The Walking Dead - 21 - WAR

  • 55 734
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 5 741

Или ще ходи да търси Рик или ще я гътнат Шептящите  Laughing
Да я гътнат, не я харесвам

# 496
  • BG
  • Мнения: 4 457
Няма ли все още никъде субтитри?

# 497
  • Мнения: 31 774
Още няма.
Да ти кажа и с английски си разбрах почти всичко. Но пак ще си гледам с бг.

# 498
  • BG
  • Мнения: 4 457
И аз гледах
Скрит текст:
Деръл ме ядоса, това разпит ли беше? Все едно като я питат най-любезно тази Лидия и тя ще  разкаже всичко, Хенри и той защо се обажда. Поне Мишоне излезе умна жена и тръгна да предупреждава и да се погрижи за своите в Александрия. Нигън какво е очаквал- че като се върне ще завари всичко както си беше ли Joy Той май  в Александрия  се връщаше накрая. Джудит пък мен ме дразни, прекалено държане като възрастен има. Всъщност добре е да я оставят Шептящата жива, може да я ползват за разменна монета.

# 499
  • Мнения: 31 774
Да, трябваше да я спукат от бой първо, а после да питат.
Какво ми се правят на цивилизовани.
Някакви психопати нападат и безпричинно убиват хората, а те ще ми се държат нежно с някаква пикла.

# 500
  • Мнения: 4 750
Мен ме разочарова и шептящата и Деръл,изобщо голям фарс 🙄

# 501
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Аз мисля, че умишлено протече точно така разпита,
Скрит текст:
с участието на Хенри (нали това е русият младеж затворен с нея?). Идеята не беше Дарил да я смачка, а тя да започне да споделя с Хенри.
Затова Дарил толкова доволно слушаше до прозореца после.
Това с шептящите е ужасна гняс обаче, как се пазиш от такива изроди?

# 502
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Не е потвърдено от АМС, така, че може и да не се окаже истина, но Мишон също напуска сериала.
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-danai-g … IQpXl9okGvWntdaXQ

Ееее той кой остана Worried

# 503
  • Мнения: 5 741
Аз мисля, че умишлено протече точно така разпита,
Скрит текст:
с участието на Хенри (нали това е русият младеж затворен с нея?). Идеята не беше Дарил да я смачка, а тя да започне да споделя с Хенри.
Затова Дарил толкова доволно слушаше до прозореца после.
Това с шептящите е ужасна гняс обаче, как се пазиш от такива изроди?
Мисля, че си права.

# 504
  • Мнения: 1 469
Интересен враг са тия, чудно с какво се хранят. 

# 505
  • София
  • Мнения: 27 214
Дочаках си по Фокса Simple Smile

Много добър епизод. Започнаха ударно там където го оставиха.  bowuu
Умишлено не влизах тук, за да не разбера нещо.

Първо за Данай Гурира (Мишон). Официално напуска шоуто, като ще участва в определен брой епизоди през сезон 10. Иска да се развива в киното. Нормално, след Черната пантера и порасна много работата. Сега се спекулира какво ще я правят. Дали ще я убият или ще я пратят при Рик. Аз залагам на второто. Едва ли ще оставят две дечица сирачета. Замислете се... А и феновете ще искат надеждата за последен епизод/последен сезон и как всички се събират (нещо такова). От това шоу по-популярно и сваляно в историята е само Игра на тронове, така че феновете заслужават добър и силен финал. Та в този ред на мисли аз лично силно се съмнявам, че ще я убият. По-скоро при Рик, а после с него и във филмите за TWD (евентуално).

За епизода:
Накрая изтръпнах. Никотеро отново е свършил перфектна работа. Онзи шептящ, който престана да се движи и ги гледаше втренчено беше страховит. Олдън и Люк щяха да се гътнат от шок. И после как ги наобиколиха неподвижни статуи. Зловещо.  Twisted Evil
Тази Лидия която плениха е дъщерята на Алфа. В комикса се залюбиха с Карал, тук ще е с Хенри, както писах още през есента. Даръл излезе много хитър. Остави Хенри вътре, за да може без да иска да я предразположи и тя да се изпусне и каже нещо важно. Дали ще проработи плана обаче се съмнявам нещо, защото Хенри ми се вижда много наивен пубер.
Даръл ще играе все по-важна роля в шоуто. Време е да вземе юздите и да стане лидер.
Забелязахте ли сцената с Ниган, когато се върна на същото място, където уби Глен и Ейбрахам? Много силна сцена. Изобщо неговото пътешествие до там и обратно бе много силен сегмент. Джудит е перфектна. Много си я харесвам, а между двамата се заражда силна връзка.

# 506
  • Мнения: 4 750
Всичко това е така,благодаря за добрият анализ,само тази лидия дъщерята на Алфа ми се струва супер нелогичен образ,държи се като изплашена  принцеса в изгнание..... това са хора ,живеещи сред зомбита ,за бога .

# 507
  • Мнения: 5 741
Може ли някой запознат със комикса да ми каже Ниган
Скрит текст:
как се присъединява към шептящите, сам ли предлага или по стечение на обстоятелствата?

# 508
  • София
  • Мнения: 27 214
Сам с цел да предаде нашите, но всъщност планът му е точно обратния. Да се докаже пред Рик и останалите и да бъде приет го играе двоен агент и собстверноръчно обезглавява Алфа. Simple Smile

# 509
  • Мнения: 1 469
Гледах го епизода и освен, че си имаме още един тъпак, има  още 2 неща които ме тормозят.
Когато се връщаха в мазето дадоха как някой ги гледа из зад рафтовете. Но не се вижда добре кой е. Дерил ли беше и защо го остави да избяга с тая психопатка.
Тия са напълно луди да се поднесат на тепсия барабар с лидерката. 15  души без оръжие, лесно щяха даги убият нашите.

Общи условия

Активация на акаунт