Намаления- зима 2017

  • 175 193
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 469
А до кога продължават тези намаления в НМ, защото този път съм се засилила да ходя в магазин, не онлайн, но се очертава да е след Коледа?

# 226
  • Мнения: 19 042
Докато не разпродадат колекцията, февруари-март...

# 227
  • Мнения: 2 469
Охо, значи има надежда. Стига и номера да останат.

# 228
  • Мнения: 20 213
Lemy, можеш да ги поръчаш с доставка до офис и там да ги пробваш. Ако не ти харесат или не са ти удобни си плащаш само разходите за куриер и ги връщаш.
Да, това ми е последна опция, че съм между два номера и в магазините пробвам и двата. А тук трябва да поръчам един, пък после и другия...много сложно Ще видя.  Laughing

# 229
  • Мнения: 2 742
Lemy, можеш да ги поръчаш с доставка до офис и там да ги пробваш. Ако не ти харесат или не са ти удобни си плащаш само разходите за куриер и ги връщаш.
Да, това ми е последна опция, че съм между два номера и в магазините пробвам и двата. А тук трябва да поръчам един, пък после и другия...много сложно Ще видя.  Laughing

 А защо не поръчаш и двата - в офиса на куриера да прецениш кой ти е по-удобен и да върнеш другия. Така ще спестиш време и пари за повторна доставка, ако има проблем. Simple Smile

# 230
  • София
  • Мнения: 735
Бях вчера в H&M. Имаше някои нелоши неща, но ми се иска да ги донамалят. Има ли шанс дънките, намалени от 89 на 40 лв., да паднат още или искам много? Grinning

# 231
  • София
  • Мнения: 98
Бях вчера в H&M. Имаше някои нелоши неща, но ми се иска да ги донамалят. Има ли шанс дънките, намалени от 89 на 40 лв., да паднат още или искам много? Grinning

Според мен няма да ги намалят повече... все пак над 50% идва намалението, а и не се знае дали ще останат толкова бройки за разпродаване на по-ниска цена.

# 232
  • Мнения: 48 052
Аз съм взимала на много под тази цена, но пък може да не останат номера
Взимала съм намалени примерно от 90 на 20-30 лева, но има и доп. намаление на вече намалени неща или групи артикули, и стават да кажем 15 Wink А пък детски по 5 лева. Обаче това е към края на намалението и шанса да попаднеш на твоя номер е минимален. Ако не можеш да живееш без тези дънки, ги вземи сега Joy Ако не е на живот и смърт, можеш и да изчакаш Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 735
Благодаря за инфото, момичета Simple Smile Ще видя как ще процедирам, че чакам и намаленията в Reserved и други магазини, затова подхождам разумно засега Grinning

В тази връзка Reserved от Коледа ли стартират намаленията? Лошото е, че може и да скрият по-хубавите неща там по време на намаленията.

# 234
  • Мнения: 2 742
Reserved имаха намалени неща още миналата седмица. Имаше дънки до -50%, но нямаше реклама за намалението. Момичето на касата ми каза, че част от стоките са намалени, а голямото намаление вероятно ще започне след Коледа.

# 235
  • София
  • Мнения: 735
Чудесно! Мерси за информацията Simple Smile

# 236
  • Мнения: 897
В Reserved почва на 26ти Relaxed

# 237
  • Мнения: 2 186
А за Бершка някой знае ли нещо?

# 238
  • Мнения: 1 207
И в Бершка, както във всички от Индитекс, е от 26ти.

# 239
  • София
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета.
Детско само в Rezerved - Парадайс ли има?

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 09:21 от zelenamama

Общи условия

Активация на акаунт