Злобата в сайта

  • 35 272
  • 240
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Знам, че е супер, но за съжаление често устата изпреварва разума. В живота работя усилено по въпроса, с голям успех, временно нарушен от хормоналния ми дисбаланс и недоспиването. Аз във форума принципно рядко се нервирам, та затова и не смятам, че е голям проблем, ако не си мълча. Тук поне мисля като пиша, което си е голям плюс Simple Smile.

В живота е друго и обикновено трудно, защото е живот. Това тук е само монитор.

# 211
  • Мнения: 89
Не знаех къде да пиша, за това искам и аз тук да дам един отговор, тъй като явно няма смисъл да правя нова тема. Пуснах тема преди няколко дни като споделих мой сериозен (поне за мен) личен проблем и получих много градивни и полезни съвети. Признавам, бях прекалено многословна, но това е моят начин да се изразявам. След известно време обаче, няколко потребителки ме набедиха, че съм била някакво друго момиче (въпреки,че им казах, че не съм и не знаех за какво става дума), което е писало тук преди, разсърдиха се и темата се заключи.

Стана ми много мъчно, защото наистина с най-добри намерения се регистрирах  и исках да потърся помощ. Лично аз не съм съгласна, че тук има злоба, а по-скоро някаква мнителност у дадени хора и желание да се търси на всяка цена "нещо гнило" и да се проучва. Най-обидно ми стана, като една потребителка едва ли не ме обвини, че всичко е измислица и понеже прекарвам толкова време във форума, било странно за майка с дете. Писах й на лично за да я попитам защо ми следи активността във форума и защо се отнася така, но това беше изтълкувано лошо и то при положение, че запазих добрия тон и нищо негативно не й бях казала.

Ако някой се е почувствал засегнат от мен за нещо се извинявам, но по никакъв начин не съм злоупотребявала с доверието и съветите на хората тук.

# 212
  • Мнения: 12 670
Съжалявам, че така се е получило с теб, но много хора наистина са злоупотребявали.

# 213
  • Мнения: X
Това от една страна. От друга страна е добре да се абстрахираш от негативни мнения, още повече щом си срещнала подкрепа у повечето. Какво се обясняваш, страдаш, мислиш, пишеш на лични, че и тук се извиняваш. Все пак това е просто форум, не е нужно да се вживяваме чак толкова.

# 214
  • София
  • Мнения: 62 595
Кой ти е казал, че си друг потребител? Този форум е видял и такива случаи.

# 215
  • Мнения: 1 416
Злоба си има,но далеч не само тук,из целия интернет.И не само злоба,а цял набор от негативни човешки проявления. Потребители,които се смятат за велики и извън компютъра животът им е празен,затова интернет е тяхното поле за изява,възможност да блеснат.Игнорирането на такива хора е най-доброто,което може да се направи,и да не се отговаря на заяжданията им.

# 216
  • София
  • Мнения: 62 595
Кои са тези с празния живот? Това е едно клише, което в повечето случаи не е вярно, а е за успокоение на %жертвите". Нещо като "тя е красива, обаче няма гадже".

# 217
  • Мнения: 1 107
Момичета, за да не бъдете въведени в заблуждение, само да вметна кои са приликите между Мелъри (Mallory) и Момиче от Марс (momiche_ot_mars). И двете са:

- на 25 години
- с еднакъв цвят на косата
- с еднакви килограми (48 преди раждането. 53 след това)

И да не помислите, че приликите са само физически, ето и други:
- "творчески" настроени
- работят от вкъщи на компютър
- пишат много и отговарят своевременно
- имат еднакъв стил на изразяване, особено многословен
- допускат еднакви правописни, граматически и пунктоационни грешки
- имат проблеми със съня
- и двете са недооценени от обществото, неразбрани

Има и житейски съвпадения:
- имат дете на една и съща възраст
- женени са от едно и също време
- имат бившо гадже, което не се е отнесло добре с тях, преди 5-6 години и двете
- бившите им гаджета са им пожелали едно и също нещо "да си умрат сами с котките"
- и двете имат нови апартаменти, които ремонтират и ще се местят най-скоро в тях
- на двете мъжете са заети с ремонта, а те са в майчинство с бебетата и работят от вкъщи

Кумулативният ефект е особено впечатляващ Simple Smile

И, за да разчистим остатъците от съмнения, Момиче от Марс се явява във форума малко след като Мелъри се отказва от профила си. Това е единственото несъвпадение в иначе идентичния им житейски път.

Разбира се в главите на някой хора това е паралелна вселена, в която живее техен двойник, ама не само визуален, а напълно идентичен.
И, ако ви се занимава и най-вече четат бръщолевения, може да сравните сами това http://old.bg-mamma.com/?action=profile;u=575795;sa=showPosts и това http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=576343;sa=showPosts

Успех, Линда, до следващия ти профил.

Последно да вметна, че не съм от потребителките, които се/са се заяждали с тази натура.

# 218
  • Мнения: 89
Момичета, за да не бъдете въведени в заблуждение, само да вметна кои са приликите между Мелъри (Mallory) и Момиче от Марс (momiche_ot_mars). И двете са:

- на 25 години
- с еднакъв цвят на косата
- с еднакви килограми (48 преди раждането. 53 след това)

И да не помислите, че приликите са само физически, ето и други:
- "творчески" настроени
- работят от вкъщи на компютър
- пишат много и отговарят своевременно
- имат еднакъв стил на изразяване, особено многословен
- допускат еднакви правописни, граматически и пунктоационни грешки
- имат проблеми със съня
- и двете са недооценени от обществото, неразбрани

Има и житейски съвпадения:
- имат дете на една и съща възраст
- женени са от едно и също време
- имат бившо гадже, което не се е отнесло добре с тях, преди 5-6 години и двете
- бившите им гаджета са им пожелали едно и също нещо "да си умрат сами с котките"
- и двете имат нови апартаменти, които ремонтират и ще се местят най-скоро в тях
- на двете мъжете са заети с ремонта, а те са в майчинство с бебетата и работят от вкъщи

Кумулативният ефект е особено впечатляващ Simple Smile

И, за да разчистим остатъците от съмнения, Момиче от Марс се явява във форума малко след като Мелъри се отказва от профила си. Това е единственото несъвпадение в иначе идентичния им житейски път.

Разбира се в главите на някой хора това е паралелна вселена, в която живее техен двойник, ама не само визуален, а напълно идентичен.
И, ако ви се занимава и най-вече четат бръщолевения, може да сравните сами това http://old.bg-mamma.com/?action=profile;u=575795;sa=showPosts и това http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=576343;sa=showPosts

Успех, Линда, до следващия ти профил.

Последно да вметна, че не съм от потребителките, които се/са се заяждали с тази натура.

Вместо да изписвате куп прилики и да се сърдите за нещо, просто ми кажете, че не съм желана в този форум директно. Отново казвам, че нямам никаква идея за какво става въпрос и се регистрирах тук с най-добри намерения. Аз никъде не съм казвала, че имам бивше гадже, което не се е отнесло добре с мен, ако си спомняте говорех за въпросния човек, с който не сме имали връзка. Това за творчеството също е странно обвинение, тъй като никъде не съм го изтъквала по някакъв лош начин, казах, че се занимавам с творчески неща и изброих някои от тях, но нищо повече. За цвета на косата (въпреки,че едва ли има значение), сменям го често и не се задържам дълго с оранжева коса. Сигурна съм, че има и много други млади многословни хора, които имат някакви по-значителни прилики с мен. Темата, която споделих беше съвсем искрена. Ако някой се е усъмнил в това- съжалявам.

# 219
  • Мнения: 3 637
И, за да разчистим остатъците от съмнения, Момиче от Марс се явява във форума малко след като Мелъри се отказва от профила си. Това е единственото несъвпадение в иначе идентичния им житейски път.
Всъщност разликата е 1 секунда.
Mallory                       Последно активен     ср, 29 ное 2017, 14:28
momiche_ot_mars   Регистриран                ср, 29 ное 2017, 14:29

Има и други съвпадения - като интереса и на "двете" към гадаенията.
Може да се вземе предвид и споменатото от momiche_ot_mars, че е ползвала фалшив профил за се свърже и комуникира с бившия. Явно има опит.

# 220
  • Мнения: 89
И, за да разчистим остатъците от съмнения, Момиче от Марс се явява във форума малко след като Мелъри се отказва от профила си. Това е единственото несъвпадение в иначе идентичния им житейски път.
Всъщност разликата е 1 секунда.
Mallory                       Последно активен     ср, 29 ное 2017, 14:28
momiche_ot_mars   Регистриран                ср, 29 ное 2017, 14:29

Има и други съвпадения - като интереса и на "двете" към гадаенията.
Може да се вземе предвид и споменатото от momiche_ot_mars, че е ползвала фалшив профил за се свърже и комуникира с бившия. Явно има опит.



Сега и всеки мой пост ли ще бъде критикуван и следен? Ако съм ви неприятна по някаква причина, просто ме игнорирайте. Мисля, че всеки тук има право да чете каквито теми иска и да пише в тях. Аз ще продължа да посещавам форума, защото ми харесва и има полезни неща в него. Проблем ли е това?

# 221
  • Мнения: 14 966
Никой човек , независимо във форум ли е , или в реала, не приема  многоликите , лъжците и лицемерите.
Това не е за темата "Злобата в сайта".
Момичета , защо я храните ? Ще заключат и тази тема. Тя ще генерира постове сега , а достатъчно /свръх достатъчно и предостатъчно !/, в другата тема стана ясно кой кого приема , кой защо реагира, кой кой е и т.н.
ПП , такова поведение не е ли за БАН по айпи адрес ?

# 222
  • Мнения: 5 259
Kато начало спри да се обясняваш. Това е едно от най-неприятните неща в поведението ти. Огледай се. Всякакви хора споделят всякакви неща, включително проблеми. Има най-различни реакции. И никой не припада, не откача и не се чувства длъжен да се обяснява до откат, ако за нещо го критикуват.
Какъв е този нездрав порив да излезеш права и да се оправдаваш за всяко обвинение и на всяка цена? Малко е прекалено. Бъди над нещата, имай някакво достойнство. Майка ти не те ли е научила?
Дори да не е, и сега не е късно.
Ако трябва, разгледай повечко теми. Обърни внимание другите как реагират, като ги критикуват нещо. Не е нормално да приемаш всичко толкова лично. Упражнявай се да си казваш, че не ти пука и да оставяш коментари без отговор. Ей така, да не е твоя последната дума и си повтаряй, че не ти пука.

# 223
  • Мнения: 1 107
Последно да вметна, че не съм от потребителките, които се/са се заяждали с тази натура.

Вместо да изписвате куп прилики и да се сърдите за нещо, просто ми кажете, че не съм желана в този форум директно. Отново казвам, че нямам никаква идея за какво става въпрос и се регистрирах тук с най-добри намерения. Аз никъде не съм казвала, че имам бивше гадже, което не се е отнесло добре с мен, ако си спомняте говорех за въпросния човек, с който не сме имали връзка. Това за творчеството също е странно обвинение, тъй като никъде не съм го изтъквала по някакъв лош начин, казах, че се занимавам с творчески неща и изброих някои от тях, но нищо повече. За цвета на косата (въпреки,че едва ли има значение), сменям го често и не се задържам дълго с оранжева коса. Сигурна съм, че има и много други млади многословни хора, които имат някакви по-значителни прилики с мен. Темата, която споделих беше съвсем искрена. Ако някой се е усъмнил в това- съжалявам.

Муци, дали ще изписвам прилики или разлики, ти си последният човек, който ще ми дава насока.

Да кажа, че не си желана е твое желание. Моето мнение е, че имаш дълбоки личностови проблеми, Желана си от мен, що да не си желана? Намираме се в "Клюкарник" и си идеална за целта.

"Аз никъде не съм казвала, че имам бивше гадже, което не се е отнесло добре с мен, ако си спомняте говорех за въпросния човек, с който не сме имали връзка. " - аха, да, за това 100 реда обяснения и тема. Айде по-високо топката.

Виж, ти може да си сигурна в каквото си искаш, мен това не ме вълнува. Аз просто споделих приликите, за да не се обърка някой. Ти защо се оправдаваш, защо се чувстваш нападната?

Ходи се лекувай, друг съвет към теб нямам. И малко намали себеоценката и говоренето/писането, щото се излагаш много.

# 224
  • Мнения: 3 637
Сега и всеки мой пост ли ще бъде критикуван и следен? Ако съм ви неприятна по някаква причина, просто ме игнорирайте. Мисля, че всеки тук има право да чете каквито теми иска и да пише в тях. Аз ще продължа да посещавам форума, защото ми харесва и има полезни неща в него. Проблем ли е това?
Напротив, дори настоявам да останеш. Както споменах в предходната тема - интересно ми е този път какво ще е истина, кое ще премълчиш и кое ще префасонираш.

Общи условия

Активация на акаунт