Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 4 (04.12 - 10.12)

  • 139 111
  • 2 351
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 295
Блгодаря за темата!

Дебора във Фейсбук:
"Много скоро и Биг Брадър и всички ще раберете коя съм! Аз не се продавам за пари...както повечето за хонорара! Имам достойнство, въпреки , че ме изкарахте алкохоличка! Аз имам паник атаки, и в брадъра се засилиха, и те знаеха , написах го в анкетата! Това предаване се подигра с мен , моето достойнство и чест! Аз не заслужавах това! Но, нищо де, всеки си плаща за стореното! Утре влизам в болница, поради мъчителни паник атаки и нервен срив! Дано Биг Брадър спечели от това, да вкара някой при психолози и невролози! Благодаря Биг или Миг си , но ми писна да правите хората на глупаци! Всеки има слаби страни, а вие се възползвате! Защо! Парата прави нещата ! Точка"

# 16
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Искам мадам Кревриш-Гущерица да си ходи! Но...уви...не е номинирана...

# 17
  • Мнения: 39 310
Този сезон май няма да има мисия със заснемането на сериал, а?

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
И според мен ще си ходи Норделката .
Мерси за темата 💐

# 19
  • Мнения: 538
Ицо Хазарта малка пародия на "Забранена любов"



   

Все по-често си припомняме старите сезони май.
Искам да си ходи Луна. По- гледаеми стават без нея.

# 20
  • Мнения: 24 329
Утре който и да си тръгне, все ще е добре. Ще съм доволна и двама да си тръгнат. Всъщност ще съм доволна и всички вкупом да напуснат и да се свърши тая мъка. Simple Smile
+1 както се казва

# 21
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Извинявам се, сигурно е коментирано вече... Кога свършва ББ?

# 22
  • Мнения: 6 301
И аз искам всички вкупом да напуснат.

# 23
  • Мнения: 3 495
Извинявам се, сигурно е коментирано вече... Кога свършва ББ?
На 11 декември.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Ми то не останало. Искам Нордла да излиза.

# 25
  • Мнения: 15 538
Запис и от мен и благодаря за новата тема Simple Smile

Сега видях номинираните - ами никой не искам да излиза. Всичките са големи "образи" и ми е забавно да ги гледам. Тайничко си се надявам аз, че Захажаева ще се сдуши с Фънки и по някое време не само ще литне опашлето на Луда, а и ще й го върнат в окаяно състояние /аз лично първо бих го тупирала, после бих го омазала с мед и пяна за бръснене и след това бих й го върнала в кутийка с панделка Simple Smile/. Между другото, като видях на промото, че Луда е с нова прическа започвам да подозирам, че може пак да е имала близка среща с лудата братушка хахахахаха

# 26
  • Мнения: 14 072
Благодаря за темата! Голяма мъка са този и предния сезон. Дано не правят друг, че с нашия мазохизъм не знам как ще издържим на толкова тормоз.

# 27
  • Мнения: 11 334
Интересно ми е кой ще си тръгне. Сигурно пак ще сме изненадани Simple Smile

# 28
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 774
На 11.12. свършва?
Ще почерпя! :beer  LollipopChampagneCakeWine Glass
 Миналата седмица не съм гледала, нарочно, не мога вече да ги понасям. Знам, че  брадъра си е голяма простотия, но сегашното издание е навряно в дъното.
Опитах се да намеря нещо друго,  ама  то от 21 часа няма какво да гледаш.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 399
Къде го има промото за довечера?

Общи условия

Активация на акаунт