The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Загледах се по "Живите мъртви" по Фокс (Сезон 9, Епизод 15). Какви са тези шепнещите? Четох на английски, но инфото е противоречиво. Хора ли са? Полу зомбита, стопирали процеса ли са? И как набучените на кол глави в края на епизода продължаваха да имат мимики? брррр

# 556
  • Мнения: 1 469
Очаквах по-голямо клане, но и това беше достатъчно зловещо.

Много ми бяха смешни зрителите в киното.

Как по-дяволите успяха да ги отвлекат. И вероятно блъфират с тия оръжия, нямат патрони.

# 557
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Загледах се по "Живите мъртви" по Фокс (Сезон 9, Епизод 15). Какви са тези шепнещите? Четох на английски, но инфото е противоречиво. Хора ли са? Полу зомбита, стопирали процеса ли са? И как набучените на кол глави в края на епизода продължаваха да имат мимики? брррр

Хора са, "облечени" с кожите на мъртвите, и понеже миришат на мъртви, зомбитата не им обръщат внимание, което им позволява да се движат заедно и да ги използват като оръжие.
Главите накрая са живи, защото мозъкът още е жив. В този сериал, зомбитата умират само когато мозъкът е наранен.

Не беше като краят на сезон 6 / началото на сезон 7, но пак си беше шокиращо. Има още един епизод от този сезон, де, не се знае. Simple Smile

# 558
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Главите накрая са живи, защото мозъкът още е жив. В този сериал, зомбитата умират само когато мозъкът е наранен.
Благодаря  Hug Не разбрах, че набодените глави са на зомбита. До колкото схванах са на хора, излезли от защитения град на някаква мисия?! newsm78

# 559
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Когато някой умре, ако не се разруши мозъкът му, се превръща в зомби. Всички са инфектирани, няма нужда да бъдеш ухапан. Всъщност, да, при ухапване умираш по-бързо и се превръщаш в зомби, но и при нормална смърт, също.

# 560
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Когато някой умре, ако не се разруши мозъкът му, се превръща в зомби. Всички са инфектирани, няма нужда да бъдеш ухапан. Всъщност, да, при ухапване умираш по-бързо и се превръщаш в зомби, но и при нормална смърт, също.
Явно съм пропуснала доста от сериала. Бях започнала навремето да го следя. Знаех, че ставаш зомби, само ако те ухапят. Толкова и съм следяла и разбрала концепцията  Crazy Благодаря отново Hug

# 561
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Мисля, че това го разкриват в краят на първи сезон. Имаше един луд доктор, който им каза.

# 562
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Интересно как някои от убитите са били в някакъв вид спречкване с Лидия. Мамата е разчистила пътя на щерката, но отне и гаджето. Лоша работа. Но как са успели да съберат толкова много зомбита в сравнителна близост до селищата?

# 563
  • София
  • Мнения: 27 179
Ужас, брутално. Тия не са хора братче  #Cussing out
То и в комикса си е така де, ама не съм го очаквал. Много майсторски го маскираха и по един много гаден, депресиращ и шокиращ начин ни го разкриха... Жалко, много жалко за някои от героите, няма да пиша кои. Sad След този епизод е ясно, че шептящие ще има и в сезон 10.
А това огромно стадо е меко казано плашещо. Не знам как ще се справят с тях. То ясно как, трябва да убият Алфа и Бета ама трудна работа...

# 564
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Лошите обикновено се разпростират в два-три сезона докато ги изтрепят Grinning

Лидия не можах да я позная в началото така облечена, с тази коса и изкъпана, лол.

# 565
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Разочерована тотално от последната серия.Очаквах кръв,черва ,поголовна сеч и цялото стадо изсипано в Кралството.То кво нищо.
Следващия сезон трябва да има яко отмъщение.

# 566
  • Мнения: 31 694
Интересно как някои от убитите са били в някакъв вид спречкване с Лидия. Мамата е разчистила пътя на щерката, но отне и гаджето. Лоша работа. Но как са успели да съберат толкова много зомбита в сравнителна близост до селищата?

Не е точно така. Мисля, че просто на случаен принцип избираше. Всъщност тя не случайно разпитваше за Мишон и Кралицата. Искаше да знае тук ли са, за да ги отвлече.
Целта и беше да убие важни хора, за да ги заболи повече.

Кремито, не е нужно да има кръв, черва и всякакви вътрешности за да е силен един епизод.

# 567
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Има още един епизод от този сезон. Но вероятно отмъщението ще е в следващият.
Не остана никой на Хилтоп, Маги трябва да се връща вече.

# 568
  • Мнения: 5 741
Прехвърчат ли флуиди между Дарил и глухонямата мацка или така ми се струва, защото ми се иска да се случи. Много си подхождат.

# 569
  • Мнения: 31 694
Меган, и на мен ми се стори, че има искри. Значи не съм само аз  Laughing
И според мен си подхождат.

Иначе мисля, че за момента ще се кротнат нашите. Но те няма да оставят нещата така.

Следващия епизод ще е зимна приказка. Досега май не е имало такова нещо.

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 20:24 от Елора

Общи условия

Активация на акаунт