Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №47

  • 44 728
  • 722
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 282
Ферхат е лежал за убийството на убиеца на баща си. Първоначално са платили на някой друг да поеме вината, но после оня проговорил и така Ферхо попаднал в затвор за малолетни. От 14 до 18 годишен е бил там и после още 2 години в нормален затвор.

Ако Аслъ го беше предала щеше да бъде в пълното си право, не бих я нарекла предателка в никакъв случай. Ако той беше продължил да се държи с нея както беше в началото, със сигурност щеше да го направи. Но тя видя промяната в него, видя сълзата в очите му...
Не мисля, че това е мотива за да не го предаде...награда за доброто отношение към нея...просто докторката не е мръсница...предателството е грозен акт, някои хора имат морални задръжки  и не се решават лесно ....както се видя покри и сестрата, и майката...въпреки, че тогава беше бясна на Ферхат..и разкриването на тая тайна е само в нейна полза...семейството, където е заложница се разпада...най-малкото защото Ферхат ще убие Джунейт и влиза без проблем в затвора...

# 541
  • Мнения: 697
Аз си мисля, че пленничеството приключи в снощния епизод. Тя имаше избор - да го предаде на полицията и да се спаси или да не каже нищо и да се върне по собствена воля. Вчера й беше даден шанс сама да реши. Плюс това категорично не смятам, че тя се страхува от него, колкото преди. Ясно й е и че няма да убият брат й. Просто съзнателно направи избор да не го предава, а несъзнателно се върна при него, не при убиеца и не от страх. Самата тя си каза или сега го правиш или никога.. Тепърва няма да направи нищо против него.

Мисля, че това беше урок номер 3.

И да се допълня с още нещо..
Видяхте ли вчера как му потърси сметка за брат си.. Без да го нарича безчувствен убиец, нещастник, блато и т.н. Даже му говореше нормално, като изключим крещенето. Забелязва се промяна в отношението й, дори когато му е ядосана.

Peace

Да, сигурно вече не му е пленница, но още не е и негова жена. За да се почувства негова жена, ще трябва да вземе някои принципни решения. То това ще зависи и от това какво ще направи той с живота си! И понеже на този етап не знам как да определя отношенията им, защото не са похитител-пленница, но не са и съпруг и съпруга, очаквам с нетърпение сценаристите да ми помогнат да му дам име на това положение. Grinning Защото освен Ферхат и неговата дилема, имаме и моралната дилема на Аслъ. Може ли тя да живее в черен свят заради човека, когото обича! Променя се отношението ѝ към него, но ще може ли да загърби всичко, в което е вярвала, ако Ферхат не се промени. А той ще може ли само заради любовта си към Аслъ да стане съвършения за нея човек? Ще бъде ли реалистична тази промяна?

И аз съм съгласна с теб, че против него едва ли вече ще се изправи. Но дали ще има нужда да направи нещо за себе си, ще продължи ли да се чувства сякаш жива е умряла, защото Ферхат няма да стане лекарчето с бяла престилка, още дълго може да му се налага да убива хора? Така че на този етап виждаме зараждащи се чувства, но точно тези чувства ще направят трудно нещата да продължат занапред по същия начин. Някой ще трябва да се промени.


Тери,Дани Hands Clap
Според мен,отношенията и на двамата един към друг са пропорционални на събитията и ситуациите,в които ги поставят всички наоколо.
Ето сега,стрелбата по Йит,бас ловя ,че пак ще има сътресения между тях.
Всичко около тях е бомба със закъснител.Мисля ,че Ферхат ще чуе още доста истини от нея,които няма да са по—малко болезнени.
Thinking

# 542
  • Мнения: 33 436
Не мисля, според мен е свързано с чувствата й. Дори да не ги приема, има ги.

# 543
  • Мнения: 9 388
Аз имам въпрос към Дафне. Наистина ли е предателство да предадеш убиец в полицията? Аз не считам, че съдът и правосъдната система винаги могат да накажат справедливо за едно престъпление, но нормален човек се чувства длъжен да предаде убиец на полицията и аз на това не му казвам предателство. Наричам го желание за справедливост. Казваш на полицията, че даден човек е убиец и те трябва да намерят доказателства, за да възтържествува правдата в съда.

Аслъ беше свидетел на хладнокръвно убийство и да съобщи за това в полицията значи да извърши предателство, така ли? Кого предава? Убийци, човек, който насила я държи затворена.

Не го предаде в полицията, защото изпита чувства към него, които засега няма да нарека влюбване, но не защото не е предателка. Дори напротив, тя предаде себе си, защото отиде против всичко, което е вярвала досега. Брат ѝ е посветил живота си на законна справедливост, тя винаги е вярвала в тази справедливост, но сега се спря, защото започна да се влюбва във Ферхат.

И в този миг Аслъ премина с една крачка в черния свят на Ферхат. Защото можеше, но не потърси справедливост от полицията!

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 20:43 от Дданни

# 544
  • Мнения: 33 436
Не мисля, според мен е свързано с чувствата й. Дори да не ги приема, има ги.
За кое Тери не мислиш, че е така, че не разбрах кое коментираш, пък не обичам да не съм в час? Grinning
Поста на Дафне, че не го е направила, защото не е мръсница  Peace

# 545
  • Мнения: 9 388
Не мисля, според мен е свързано с чувствата й. Дори да не ги приема, има ги.
За кое Тери не мислиш, че е така, че не разбрах кое коментираш, пък не обичам да не съм в час? Grinning
Поста на Дафне, че не го е направила, защото не е мръсница  Peace
Мерси, Тери. Аз проследих отново дискусията и схванах. Абсолютно съм съгласна с теб. Всичко дойде от чувствата ѝ към Ферхат, според мен. Тя сигурно не ги осъзнава дори. Но просто не каза на Йиит. Но си остави отворена вратичка пред Ферхат и пред съвестта си: "Утре ще кажа на брат ми всичко, да знаеш!"

# 546
  • Мнения: 1 571
някой случайно да е прочел статия за отзиви относно вчерашната серия? видяхме за последните две серии че има недоволни от смяната на сценарисите ( пък и да ме извиняват ама тоя нов сценарист няма желание да плакнем око по тялото на Ферхат- все облечен с поло , не се къпе , даже като му правеше превеъзки пак много оскъдно го показваха -- цък тоя нов сценарист трябва да изгледа пак първите серии за да си спомни че ферхат се преоблича и че има боксова круша на която тренира гол ) та както казах харесах вчерашнат асерия много и я сравнявам с първите  Heart Eyes

# 547
  • Мнения: 9 388
някой случайно да е прочел статия за отзиви относно вчерашната серия? видяхме за последните две серии че има недоволни от смяната на сценарисите ( пък и да ме извиняват ама тоя нов сценарист няма желание да плакнем око по тялото на Ферхат- все облечен с поло , не се къпе , даже като му правеше превеъзки пак много оскъдно го показваха -- цък тоя нов сценарист трябва да изгледа пак първите серии за да си спомни че ферхат се преоблича и че има боксова круша на която тренира гол ) та както казах харесах вчерашнат асерия много и я сравнявам с първите  Heart Eyes
Joy Joy Joy

Няма още отзиви, но ако се появят и ми попаднат в полезрението, ще ги споделя. Но феновете, които следя в Туитър, припадат по същите сцени, по които припадаме и ние от снощната серия.

# 548
  • Мнения: 697
някой случайно да е прочел статия за отзиви относно вчерашната серия? видяхме за последните две серии че има недоволни от смяната на сценарисите ( пък и да ме извиняват ама тоя нов сценарист няма желание да плакнем око по тялото на Ферхат- все облечен с поло , не се къпе , даже като му правеше превеъзки пак много оскъдно го показваха -- цък тоя нов сценарист трябва да изгледа пак първите серии за да си спомни че ферхат се преоблича и че има боксова круша на която тренира гол ) та както казах харесах вчерашнат асерия много и я сравнявам с първите  Heart Eyes
Joy Joy Joy

Няма още отзиви, но ако се появят и ми попаднат в полезрението, ще ги споделя. Но феновете, които следя в Туитър, припадат по същите сцени, по които припадаме и ние от снощната серия.



JoyJoy
Аз пък следя всичко в инстаграм ,там харесва много от подбраните публикации,снимки и клипове на фенските профили.
Явно с Бирдже наистина се разбират добре,тя коментира някой от постовете му,той също нейни....
Hug

# 549
  • Мнения: 3 481
Дданни, а може би не го предаде, защото усещаше, а после и чу от брат му една история, която иска повече вглеждане във Ферхат. Може би ще се позамисли за истинския виновник за превръщането му в убиец. Започва като че ли един сблъсък между закона и един свят, в който живота се защитава чрез насилие... На нея тоя свят й е чужд, но пък не може да не вижда, че и законът в лицето на брат й и на Ийт е безпомощен... newsm78

 

# 550
  • Мнения: 33 436
Верно да съблекат малко Фери  Crazy

# 551
  • Мнения: 21 201
Семейството на актьора играещ Абидин в реала.
Хубаво с-во.



SET

# 552
  • Мнения: 697

Как ще го събличат,те са го облекли от глава до пети в чернотия....Ще му развалят имиджа на разбойник:joy:JoyJoy

# 553
  • Мнения: 9 388
Дданни, а може би не го предаде, защото усещаше, а после и чу от брат му една история, която иска повече вглеждане във Ферхат. Може би ще се позамисли за истинския виновник за превръщането му в убиец. Започва като че ли един сблъсък между закона и един свят, в който живота се защитава чрез насилие... На нея тоя свят й е чужд, но пък не може да не вижда, че и законът в лицето на брат й и на Ийт е безпомощен... newsm78
Катя Peace Тя се отказа да го предаде още преди да чуе историята му, но отсега насетне ще се вглежда винаги внимателно в действията му, за да види мотивите им. Според мен, няма да гледа на него вече като жесток по природа, а на жесток по принуда и ще се опитва да го разбере. Това ще ѝ помогне да придобие малко от неговия светоглед, а именно че понякога заради близките и любимите човек може да извърши злини, да премине от другата страна на закона. Защото, както казваш, законът не винаги може да донесе справедливост, безпомощен е пред някои злини.

Сега още повече когато Шахин ще се бори с всички сили против тях, а полицията и законът няма да могат да направят нищо. Аслъ ще види, че Ферхат няма избор. Тя самата сигурно ще е готова да отиде и да извърши престъпление, за да помогне на хората, които обича.

И сигурно така ще разбере, че го обича, защото ще е готова да направи всичко за него. Да видим докъде ще стигне в това всичко заради него?

# 554
  • Мнения: 2 282
Ама какъв секс с Аслъ, какви пет лева! Naughty За такъв секс си има Татуто, жени, съгласни на такъв секс. Ферхат може да е всякакъв, но не и изнасилвач! А Аслъ да легне с него на този етап, трябва да е луда!

Ако показваха Ферхат да ходи при друга жена, щеше да е логично, но тогава драгият турски зрител пак щеше да е недоволен. Аз щях да го намеря за реалистично и нямаше да имам грам проблем с това! Все пак Ферхат каза на Аслъ, че бракът им е само на хартия. Не е обещавал вярност, нито тя я е искала от него.

Но Ферхат, дори и тридесетгодишен, се влюби в жена с достойнство, която не си ляга с някого просто за кеф. Така че на този етап не можем да говорим за никакъв секс в тяхната връзка. Все пак тази история съдържа в себе си малко от атмосферата на легендите. Поне встъпителните думи на Аслъ в първи епизод бяха за две легенди, така че малко или много в тази история имаме пример за възвишеност, легендарност, а не просто обикновена житейска история за убиец и лекарка и нормални плътски взаимоотношения. Ферхат е възпитан от баща, който го е учил да живее с романтична мечта за добър живот, Аслъ е посветила живота си да носи надежда на хората. От такива хора можем да очакваме малко по-възвишено отношение и към секса!
е, ако гледаме приказки и легенди може и да си права... ...аз съм се настроила за друго кино...
Възвишено отношение към секса имат само поетите...те пишат и за платонична любов ...специално докторите, не...за тях това си е първичен инстинкт, жизнена функция като дишането, храненето..в тоя ред  очаквам докторката да е отворена... намахана и дръзка , с остър  език не ми изглежда  да има некакви комплекси....това театрално хващане за ръката е  безсмислено и пуберско..и много рано се случи...то ни подготвя за некакви имитации... повече заряд, искри прехвърчаха,   когато се разминаха на милиметри един от друг на вратата ... един от погледите на Ферат щеше да свърши по-добра работа..на докторката й прималява от тия погледи и това е нещо  над нея....иска ми се по-дълга игра...  да се подгреят емоциите, накалят страстите и и да експлодират в някои момент...и разбира се, че трябва да е взаимен акт, да докара наслада и на двете страни...и като пиша за секс, не ме разбирайте буквално...имам предвид горещи сцени, естествено, че секс няма да се гледа......достатъчно е една продължителна и истинска целувка...и спускат завесата...

Общи условия

Активация на акаунт