ПЛЕВЕН 158

  • 98 869
  • 858
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 157
Предстои ни записване в 5 ти клас.Има училища в района ни Анастасията,Цветан Спасов и Иван Вазов.Кое училище да изберем.Кое е най-добро?

# 556
  • Мнения: 6 616
Sweety, искрено ти съчувствам за случилото се...От сърце ти пожелавам, всичко което плануваш да ти се получи!

Charlie, какви са ти критериите за добро училище?

# 557
  • София
  • Мнения: 1 481
Здравейте отново!
Търся координати на Вили Гешев от Плевен, бивш спортист, доколкото ми е известно - кинезитерапевт,  навремето е помагал на хора с проблеми със ставите и с гръбнака.
Също така и на бай Петко от гр. Левски, който също се занимава с наместване.

Благодаря предварително!

# 558
  • Мнения: 22 473
sweety2831, искрено ти съчувствам за случилото се.

Аз също съм родила и двете си деца във Втора база. Не съм плащала стотинка.
Първото ми дете се роди недоносено и беше месец в кувиоз. Вторият път пък аз съм била на ръба, но след 3.5ч операция все пак всичко завърши добре.
Изключителни специалисти, чудесно отношение, хигиена и всичко останало.
Абсолютно не разбирам защо хората се бутат по частните болници.

# 559
  • Мнения: X
Четох, четох и не издържах.
Искрено съчувствам на момичето, загубило бебето си, но пише под афект.
Не ми се води спор коя болница е по-добра. Факт е, че само във Втора могат да бъдат в готовност да поемат спешен случай, но не се чудете защо родилките избират частните болници.

# 560
  • Мнения: 6 616
Никой от нищо не е застрахован- нито в държавната , нито в частната болница...Лошото може да се случи нявсякъде.

# 561
  • Мнения: X
Никой от нищо не е застрахован- нито в държавната , нито в частната болница...Лошото може да се случи нявсякъде.


Точно така е. Колкото да не ми се иска винаги ще има смъртни случаи.
Последните мнения са само негативни за частните болници и с хвалебствия на Втора база.
Потребителката е написала, че 3-4  дни лекуващият й лекар не е отишъл да я види. Просто не е бил на смяна. Не виждам с какво е по-специална от останалите пациенти. Сутрин и вечер има визитации, водени от дежурните лекари.

# 562
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
А може да са имали уговорка за раждане при него и заплащане?

Има ли мами, които се печат на два огъня - четвъртокласници и седмокласници?

# 563
  • Мнения: 6 616
Понякога големите ни очаквания не се оправдават, затова е добре да сме максимално информиране преди да направим избора си.
Кадърните лекари имат много пациенти и е трудно да отделят специално внимание на всеки пациент. Ако възникне проблем обаче , редно е да обърне внимание и не е оправдание, че има много пациенти. Получава се малко като в омагьосан кръг.

# 564
  • Мнения: 547
Напротив. Лекарят, при когото ходех на ЖК беше в болницата. Лично аз съм го видяла едната вечер. Не смятам, че съм по-специална с нищо, просто не разбрах как може да не дойде нито веднъж. Не би ли трябвало щом при него ходя на консултация да дойде поне един път да види какво ми е състоянието, а не само дежурните да преглеждат. Така го разбирам аз. Факт е обаче, че ако бебето е починало от инфекция, грешката, че не е лекувана е само негова, при положение, че 2 поредни месеца му нося кръвни изследвания, на които левкоцитите и СУЕ са ми над нормата. Да не говорим, че като му казах за бялото течение ми отговори само "спокойно, нормално е" без преглед, без нищо. Според Вас това нормално ли е? За 8 месеца нито веднъж не ми е пускал микробиология или цитонамаска. Нищо. Само гледаше бебето, за 10 минути макс, на ехографа и тва беше прегледа. А като отидох там, когато не усещах бебето и 30 минути нито акушерка, нито дежурния лекар н можаха да разберат има или не пулс и накрая ме изпратиха във Втора база, защото "дори и да извадим бебето живо - ще умре, защото нямаме реанимация и нищо не можем да направим". Пуснаха ме без да знаят какво става да отида до другата болница. Не би ли трябвало да ме транспортират до там? Да не говорим, че ми беше казано, че ако бебето е мъртво да отида на другия ден в 8:00 и ще го извадят секцио. Да се прибера у нас все едно нищо ми няма, да се наспя и тогава да отида. Без да се знае от колкото време е починало, ако е, и никакви други подробности. Ами ако беше от повече време мъртво в мен и бях умряла и аз? А и другото - секцио при мъртво бебе не се прави, защото има риск и майката да умре, а там това щяха да направят.
На мен също не ми се водят спорове къде е по-добре. Наистина можеше да случи и на двете места. Аз просто намирам за ненормално случилото се и казвам, че във Втора база постъпиха много по-добре и по-отговорно, според мен.

# 565
  • Мнения: 6 616
Изчакай резултатите от аутопсията, за да се разбере причината, поради която се е стигнало дотук. След това има механизми да действаш.

# 566
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
sweety много съжалявам, 😢четох и се чудех какво да напиша въобще да пиша ли? Болката е голям не се и съмнявам. Аз също съм в тази болница имам два пъти лежане за задържане. Като цяло персонала се отнесе много добре към мен. Лекари, акушерки, санитарки. При второто ми влизане изрично ме предупредиха, че ако бебка тръгне, трябва да се насоча към Втора база, там имат всичко необходимо като апаратура за бебето. Моят следящ д-р също лично не дойде да ме види, докато аз не му се обадих и го помолих да коментираме състоянието ми. Дежурните лекари ми обърнаха нужното внимание.
Желая ти точно сега да си много силна. А след това да гушкаш малко пухкаво бебе ❤️❤️❤️

# 567
  • Мнения: 547
Изчакай резултатите от аутопсията, за да се разбере причината, поради която се е стигнало дотук. След това има механизми да действаш.


Истината е, че нито един механизъм няма да ми върне бебето. Надали изобщо ще предприема нещо. Просто исках да разкажа какво ми се е случило. То е ясно, че всеки сам решава къде ще ходи на лекар. Simple Smile

# 568
  • Мнения: 547
sweety много съжалявам, 😢четох и се чудех какво да напиша въобще да пиша ли? Болката е голям не се и съмнявам. Аз също съм в тази болница имам два пъти лежане за задържане. Като цяло персонала се отнесе много добре към мен. Лекари, акушерки, санитарки. При второто ми влизане изрично ме предупредиха, че ако бебка тръгне, трябва да се насоча към Втора база, там имат всичко необходимо като апаратура за бебето. Моят следящ д-р също лично не дойде да ме види, докато аз не му се обадих и го помолих да коментираме състоянието ми. Дежурните лекари ми обърнаха нужното внимание.
Желая ти точно сега да си много силна. А след това да гушкаш малко пухкаво бебе ❤❤❤

Ами аз нямаше как да му се обадя, защото не си дава телефона. Ако ти потрябяа нещо можеш да го питаш като се свържеш с АГ кабинет, когато той е на смяна. Уж ако се случи нещо те го намират, но аз като отидох да видят какво се случва, не му се обадиха поне докато аз бях там.

# 569
  • Мнения: X
Не защитавам никой, но може да сте го видяла в негов почивен ден или просто е имал друга работа в болницата.
Лекарят със сигурност не се е крил от вас.

Общи условия

Активация на акаунт