Коя е най-странната прическа, която сте виждали?

  • 20 603
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 017


Ей такава каша - късо от едната страна и дълго от другата ...  Sick

На мене тази прическа много ми харесва, както и по-горе показаната с обръсната от едната страна глава и дълга коса.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 498
Ние имаме една баба в квартала, която носи подобно произведение на главата си.
Иначе всичко друго ми е ок, стига да стои добре и да е поддържано.

# 17
  • Мнения: 36 485
Това е кошер - не вярвам, че вечер го разресва.

# 18
  • Мнения: X
Явно в темата под "странна" прическа се има предвид прическа, която не ни харесва. От мъжките не се сещам за такава ако ще коледни украшения да имат заплетени, но ми е изкючително странна българската женска прическа с много обемче и за увереност вафли. Изобщо не мога да си представя колко кухо съдържание може да има глава, докарала си такава прическа и чак ми е странно. Не ми казвайте, че е отживелица, защото преди два месеца в София видях три такива до обед. За друго странно от прическите не се сещам.

# 19
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз нося вафли в корените, защото косата ми не е от най-гъстите...меко казано. Чак на бухнала прическа тип "банкет" не мога да го докарам Joy

Как сте пропуснали тази култова мъжка прическа за прикриване на плешивостта, позната от миналото ни hahaha:

# 20
  • Мнения: 2 492
Нищо не може да ме изненада. Поне така си мисля.
Мъжът ми преди 2 години ме уби с въпроса:"Каква е тази прическа, дето отгоре е много обемна и после пада надолу права? Само в България съм я виждал."
Чудих се и не можах да загрея, а той обяснява ли обяснява.  Докато не гледах бг телевизия вкъщи и той щастлив:"Ето, я прическата. Мистерията разгадана." Жената с вафли и натопирана отгоре.
Само Бг явление е, в другите държави има също жени с тънки коси.
С подходяща прическа няма да се налага тази инквизиция на косата.

# 21
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да, бе, всички закачат по някой екстеншън и така решават драмата. Или трябва всеки ден да ходим на фризьор Crossing Arms Все пак пресата с вафли не е бг изобретение Mr. Green А това с тупирането съм го виждала само при жени 45+

# 22
  • Мнения: 12
Най-противната прическа за мен, е тази, с която и до ден днешен си ходят поне 90% от жените над 55-60г. - къса косица, оголени уши, обем отгоре Sick

# 23
  • Мнения: 2 492
Бг или не изобретение, само в Бг слагат вафли в корените.
Като излизаш в чужбина загледай жените правят ли си вафли.
За съжаление както Check писа още се носят,  обема също и при млади девойки не над 45+.
На тънка коса масимум средна дължина и раздвижена да не стои слепена за скалпа. Една добре подстригана коса е лесна за поддържане.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 573
Най-непонятни са ми мъжките кокчета. Направо ми иде да ги оскубя  Laughing Бради обаче много харесвам  Embarassed

От женските определено вафлите и топираното обемчИ ме влудяват. А колкото до обръснатото отстрани... с такова съм вече 7 години. Доста преди да стане модерно и масово ми се прииска да се издокарам така и сама се нагласих една нощ в банята с машинката на мъжа ми. А то каква стана после... И Майли ме изкопира, и Риана, а след тях и всичкото ученички  Crazy

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вие ги виждате ли тези вафли? newsm78 Защото принципно идеята е да стоят в корена и да са покрити от права и гладка коса, т.е. да дадат лек скрит обем. И ако е добре направена прическата - не се виждат или евентуално единично прозира кичур. Аз поне за себе си съм намериал това като решение на проблема с рядката и омазняваща се коса. Пък, ако ще и да не е модерно на Запад Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 573
Вие ги виждате ли тези вафли?

Говорим за тези, които се виждат. То няма как да дразни, ако е незабележимо. Има обаче дами, които се навафлят целите от корените до върха или само в корените, но на всеки един косъм. Няма скрито-покрито.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Най-противната прическа за мен, е тази, с която и до ден днешен си ходят поне 90% от жените над 55-60г. - къса косица, оголени уши, обем отгоре Sick


Ооооо, да! Как пък нещо не им се променя в мисленето, във визията...е, така, за разнообразие. Ужас!

Адри, на теб ти отива, но на доста същества- никак. Такива карикатури съм виждала....

# 28
  • София
  • Мнения: 38 498
Прическата с обемче отгоре и права надолу се нарича "телевизор"😁
А,да - късата махагонова лелешка коса!
Хайде да добавя и още нещо, въпреки че то прическа не може да се нарече - дълга, изоставена коса на жена над 40. Мазна в корените и суха в краищата. С боя от миналата година! Разбирам, че жените са заети, ама поне една универсална прическа до раменете да си направят!

# 29
  • Мнения: X
Най-противната прическа за мен, е тази, с която и до ден днешен си ходят поне 90% от жените над 55-60г. - къса косица, оголени уши, обем отгоре Sick

Това е единствената прическа, която поприкрива оредялата от възрастта коса, затова е разпространена толкова.

И ние ще стигнем там.

Общи условия

Активация на акаунт