Ин Витро център Стефанов - тема 9

  • 85 195
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 191
Pavlovka, изследвай Вит. Д, ако не си още и започни да пиеш 9-10 капки вигантол на ден, взимай го с нещо мазно, така се усвоява по-добре.

# 316
  • Мнения: 159
Pavlovka на мен с тази стойност на АМХ и ФСХ 24 ми казаха ,че съм за донорска яйцеклетка преди 2 години.Как ти е ФСХ то и какъв шанс дава доктора за успех на процедурата.

# 317
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Успех на всички стартиращи,дано нещата да се случат от първия път.

# 318
  • Мнения: 122
Успех на всички стартиращи,дано нещата да се случат от първия път.
Благодаря много oesi ти май беше от Сливен и аз съм от Сливен дано да станв чудото от първия път Praynig

# 319
  • Мнения: 45
Вит. Д съм изследвала и приемам вигантол веднъж в седмицата по препоръка на Стефанов. ФСХ съм изследвала миналата година за първата ни среща с док. беше около 12. Попитах док. за донорска яйцеклетка ли съм при тези резултати, а той категорично каза не. При последния ми опит изкарахме 4 яйцеклетки като три се оплодиха и двечки се развиха нормално и двете ги върнахме, но резултата за съжаление беше отрицателен.

# 320
  • Мнения: 122
Pavlovka на мен с тази стойност на АМХ и ФСХ 24 ми казаха ,че съм за донорска яйцеклетка преди 2 години.Как ти е ФСХ то и какъв шанс дава доктора за успех на процедурата.
Аз имам АМХ 0.21 и докторката също ми каза че съм само за донорска,се надявам да успеем тази година.

# 321
  • Мнения: 1 191
Оценката на резерва е съвкупност от нивата на хормоните и проследяване на антралните фоликули. Понякога при дефицит на Вит. Д, АМХ е изкуствено занижен. Павлова, спокойно можеш да си зависиш дозата на 9 капки на ден, веднъж в седмицата, според много статистики е капка в морето. На бебетата се дават пи 1-2 капки на ден. В нета има много информация за дозирането и ефектите на Вит. Д.

# 322
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Успех на всички стартиращи,дано нещата да се случат от първия път.
Благодаря много oesi ти май беше от Сливен и аз съм от Сливен дано да станв чудото от първия път Praynig
От Сливен съм,при мен нещата се случиха от от втория опит.Д-р Стефанов е единствения ин витро специалист при когото сме ходили.Ако имаш въпроси питай,макар че съм ги позабравила нещата.

# 323
  • Мнения: 122
Здравейте на всички само искам да попитам,че не съм наясно освен епикризата ми от лапароскопията трябват ли ми други изследвания за фонда по инвитро?благодаря ви Blush

# 324
  • Мнения: 505
Също изследвания на хормони и спермограма на партньора, може да звъннеш в клиниката за подробно обяснение от там ти дават и една молба със входящ номер. Поне при мен беше така. Но мисля че има и някаква давност на изследвания май не трябваше да са по-стари от шест месеца.

# 325
  • Мнения: 122
Благодаря ви много да аз имам всички изследвания на хормони имаме и две спермограми,но доктора иска и една при него да направим.но бях чела,че за фонда се иска някакво изследване на жената освен епикризата

# 326
  • Мнения: 505
На мен ми искаха Пролактин, Естрадиол, FSH. LH  и TSH. И естествено епикризата, всички документи ми бяха подготвени от клиниката. Там подробно ще ти обяснят всичко. Може да се е променило нещо, тъй като аз кандидатсвах  преди да променят закона за инвитро процедурите.
Виж тук:
http://www.car-bg.org/apply.htm

# 327
  • Мнения: 122
Благодаря

# 328
  • Сливен
  • Мнения: 825
сега май искат и АМХ поне така прометох

# 329
  • Мнения: 122
За какво се отнася това изследване?

Общи условия

Активация на акаунт