоите  Hug
Занатка, ще вземеш да ме проагитираш да пробвам райския плод - аз имам ужасен спомен от отдавна и не ги поглеждам.
Адорейшън, радвам се да те видя по-добре  Hug
Джулееее, искам на тази тераска. Вземам си книжка, кафенце и ... оставам тааааам  Hug
И понеже днес мислех пак да не обядвам
з - кафе със сметана, о - свинско със зеУе, в - ребърца на кукър
Сис, много зависи от сметаната - аз си слагам една от Лидл 30% (по съвет на Джулето) и все едно, че е с мляко, малко по-плътно е  Hug
Миме, естеВствено, че искаме снимка, и на сладките, кто направиш искаме снимка и ... абе изобщо - искаме снимка  newsm10

# 696
  • Мнения: 28 676

Миме, естеВствено, че искаме снимка, и на сладките, кто направиш искаме снимка и ... абе изобщо - искаме снимка  newsm10



Ето ги поръчаните и дългоочаквани форми за курабиите! Сега ще поръчам и смеската за сладките от сайта дето даде  Катето! Laughing

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Мими, искам и аз такива формички! От кой сайт ги поръча? Simple Smile

Карина прибра половината от наличните, за да си играе с Плей До. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 28 676
Мими, искам и аз такива формички! От кой сайт ги поръча? Simple Smile

Карина прибра половината от наличните, за да си играе с Плей До. Simple Smile
Адорейшънче, те са на Тапъруеър! Поръчвах ги през дистрибутор!? Ето им сайта....! Simple Smile Хубави са че има малка и голяма форма и се получават интересни комбинации, в смисъл в голямата изрязваш с малката и там може да вържеш панделка! chef bowuu

http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/CEE/BG/xmas-17-bgr-bg- … b-bypage/?page=18

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
О, сега разбирам защо са и в кутийка! Simple Smile
Ще погледна дали ги има в актуалния каталог! Simple Smile

# 700
  • Мнения: 28 676
О, сега разбирам защо са и в кутийка! Simple Smile
Ще погледна дали ги има в актуалния каталог! Simple Smile
http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/CEE/BG/xmas-17-bgr-bg- … b-bypage/?page=18
Ето каталога! Това е коледния! Пише до края на месеца!
Скай, пържолите бронтозавърски ли са, уникални, браво! smile3501

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 21:31 от mimi.7299

# 701
  • Мнения: 2 087
Миме супер са ти лед лампичките. Телчо се представил подобаващо.
Да кажа за моето меню :
З - яйце /варено/, 1 триъгълниче топ.сирене и парченце кашкавал намазан с масло
О - мусака с тиквички - стана супер вкусна и засищаща
В - 2 кюфтета
Ходих на родителска среща, направо ме яд, че утрепах 1 час там. Чакам щерката да се прибере и лягам. Наборче вземам 2-рия тъй като тази вечер съм сама.
Лека и на вас Heart Eyes

# 702
  • USA
  • Мнения: 2 152
Мими, то даже от моите снимки не личи колко е огромно това чудо, двамата с ММ преядохме с един Shocked
Ей аз след тази реклама го намерих това място, уникален стейк!



Инджи, сега разгледах вашия парк, много е красив. Лятото, като се прибера ще прескоча до там да се разходя, хем имам една приятелка от Добрич, която не съм виждала отдавна.
А елхата на стената ми напомни за първата ми Коледа в Америката, бях си направила точно същата с лампички, че пари не ми се даваха за истинска.
Мими, те мъжете са като децата, лампички и дистанционни им дай hahaha
Гени, я обясни по-подробно за този коледен венец от сладки, че ми стана любопитно.
Моите деца се оплакали на баба си по телефона, че не искам да им направя сарми, и познайте като ме скастри тая жена сега какво къкри в гювеча. Сложих и за себе си няколко сухи чушки, пълнени с кисело зеле и боППП.
Чака ме събиране на багажи, а ми е едно нервно и все си мисля, че ще забравя нещо важно...

# 703
  • Мнения: 2 107
Ябълка, райска ябълка, грозде, мандарини-2бр., малко орехи, зелева салата Joy Animal Pig2 Animal Pig2 Joy

Те тАвА те е плодов ден!!!!!!!

# 704
  • Мнения: 28 676
Скай, ми кисело зеле от къде взе? newsm78 Стекът пише на рекламата е 40 унции, значи 1.120 кг и по голям от главата ви! Феноменално, как няма да преядете с мъжа ти! Flutter
И аз като тръгваме все се тревожа да не забравя нещо, а ММ нали е над тия неща вика ееее спокойно да не отиваме на Марс, все ще го има в магазините и там! Разбра вече как си купувах пижама по пътя за Гърция....ха ха! hahaha
Знаеш, че на големите круизни кораби има магазини и всичко необходимо, до къде е круиза, може би Кариби???, те са ви по около вас! Simple Smile Simple Smile
Гени, разбирам те за прибирането, аз си имам закон по Коледа не мърдам от нас! Naughty Непрекъснато работя с хора, това ми е единствения миг в който сме на тишина тримката у нас, всеки е облякъл топлите пухени халати....настанени край елхата гледаме коледни филми, ядем курабии....нашия баща приготвя коледно кафе с канела! Миналата година къде беше я натъпкал не знам но гръмна кафеварката, но нищо важното е желанието!  Simple Smile  Мечтя си за тиха бяла коледа и да не изляза от нас! Party Party

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 22:34 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт