Тест за бременност

  • 4 377
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 765
Съвет, лекар ще ти даде. За теста ти казахме, купи си от аптеката.
Няма кристална топка във форума.

# 16
  • Мнения: 2 721
Ако правилно прочетох си родила преди 3 месеца. Съвсем нормално е цикъла ти да не се е регулирал още.

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 23:00 от __Magi

# 17
  • София
  • Мнения: 39 785
И според мен не ви се е регулирал цикълът.
Купете си най-обикновен тест от аптеката. И страх, не страх - правите си го.

# 18
  • Мнения: 350
Мислех че се е регулира 3 месеца нормално ми идваше, без закъснения

# 19
  • Мнения: 2 721
До 1година ще се оправи, сега е твърде рано да ти идва като по часовник. По добре си вземи най обикновен тест лентичка от аптеката за твое успокоение. И след това на гинеколог ако имаш още притеснения.

# 20
  • Мнения: 350
Благодаря

# 21
  • София
  • Мнения: 39 785
Направете тест за ваше успокоение.
Ако е отрицателен отидете на гинеколог.
На мен само лохиите ми бяха 2-3 месеца. Едва на 4тия мисля, че ми дойде нормално.

# 22
  • Мнения: 350
Дали да не е било цикъл тези месеци. Лохиите ми бяха 30 дни и от следващия месец точно на датата

# 23
  • София
  • Мнения: 39 785
Няма как да кажем какво е.

Прочетох и другата ви тема. На мен само веднъж ми е идвал цикълът два пъти в един месец, но бях пила спешен контрацептив (мисля Постинор) и си разбърках хормоните.

Наличието на бременност отхвърляте с тест. Отидете на гинеколог.

# 24
  • Мнения: 25 765

На мен само лохиите ми бяха 2-3 месеца. Едва на 4тия мисля, че ми дойде нормално.
Извинявам се за спама, но 2-3 месеца непрестанно ли имаше кървене? Не е ли много, четох че е до 4-6 седмици максимум. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 46 535
Страх ме е от резултата...
Ако содата ти покаже, че си бременна, по-малко страшно ли е от тест от аптеката?
Резултатът вече е налице, независимо дали е бремнност или не, нищо не можеш да направиш.
Но е важно да се види какъв е проблемът, за да се вземат мерки, това кървене не е нормално, бременността е най-малкият проблем.
И в другата тема ти казах - не отлагай прегледа.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 785

На мен само лохиите ми бяха 2-3 месеца. Едва на 4тия мисля, че ми дойде нормално.
Извинявам се за спама, но 2-3 месеца непрестанно ли имаше кървене? Не е ли много, четох че е до 4-6 седмици максимум. Rolling Eyes
Не помня вече Blush но доста време се чистих.

# 27
  • Мнения: X

На мен само лохиите ми бяха 2-3 месеца. Едва на 4тия мисля, че ми дойде нормално.
Извинявам се за спама, но 2-3 месеца непрестанно ли имаше кървене? Не е ли много, четох че е до 4-6 седмици максимум. Rolling Eyes

Лъки, моите бяха 60 дни. Четох, че при секцио се чистиш по-бързо, но явно не е така.

# 28
  • Мнения: 25 765

На мен само лохиите ми бяха 2-3 месеца. Едва на 4тия мисля, че ми дойде нормално.
Извинявам се за спама, но 2-3 месеца непрестанно ли имаше кървене? Не е ли много, четох че е до 4-6 седмици максимум. Rolling Eyes

Лъки, моите бяха 60 дни. Четох, че при секцио се чистиш по-бързо, но явно не е така.
Ясно, мерси. Аз защото съм с анемия и си мисля, че ще се размина без кръвопреливане..обаче ако после месеци имам кървене, не знам...60 дни пак си е доста време...

# 29
  • Мнения: X
То не е постоянно кървене, ту има, ту спира и си мислиш, че е свършило, ту пак започва. В края беше като в последния ден от цикъл например, не е толкова силно.

Общи условия

Активация на акаунт