The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 760
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 27 293
Да, би трябвало да ги видим и без кожите. Не живеят непрекъснато сред зомбитата, все пак трябва и да спят, а зомбитата са в непрекъснато движение. Използват ги за да ги направляват и чрез тях постигат целите си, а те са тоталното изтребление на хората. Simple Smile В трейлъра за втората половина на сезона дават щерката на Алфа без кожа да говори с Даръл (доколкото си спомням, мога и да бъркам) на една ограда.
Да, Морган и останалите тръгнаха към Александрия, но се отказаха, защото продуцентите опипваха почвата и искаха да видят как ще е с рейтингите след ''смъртта'' на Рик. Ако нещата бяха потръгнали зле, то един от вариантите бе да обединят двете шоута за по-силен ефект и рейтинг. На този етап този план/идея е замразен до ново нареждане. С една дума може и да ги обединят след един сезон или след пет или никога. Няма как да знаем какво ще им щукне в главите. Но си имат една отворена вратичка. Героите от Фиъра знаят за Александрия и винаги и по всяко време могат да тръгнат за там.

# 481
  • Мнения: 5 746
Тази неделя по платения канал на АМС ще пуснат новия епизод. Да се надяваме, че ще изтече по торентите, ако ли не ще чакаме още седмица.

# 482
  • BG
  • Мнения: 4 458
Тази неделя по платения канал на АМС ще пуснат новия епизод. Да се надяваме, че ще изтече по торентите, ако ли не ще чакаме още седмица.
Дано, и аз ще чакам с нетърпение.
Diavolo, мерси за разясненията.
 И да помърморя още веднъж- много ме е яд за Джизъса, беше много неочаквано, тъкмо се кефех на бойните му умения с една лека усмивка и... изведнъж се случи , просто като изневиделица от никъде. И как до последно се надявах, че може да е само ранен. Сега, само не се разбра Нигън избяга ли, не успя ли? Елора, да не е при теб, пък ти да не казваш Laughing

# 483
  • Мнения: 32 026
Мда, от миналата година лежи тук вързан на леглото  Joy

Избяга бре, как да не избяга. Ама ще видим дали ще се върне и какви ще ги върши.

# 484
  • София
  • Мнения: 27 293
Супер подарък от АМС към феновете заради големия интерес Simple Smile
Дано изтече бързо и по нашите торенти.  bowuu

# 485
  • Мнения: 32 026
Наистина дано изтече.
Ама може и да не излезе с добро качество по торентите.

# 486
  • София
  • Мнения: 27 293
Фокс ще са яко прецакани, защото доколкото разбрах няма да си местят премиерната дата и си остава 11.02, то не знам и дали имат възможност за реакция, защото това е новина от няма и 3 дена. Simple Smile
Да видим дали ще отреагират. По Фокс има опция да гледаш с оригинално аудио и субтитри, т.е. без обичайния дублаж.

# 487
  • Мнения: 32 026
Няма как. Големия телевизор не е в моята стая. Там има друг човек.
Ако го дават по Фокс утре, пиши и ще видя дали ще мога нахално да се намърдам  Laughing

# 488
  • Мнения: 4 769
Гледахте ли го? Пуснали са го,дърпайте 😜

# 489
  • Мнения: 32 026
Аз съм го дръпнала. Само чакам превод.

# 490
  • Мнения: 56
Аз гледах.. Hands Hand
Скрит текст:
Нигън и Джудит ме кефят. Relieved  Даръл и той голям татикат, очаквах го да слухти де.. Grinning Тази дето я хванаха много дразни, не знам важна ли е или не ама не я искам... Rolling Eyes А тия накрая дето стоят като статуи много са ми creepy... Flushed

Верно ли толкова време е минало... Аз имам чувството, че беше миналия сезон към края... Grinning

 

Последна редакция: ср, 06 фев 2019, 00:58 от Соня ღ

# 491
  • Мнения: 5 746
И аз го гледах. Къде разбрах, къде не, като излязат буквите пак ще гледам. А как само свърши! Добър епизод, много добър.
Скрит текст:
Нигън и Джудит много сладки.

# 492
  • Мнения: 32 026
И аз гледах с английски субтитри. И аз ще гледам пак с бг.
Скрит текст:
Наистина са сладки Джудит и Неган. Има химия между тях. Неган си я харесва. Определено ще се цани за заместник татко  Laughing
А финала, ох финала. Подозирам, че тези двамата няма да оцелеят.
Онази, забравих и името, ще остане без гадже май.
Хенри май ще замести Карл и ще има взимане даване с Лидия. Не я харесвам нея. В комиса по симпатична ми беше. Тук много лицемери. Там мисля беше по-откровена.

# 493
  • Мнения: 5 746
Не е потвърдено от АМС, така, че може и да не се окаже истина, но Мишон също напуска сериала.
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-danai-g … IQpXl9okGvWntdaXQ

# 494
  • Мнения: 32 026
И аз тамън това щях да напиша  Sad

Или ще ходи да търси Рик или ще я гътнат Шептящите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт