Да ви се похваля - удължихме си косите с Karen

  • 17 047
  • 196
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 274
София кв.Лозенец ул."Плачковица"19 и ул."Златовръх"21-23   тел.0898 599 320 ; 0888 54 29 27 e-mail artfashion@data.bg   продават и коси и щипки аз съм много доволна

# 136
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
сега на изложението в НДК видях косата с фибички и я пробвах, много добре стои, но цената беше 370 лв за комплекта от три ивици коса.

# 137
  • Мнения: 278
в един салон до ресторант Кошарите. Всичко ми излезе 330лв
tava e vav varna nali?ili se laja?

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В София е

# 139
  • Мнения: 303
А различава ли се от естествената си коса?Питам,защото Мейси от "Дързост и красота"имаше изкуствена коса и доста си личеше?явно не бяха улучили цвета на боята.
А колко време ти отнема всеки ден да я 'наредиш'?
Идеи къде във Варна правят това,че не ми се чака няколко годинин моята коса да порасне до кръста.Май всички фолкаджийки имат такива изкуствени кичури до кръста.

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В началото я слагах всеки ден, защото ми беше мерак, но сега само когато имам желание.  Отнема ми 5 мин. и не се различава от моята си коса даже повечето на които кажа, че не е моя са изненадани. Твърдят, че не си личи изобщо

# 141
  • Мнения: 278
А различава ли се от естествената си коса?Питам,защото Мейси от "Дързост и красота"имаше изкуствена коса и доста си личеше?явно не бяха улучили цвета на боята.
А колко време ти отнема всеки ден да я 'наредиш'?
Идеи къде във Варна правят това,че не ми се чака няколко годинин моята коса да порасне до кръста.Май всички фолкаджийки имат такива изкуствени кичури до кръста.

Мдааааааааа и аз питам каде в Варна???? newsm78
 Вчера ходих в Магама и за моята коса(кадрева-по специфична) ми искат 725 лж-само косата + фибите с които ще си я слагам сама когато пожелая  Naughty!!!!!!!!!!!!
 не е ли много в сравнение с цените които мацките от София обаждат Simple Smile))))

Софиянки няма ли дистрибутори за цялата страна?Даите някои тел на такъв?????

 Laughing Heart Eyes Praynig

# 142
  • Мнения: 278
В началото я слагах всеки ден, защото ми беше мерак, но сега само когато имам желание.  Отнема ми 5 мин. и не се различава от моята си коса даже повечето на които кажа, че не е моя са изненадани. Твърдят, че не си личи изобщо

Можеш ли да разпиташ в този салон където си я слага даи не могат да пратят и към Варна?
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 143
  • Мнения: 278
Аз искам да попитам дали някой знае салон във Варна където правят такава коса на щипки?
Благодаря предварително:)
В Магама,Дима стил, И ощте каде ходих?????? вече не се сештам,но бих те посаветвала да си порачаш от София имам тел. на един дистрибутор!Значително по ефтино е в Сф отколкото в салоните тук-Варна
И аз искам да си купя коса!
Ако има нешто ново ще пиша Simple Smile))
Пиши и ти ако чуеш нещо Simple Smile)))

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В началото я слагах всеки ден, защото ми беше мерак, но сега само когато имам желание.  Отнема ми 5 мин. и не се различава от моята си коса даже повечето на които кажа, че не е моя са изненадани. Твърдят, че не си личи изобщо

Можеш ли да разпиташ в този салон където си я слага даи не могат да пратят и към Варна?
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Не

# 145
  • Мнения: 278
В началото я слагах всеки ден, защото ми беше мерак, но сега само когато имам желание.  Отнема ми 5 мин. и не се различава от моята си коса даже повечето на които кажа, че не е моя са изненадани. Твърдят, че не си личи изобщо

Можеш ли да разпиташ в този салон където си я слага даи не могат да пратят и към Варна?
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Не


Ne- nemogat ili NE-ne iska6???

# 146
  • Мнения: 2 407
И аз съм в отбора от днес! В Екселент, шита!

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И как е с шитата коса? Пусни снимки да те видим, тежи ли ти?

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ентри , трудно е да ти се прарти косата във Варна . Причините са няколко 1-во се взимат мерки на главата ти , които са различни за всеки. 2-ро трябва да ти се напасне цвета , после ако има нещо за дооправяне се правя на място.  Само виждаш, че е невъзможно

# 149
  • Мнения: 278
Ентри , трудно е да ти се прарти косата във Варна . Причините са няколко 1-во се взимат мерки на главата ти , които са различни за всеки. 2-ро трябва да ти се напасне цвета , после ако има нещо за дооправяне се правя на място.  Само виждаш, че е невъзможно

Да разбирам!наясно сън с това! веднъж ми взеха размера-така че вече си го знам,но си права!все пак трябва да отида лично!

просто беше много лаконична Simple Smile)))))

10x Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Общи условия

Активация на акаунт