Препоръчайте ми лекар за планово секцио в Св. София

  • 4 256
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Тодоров преди месец и малко родих при него невероятно съм доволна, ако искаш пиши на лични ще ти обясня всичко.

# 16
  • София
  • Мнения: 551
д-р Панова

# 17
  • Мнения: 10 613
Григорова,Колева

# 18
Д-р Григорова и д-р Петков Hug
Разреза ми е се га около 10 см newsm10

# 19
# 20
# 21
за д-р Ташков и с двете ръце- спаси ми живота и моя и на бебето! бях с изтекли води 27 ч и точно да сядам за нормално, когато влезе и като видя картона ми им се развика че са ме държали с левкоцитимия толкова време, веднага ме оперира,сега белега е10 см вече, иначе сина му Ташков младши също е добър

успех и леко възтановяване  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 605
д-р  Григорова Peace

# 23
  • Мнения: 58
Аз раждах при Д-р Божидар Ташков и съм доволна. Но има и други добри - Д-р Маленов и Д-р Георгиев.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 366
Аз раждах по спешност с цезарово при д-р Георгиев. Спаси ми бебето и ми оправи срастване от предишна операция /от апандисит/. Много съм доволна от него и не ми все стотинка - само стандартната почерпка за добре свършена работа.

# 25
  • Мнения: 1 101
Аз бих препоръчала на всички, които ще раждат с планово секцио единствено и само д-р Григорова от АГ Св. София. Бих Ви препоръчала и много добър анестезиолог, това е д-р Войнова. Двете заедно са един прекрасен екип.

# 26
  • Мнения: 1 101
Здравейте,

Много пъти съм писала на тази тема и в други подобни форуми. Аз раждах преди 2 месеца с планово секцио в Св. София и съм изключително доволна от екипа. На всички бъдещи майки, на които им предстои раждане, бих препоръчала екипът на д-р Григорова. За анестезиолог бих ви препоръчала д-р Войнова която е не само добър професионалист, но и изключителен човек. Благодаря и на двете.
 smile3501
 

# 27
  • Мнения: 581
Като си с всички необходими документи пак ли искат пари под или над масата? Разбирам човек сам да прецени и да даде, да плати за упойката например или за зала съм чувала, че се плаща, но в някои болници, къде може да се видят тарифите на докторите и изобщо редно ли е според вас да се плаща, като си здравно осигурен и всичко се плаща. Явно не мога да проумея някои неща. Уж не съм от най - тъпите newsm78 чак ме е яд на мене си.
Ако жената има пари разбира се защо да не плати и да си вземе ВИП стая, но като няма пари ще я оставят на произвола ли? Да ви кажа изпадам в ужас, като си помисля че ме чака раждане, а в джоба ми нямам 1000 лева. Дано Бог е с мен и с всички мами, които им предстои раждане. 

# 28
д-р в.джонгова!!!!!!!!!!!!!или д-р.григорова Peace Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт