Намаления- зима 2017

  • 175 065
  • 750
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 380
От mymall поръчах яке за мен и сандали за детето, после пуснах поръчка за два суичера мъжки. Отрази допълнителна отстъпка 30% като и при двете поръчки сумата падна под 50 лв, но безплатната доставка остана. Сега остава да получа всичко и да съм уцелила размерите...
Благодаря за информацията! 

# 121
  • Мнения: 6 939
Излиза много по-евтино да се поръча от спортсдирект чрез някой, правещ общи поръчки, отколкото от mymall Confused

# 122
  • Мнения: X
Излиза много по-евтино да се поръча от спортсдирект чрез някой, правещ общи поръчки, отколкото от mymall Confused

Не е точно така. Ако няма кой да прави общи поръчки не е по-евтино, защото има голяма доставка. Правила съм поръчки и чрез двата сайта, почти еднаква излиза цената.
Аз лично предпочитам mymall, защото искам да плащам с наложен платеж.
Така че всеки си прави преценка откъде да поръчва, индивидуално е.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добро им е намалението на mymall този път. Има попадения, но повечето бройки са единични. Успях да поръчам два чифта маратонки за децата на чудни цени.

# 124
  • Мнения: 6 939
Споменах фб група за общи поръчки, не самостоятелна поръчка от сайта. Ако няма кой да прави поръчки във вашия град, да, но иначе не съм съгласна. Всеки път си смятам и до сега никога не е излизало по-евтино в mymall. Последно поръчвах боти firetrap лирата беше 2.1, за общата поръчка ми я смятат на 2.7 и пак ми излезе с около 15лв. По-евтино от mymall.
Не си нАтрапвам мнението, просто споделям наблюдения.

# 125
  • Мнения: 888
В mymall поне на мен всичко ми изглежда менташко, като на битак с odidas или adibas Grin

# 126
  • Мнения: 6 939
Ами те прекупуват от Спортсдирект, като им види човек срока за доставка, става ясно, че не поддържат стока на склад.

# 127
  • Мнения: 380
Не знам доколко са менте нещата от mymall, защото купувам маратонки на детето и съм доволна от качеството. За разлика от sport depo, имам два чифта маратонки закупени миналата Коледа и двата вече са скъсани. Даже няма да търся двегодишна гаранция, която пробутват като реклама...

# 128
  • София
  • Мнения: 3 167
Стортдирект от години на Коледа и Нова година пускат безплатна доставка. Предполагам, че и тази година няма да пропуснат.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 411
Моите поръчки от Али експрес дойдоха 3 от 6. Прахосмукачка-робот още на 1-та седмица, а другите миналата седмица и днес. Чакам още 3.
Извинявам се за спама,но може ли линк за прахосмукачката? Мерси! 🤗

Това е нашата "Китайка". Върши чудесна работа през седмицата, има и моп почистване. Много съм доволна, поддържат аксесоари и части даже в една българска фирма. Но в Алито е по-евтино. Между другото ние я взехме за 140 евро и сега видях, че пак е на добра цена. Важното е да се поръча от Германския склад, а не от Китайския- така няма ДДС и доставката е с куриер до адрес за около 7дни. Smiley
https://www.aliexpress.com/item/ILIFE-V7S-Robot-Smart-Vacuum-Cle … 042311.0.0.ChRall

Как се поръчва от германския склад?

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
И моята пратка от Wikiki дойде вчера /поръчана на 02.11/. Взех си спортни дрехи - клинове, потници, блузки, бюстиета, и са много хубави, доволна съм. И един клин от Али-то ми дойде. Също е хубав, но прозира и ще се носи с дълъг потник.

# 131
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
И моята поръчка от Уайкики поръчана на 5,12 ще е при мен на 18,12, сега ме уведомиха с мейл и смс. През това време им пратих 2 мейла, имало проблем с едната блуза, канселираха и ми върнаха парите, писах им и за регистрацията и стана  Whistling

# 132
  • Мнения: 25
desivalko_ може ли да кажеш къде им писа? Защото на сайта не отговарят, а във фейсбук дават стандартен отговор, че имали проблеми, пратките ще закъснеят, ама да не сме се притеснявали Twisted Evil

# 133
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
desivalko_ може ли да кажеш къде им писа? Защото на сайта не отговарят, а във фейсбук дават стандартен отговор, че имали проблеми, пратките ще закъснеят, ама да не сме се притеснявали Twisted Evil
на началната страница, най-долу има форма за контакт, от там им писах  Peace
https://www.lcw.com/bg-BG/my-account/contact-landing
 

# 134
  • Мнения: 25
и аз оттам писах, ама не ме отразиха изобщо. Поръчката от 03.12 още стои на подготвя се, а парите отдавна са изтеглени. Мисля да пиша имейл до Турция

Общи условия

Активация на акаунт