ПЛЕВЕН 158

  • 98 216
  • 858
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 990
Здравейте, знаете ли кога ще отвори магазин Крез на Сторгозия (където беше магазин Пени).

Вчера.
Благодаря

# 61
  • Мнения: 258
Здравейте,
знаете ли къде се  е преместил фризьорския салон на Зари и Поля? Те дълго време работеха мисля, че се наричаха студио "Естетика" на улицата, която е между "Централ" и стоматологията, и у-ще "Иван Вазов"? Миналият месец мои близки са отишли там, но вече било козметично студио за нокти или нещо такова. Ако някой има техните координати, особено на Зари, нека ми пише.

# 62
  • Мнения: 5 820
   Препоръчайте ми добър козметичен салон. Предпочитам козметикът да бъде и дерматолог.

# 63
  • Мнения: 6
Здравейте, ползва ли някой от вас услугите на добър класически хомеопат в града? Търся координати на човек с повечко практика.

# 64
  • Мнения: 5 820
   Знам, че има хомеопатичен кабинет в клиника "Авис Медика" и работят следните специалисти:

Специалисти в Хомеопатичен кабинет:

Д-р Поля Стоянова

Д-р Дорина Методиева.

    Също така и един хомеопат д-р Милка Михайлова на барата работи.

   Дано някой препоръча наистина добър хомеопат в Плевен.

# 65
  • Мнения: 6 587
   Препоръчайте ми добър козметичен салон. Предпочитам козметикът да бъде и дерматолог.

И аз търся, но не намирам.
Доктор Недушева , дали се занимава с почистване на лице ?

# 66
  • Мнения: 5 820
   Препоръчайте ми добър козметичен салон. Предпочитам козметикът да бъде и дерматолог.

И аз търся, но не намирам.
Доктор Недушева , дали се занимава с почистване на лице ?

   Абсолютно не се занимава с такива процедури.

# 67
  • Мнения: 6 587
   Препоръчайте ми добър козметичен салон. Предпочитам козметикът да бъде и дерматолог.

И аз търся, но не намирам.
Доктор Недушева , дали се занимава с почистване на лице ?

   Абсолютно не се занимава с такива процедури.


Аз търся дерматолог - козметик за почистване на лице, но май се оказва трудна задача...

# 68
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте, някой ходил ли е  на оченпри при др Цонев в оптика Диана Иванова. Идва веднъж в месеца. Главно ме интересува цената на прегледа, защото от оптиката не можели да ми кажат, защото той си бил в кабинета, а те в оптиката.

# 69
  • Мнения: 22 432
Ив, ходила съм преди доста време и съм доволна.
Цена на преглед не си спомням, но едва ли ще е повече от 30-40лв.

Може ли да препоръчате сладкарница за хубава, вкусна и прясна торта. Да не се прави всичко от полуфабрикати и готови прахчета, или няма такава?
Искам обикновена торта покрита със захарен фондан без нищо друго по нея.

# 70
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ние ходим във Вижън  София, там с направление се доплащане 10-20лв, а без е 60лв прегледа.
НО ми стана странно, че не знаят все пак не идва за първи път.
Ако и тук е 60 по-добре да идем там поне ще се разходим после  из София и апаратурата им е по-добра.

# 71
  • Мнения: 990

Може ли да препоръчате сладкарница за хубава, вкусна и прясна торта. Да не се прави всичко от полуфабрикати и готови прахчета, или няма такава?
Искам обикновена торта покрита със захарен фондан без нищо друго по нея.


Аз препоръчвам сладкарница Романтика миналата сесмица послесно взех торта от там беше много вкусна, а като поръчвахме тортата се изкушихме и си купихме руло.

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 614
Цитат
Може ли да препоръчате сладкарница за хубава, вкусна и прясна торта. Да не се прави всичко от полуфабрикати и готови прахчета, или няма такава?
Искам обикновена торта покрита със захарен фондан без нищо друго по нея.

Мога да препоръчам Кухнята на Габи,която се намира точно на кръстовището на Хотел Балкан.Срещу него,на булевард Христо Ботев се пада.Работи с истински яйца,вместо с яйчен меланж.Истинско масло и шоколад.Вкуса им е като на истински домашни торти.

# 73
  • Мнения: 2 069
Това сладкарница ли е? Не се сещам да съм я виждала. Скъпи ли са много?

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 1 614
Това сладкарница ли е? Не се сещам да съм я виждала. Скъпи ли са много?
Да,нещо като сладкарница.Има витрина с готови торти,има и масичка на която можеш да изядеш парче торта.Една торта (малка мисля че беше) е към 25-30 лева.Има каталог и си избираш с какво искаш.Правят и така модерните напоследък морковени торти.И с фондан правят при желание .

Общи условия

Активация на акаунт