Намаления- зима 2017

  • 175 188
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 281
Здравейте, знаете ли кога започват намаленията в магазините на h and m?

# 211
  • Мнения: 381
От днес вече има намаление в H&M магазини. Бях там, взех обувки и чорапи.

# 212
  • София
  • Мнения: 5 622
И онлайн има до 50%.

# 213
  • софия
  • Мнения: 1 707
От днес вече има намаление в H&M магазини. Бях там, взех обувки и чорапи.

Колко е намалението и има ли на детското?
Аз трупкам парички за Зара😂😂😂.

# 214
  • Мнения: 381
Гледах предимно детското. Има аксесоари за 5 лв - шапки, гуменки, чорапи, ръкавици. Дрехите не гледах подробно.

# 215
  • Мнения: 2 513

А има ли безплатна доставка над някаква определена сума? На мен си ми виси 6,90 и не се изчиства, най-вероятно още не съм направила сумата.

# 216
  • Мнения: 6 804
Аз днес взех дънки от H&M за 7,99 лв. Лудницата беше страшна, а за пробната чаках 30 мин. Има доста намалени неща, но внимавайте с цените, защото открих един артикул на различни места в магазина на 3 различни цени, добре че момичето на касата беше мила и обясни, че ще ми го продадат на най-ниската цена от трите.

# 217
  • София
  • Мнения: 1 071

А има ли безплатна доставка над някаква определена сума? На мен си ми виси 6,90 и не се изчиства, най-вероятно още не съм направила сумата.

За момента няма БД

# 218
  • Мнения: 2 513
Някоя от дамите, които е била реално в магазин днес може ли да сподели, ако е мерила тези чехли - http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0486193001.html
Интересува ме удобни ли са, тъй като стелката виждам, че е от същия материал на чехлата, хлъзгава ми изглежда.

# 219
  • Мнения: 2 742
И аз бях днес в H&М. Вчера се бях засилила за шалове, добре, че не избързах. Взех два за по 5 лв, от 17 и един от 24.99 намален на 12 лв. Има намалени много дамски дрехи, но беше пълна лудница и не ми се чакаше за пробна.

# 220
  • Мнения: 1 402
И аз напазарувах от h&m днес за мен дъщеря ми и за подаръци. Само мъжкото, както винаги, ме разочарова, там нищо нямаше, а и да има е само s, xs размер. В детското имаше памучни блузки по 3 лв., панталончета по 5, дънки 12 лв., якета 30 лв. Най - голямото ми попадение, обаче, е едно яке за мен от 109 на 34 лв. Позволиха ми да си ползвам и талоните.

# 221
  • Мнения: 115
Детски обувки дали има намалени в HM и дамски чанти? Благодаря.

# 222
  • София
  • Мнения: 23 063

А има ли безплатна доставка над някаква определена сума? На мен си ми виси 6,90 и не се изчиства, най-вероятно още не съм направила сумата.

6.90 си е. Често има кодове за безплатна доставка, но точно сега няма. Ако има възможност бих препоръчала пазаруване от реален магазин. В темата за HM вече от 2, 3 дни хората се оплакват, че масово са им анулирани поръчките.

# 223
  • Popovo
  • Мнения: 1 631

А има ли безплатна доставка над някаква определена сума? На мен си ми виси 6,90 и не се изчиства, най-вероятно още не съм направила сумата.

6.90 си е. Често има кодове за безплатна доставка, но точно сега няма. Ако има възможност бих препоръчала пазаруване от реален магазин. В темата за HM вече от 2, 3 дни хората се оплакват, че масово са им анулирани поръчките.

Да ,отказват масово поръчки.От 8 поръчки, имам 8 отказани.

# 224
  • Мнения: 307
Някой да знае BSB дали ще имат намаление? Или миналата година кога е било?

Общи условия

Активация на акаунт