Да ви се похваля - удължихме си косите с Karen

  • 17 036
  • 196
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 951
Честито Wink

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 64
Честито да си я носиш със здраве Mr. Greenчакаме снимки Simple Smile

# 17
  • Мнения: 614
Уфф, бая си е, моят ще ме  ritnik ако дам токова пари.

# 18
  • Мнения: 883
Е, брааааавооооо!!! И аз съм почитател на дългите коси!!! Чакам снимки.  bouquet

# 19
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТО  bouquetЧакаме снимков материал.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в сравнение с дугите салони това си е направо без пари, а и моя изобщо не ми се бърка в женските работи.

# 21
  • Мнения: 6 904
Честито! Много готино звучи наистина, и аз искам да видя снимки Grinning

# 22
  • Мнения: 1 645
Нещо такова ли е?
http://www.haircenters.com/index.asp?pgid=14
Наистина е по удобно от залепените кичури,и е по евтино.Тук даже е около 100-120 евро за пакет,като един пакет е напълно достатъчен.Има сега и един нов вариант със заплитане,който също ми харесва и не е скъпо,но в момента не мога да намеря снимки.Като намеря ще пусна.

Честито Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, същото е, но не са мали кичурчета , а една лента с фибички

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Не се ли вижда шнолката?

# 25
  • Мнения: 231
Еех и аз от доста време си мечтая за удължаване и наистина това май излиза най-удобното. Вчера гледах по "Защо не" с Марта Вачкова начините за удължаване и този ми се стори супер, а и толкова лесно става. Laughing Като разбереш каква е гаранцията, би ли написала, защото и това е важно. Rolling Eyes
И давай снимките по - бързооо, че сме любопитни. Crazy

# 26
  • Мнения: 1 645

Ако не се вижда: http://pub3.bravenet.com/photocenter/album.php?img=28209&usernum=183686275
По добра снимка не можах да открия Embarassed Embarassed EmbarassedМоже би по нататъка.Но това е въпросното удължаване със вплитане.Плитчица е само в началото...нещо тип Алиша Кийс.Виждала съм много хора така и страшно много ми харесва,някак си гъзарско е,младежко,щуро.Замислям се и аз да си направя.

Чакаме снимчици от теб,ама няколко с различните прически дето си правиш Peace

# 27
  • Мнения: 1 403
Айде де ка4вай снимки  Praynig

# 28
  • Мнения: 3 153
Да ти е честита, щом те влече. На мен лично ми е непонятно това удоволствие да си оставям вечер косата на "шкафчето" Rolling Eyes, но всеки си има предпочитания Peace

# 29
  • Мнения: 1 202
Айде честито и от мен!  bouquet И снимки  smile3509по-скоро за да ни задоволиш любопитството! photo

Общи условия

Активация на акаунт