MasterChef България сезон 4 - 1 тема ПРЕДСЕЗОННО

  • 89 915
  • 712
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 594
Ако чуя или видя още един крем карамел от тая ще се гръмна!

В промото за другата седмица точно това каза, че ще прави. Laughing Такава липса на творчество и безсилие... Дано поне този път успее.

А иначе крем-карамелът въобще не ми е първата мисъл като чуя здравословно хранене, учудих се, че Милена го избра в мисията с броене на калории. И друго, много ме напушва смях, като прочета в надписите, когато Махмуд говори, че е фитнес-инструктор. Laughing

# 481
  • София
  • Мнения: 4 397
Изпуснах вчерашната серия, знаете ли кога и по коя телевизия го повтарят  newsm78

# 482
  • Мнения: 4 594
Изпуснах вчерашната серия, знаете ли кога и по коя телевизия го повтарят  newsm78

Не знам за повторения, но онлайн можеш да го гледаш тук - https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/8035

# 483
  • Мнения: 11 568


Защо никой не пише в тая тема, всички ли са "в Ада"?
Повече се пишеше там в началото на двата формата, но всяко чудо за три дни- и там е една скукааа.
Засега харесвам пожарникаря, Махмуд и Йорданка /не ме бийте/.

Повторенията- btv plus.

# 484
  • Мнения: 20 172
И друго, много ме напушва смях, като прочета в надписите, когато Махмуд говори, че е фитнес-инструктор. Laughing
Не си само ти така, и съпружието е много "впечатлен" Laughing
И мен Милена ме плашеше.

# 485
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Не мога да разбера сега ли започва да тренира, или вече е спрял, защото се вижда, че е здрав, но пък е и дебел Simple Smile

# 486
  • Мнения: 631
Той май е собственик на фитнес клуб newsm78

# 487
  • София
  • Мнения: 20 082
Изпуснах вчерашната серия, знаете ли кога и по коя телевизия го повтарят  newsm78
Повтарят го по БТВ Лейди в събота или неделя, но не зная от колко часа.  Peace

# 488
  • Мнения: 13 768
Фитнес инструктор ли го пишат Махмуд? В биографията се е обявил за бодибилдър, което е по-допустимо Wink С фитнеса е май единият от Николаевците, онзи, дето готви гол по престилка на приятелките си Grinning
Аспарух малко прекалява с презентациите си. Претенциозно е някак, но пък това явно ще му бъде запазената марка и до края на участието си ще ни ограмотява Simple Smile Според мен е доста различно пернато в групата. И като образование, и като реализация. Та няма как да няма напрежение там Simple Smile
Все пак, продължавам да мисля, че по-голяма част от съскането е театрален етюд пред камера по настояване на режисьорите.

Милена се гримираше лошо и прическите й бяха малко странни. Не знам, те сами ли се решат и гримират, или екип ги подготвя за снимките, но при нея определено не беше добре.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 18:21 от птица

# 489
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз май още не мога да ги запомня, за да си избера фаворит. Сякаш вчера впечатление ми направи Цветомира май се казваше. Едно момиче с очила. Като цяло все още са ми непознати, та дори и малко скучновато. Прекалено бързо дават готвенето, нищо не се разбира.
Рецептата на лео доста лесна ми се видя, за разлика от предната вечер на Михалчев.  Не че двамата могат да се сравняват.

# 490
  • Мнения: 20 172
Фитнес инструктор ли го пишат Махмуд?
Да.

Все пак, продължавам да мисля, че по-голяма част от съскането е театрален етюд пред камера по настояване на режисьорите
Дано, че много неприятни ми станаха всичките с това съскане и недоволстване, без Аспарух.

Милена се гримираше лошо и прическите й бяха малко странни. Не знам, те сами ли се решат и гримират, или екип ги подготвя за снимките, но при нея определено не беше добре.
Абе и в погледа и има нещо особено.

# 491
  • София
  • Мнения: 20 082
Милена ли беше младата баба?

# 492
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Да.

# 493
  • София
  • Мнения: 11 571
Аз му разглеждах фб на Махмуд и има/имал здраво тяло, но така с дрехите не бих и предположила, че някога е тренирал нещо. Той ми беше симпатичен в началото, сякаш и още не искам да отпада, но ми има и нотка усещане за нечистоплътност в него, не знам откъде идва.

# 494
  • София
  • Мнения: 20 082
Тарталета, благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт